Kocaeli

Philips Servis Darıca

Philips marka elektrik süpürgelerinde zamanla çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar ortaya çıkabilmektedir. Arıza problemini basit bir şekilde gidermenizi sağlayacak Philips Servis Darıca her türlü arızaya karşı garantili olarak olumlu sonuç sunar. Bunun için dilediğiniz her an Philips Servis Darıca adresine ulaşarak servis talebinde bulunmanız yeterli olacaktır. Servis talebi oluşturduktan hemen sonra yaşadığınız konuma en yakın yerde bulunan servis ekibi adresinize gönderilir. Bu sayede sizin herhangi bir zorluğa girmenize gerek kalmadan servis sürecinin her türlü adımı uzman servis ekibi tarafından yönetilmiş olacaktır.

Philips Servis Darıca aynı zamanda elektrik süpürgesi için son derece önemli olan bakım hizmeti de verir. Bakım işlemleri bu türden cihazlar için son derece gerekli olup, cihazın performansına olumlu etkiler yapmaktadır. Bakım işlemlerinin servis ekibi aracılığıyla yapılmasıyla cihazın ömrünün uzaması ve performansının beklenen düzeye gelmesi söz konusu olur. Philips Servis Darıca ayrıca onarımı söz konusu olmayan cihaz parçalarının da bir yıllık süre boyunca garantili olarak değişimini yapmaktadır.

Darıca Philips Servisi
Açık Adres Bilgisi: İstiklal Cd. No:50
Osman Gazi
41700 Darıca/Kocaeli
Telefon Numarası: 0850 668 01 73
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

 • Ahmet

  Philips 8475 model süpürgem için boru almak istiyorum. Adrese getiriyor musunuz?

  • admin

   Telefonla iletişime geçerseniz daha sağlıklı olacaktır.

 • Merve

  Bir süreden beri kullandığımız elektrik süpürgesi çalışırken gürültü çıkarmaya başlamıştı. Bariz şekilde rahatsız edici bir ses düzeyine ulaşınca fazla zaman kaybetmeden konunun uzman ismi olan Philips Servis Darıca adresini tercih ettik. Philips Servis Darıca yaptığı incelemenin sonrasında durumu çözerek cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etmiş oldu.

 • Enise

  2 yıl önce aldığım ve severek kullandığım Philips markasına ait Ultimate model elektrikli süpürgesini severek kullanıyordum ve bana hiçbir problem çıkarmadı. Fakat geçen gün süpürge başlığındaki plastik hortumu kırıldı ve hangi servise gitsem ellerinde yedek parça olmadığını söyledi. En son bulduğum servis olan Philips Servis Darıca garanti kapsamında olmadığı için 100 tl karşılığında yenileyebileceğini söylediler başta makul gelse de taktıları parçanın kalitesizliğinden olacak yeniledikten 1 hafta sonra tekrar problem yaşayınca gene ücret karşılığı yapabileceklerini söylediler. Bu serviste sanırım kullanıcıdan kaynaklı olmayan hiçbir hata kabul edilmiyor. Problemim çözülmesine rağmen sürekli masraf çıkarıldığı için hiç güvenmiyorum bu servise

 • Burcu

  2 tane yaramaz erkek çocuğuna sahibim. Bu yüzde evimdeki elektronik eşyaların ömürleri ya uzun olmuyor ya da sürekli kırılıp bozuluyor. Geçen gün ev temizliği sırasında küçük oğlum makinenin kapağını kırdı. Bunun üzerine onlarla birlikte süpürgeyi servise götüremeyeceğimden ötürü Philips Servis Darıca ile iletişime geçtim ve model ile makinenin rengini seri no’sunu belirterek kırıldığından bahsettim. Gelip makineyi alan ekip ertesi gün kapağı tamir olmuş bir şekilde makinemi bana geri teslim ettiler.

 • Melike

  Evlenirken tavsiyeler üzerine almış olduğum Philips markasının Powerpro max torbasız modelli elektrikli süpürgesinin teleskobik borusunun bozulması üzerine hiç kurcalamadan, Philips Servis Darıca şubesini arayarak durumu bildirdim ve bana bunun kullanıcı hatası olduğunu söyleyerek yedek parça da olmadığını söylediler. Ertesi gün ise bulduğunu ve makul bir ücrete değiştirebileceklerini söylediler.

 • Meliha

  Servis anlamında şanssız biri olarak şunu söyleyebilirim ki, Philips servis Darıca firması işini en iyi yapan yerlerden biri. Birkaç gün önce aldığım Philips marka şarj aletim bugün çalışmadı. Firmaya götürdüm. Garanti kapsamı içerisinde olduğu için sorgusuz sualsiz yenisini verdiler. Valla bu devirde bu hizmet verilmez ama harikasınız.

 • Esma

  Geçen gün uzun zamandır severek kullandığım Philips markalı elektrikli süpürgemin emici başlıklı fırçası kırıldığı için neredeyse hiç çekmemeye başladı. Hangi teknik servise sorsam ellerinde yedek parça kalmadığını söylediler. En son tavsiye üzerine aradığım Philips Servis Darıca yedek parçanın ellerinde olduğunu söyleyince süpürgemi alıp kendilerine götürdüm ve birebir uygun başlık bularak beni yeni süpürge arama telaşından kurtardılar.

 • Emel

  Geçen gün uzun zamandır severek kullandığım Philips marka elektrikli süpürgemin başlık kısmı kırıldığı için neredeyse işlevini kaybetti sayılır. Hangi teknik servise sorsam ellerinde yedek parça kalmadığını söylediler. Yedek parça bulunduran servisin bu kadar zor olduğunu bilmiyordum. En son tavsiye üzerine aradığım Darıca Philips Servis ellerinde bulunduğunu söyleyince süpürgemi alıp kendilerine götürdüm ve aynı başlıktan bularak beni bu dertten kurtardılar.

SERVİSİ ARA