İzmir

Philips Servis Kemalpaşa

Philips Servis Kemalpaşa, zarar gören teknolojik ürünlerinizi teslim alır ve son teknoloji onarım şartları ile tamir ederek sizlere teslim eder. İzmir’in Kemalpaşa ilçesinde bulunan Philips Servis Kemalpaşa ile iletişime geçip servis talebinde bulunmanız yeterlidir. Siz de ürünlerinizin vadesinin dolduğunu düşünenlerdenseniz onarım için ekibimize danışabilirsiniz. Ürünleriniz söz verilen tarihte tarafınıza teslim edilmektedir. Ürünlerinizin çıkardığı arızaların son bulması gibi bir talebiniz varsa Philips Servis Kemalpaşa sizin için çok doğru bir adres. İzmir Kemalpaşa’da yaşıyor ve servis sorunu yaşıyorsanız aşağıdaki iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilir anında servis talebinde bulunabilirsiniz. Ekibimiz kısa sürede aramanızı yanıtlayarak sizin için en kaliteli ve en hızlı çözümü üretecektir.


FİRMA ADI: İLHAN SERTYÜREK
ADRES: Kemalpaşa Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 172. Sokak No:21/D – Kemalpaşa
TELEFON: 232 878 19 92
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

  • Kemalpaşa Philips Servis Merkezi

    […] vermektedirler. Philips Servis İzmir şehrinde de birden çok şubelere sahiptir. Bunlardan biri Philips Servis Kemalpaşa şubesidir. Bu bölgede oturanlar ürünlerini buraya tamir ettirebilir ve destek […]

  • Tülin

    Eğer bir elektrik süpürgesi alacaksanız bence filtresinin ya da toz torbasının kolay bulunabilir olmasına mutlaka bakın. Philips marka toz torbasızbir elektrikli süpürge aldım, gayet güzel ve memnunum. Ama filtresinin değişmesi gerektiğinde bulmak biraz sıkıntı oluyor. Ya da biraz fazla para vermeyi gözden çıkarmak gerekiyor. Philips servisde 100 ile 150 lira arası orijinal filtreler. Tabi internetten de sipariş edebilirsiniz ama bu sefer de orijinal mi, sağlam mı bilemiyor insan.
    Yani parçalarının kolay bulunabilir olması, emiş gücü ve çıkardığı ses kadar önemli bir detay. Hatta belki daha önemlidir. Yoksa benim gibi sürekli Kemalpaşa Philips servisine “parça geldi mi?” diye düzenli aralıklarla gitmek zorunda kalabilirsiniz.