İstanbul

Philips Servis Bakırköy

Philips marka ürün ve cihazlar için kullanımlarınız sırasında yaşadığınız problemlere karşı servis hizmeti almak tamir ve bakım sonrası tüm kullanım sorunlarınızı geride bırakmaktadır. Evinize veya iş yerinize en yakın yerde bulunan bir Philips servisi nerede bulacağınızı düşündüğünüzde Bakırköy bölgesi için platformumuzu ziyaret edebilirsiniz.
Bölgelere göre servisi nerede bulacağınızı düşünmek yerine platfomumuzu ziyaret ederek Philips servis Bakırköy ervis ekibini güncel adres ve iletişim bilgileriyle kolaylıkla bulabilirsiniz. Bölgede bir veya birden fazla olan Philips servis Bakırköy için en yakın adrese erişim sağlayabilirsiniz. Philips markasında hangi model olursa olursun elektrik süpürgenizin ve diğer cihazların her türlü tamir ve bakımı yapılabilmektedir.


FİRMA ADI: LÜTFÜ ÖCAL – CÜNEYT ELEKTRONİK
ADRES: CEVİZLİK MAH. İSTANBUL CAD. NİYAZİBEY SOK. NO:27
TELEFON: 212 5708387
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Beytullah Bayır

  Televizyonumun uydu bağlantısını bir problem yaşıyordum servisi aradım temassızlık varmış hızlı bir şekilde problemi çözdüler teşekkür ederim.

 • Deniz

  Philips Marathon model süpürgemizin kablosu toplanmıyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

 • Sami Aytaç

  Kızıma hediye olarak aldığımız Philips marka televizyon odasında kullanılıyordu. Çok severek kullandığı televizyon 3 sene kadar sonra kendiliğinden açılıp kapanmaya başladı. Bazen ise hiç açılmıyordu. Durumun neden kaynaklandığını anlayamadık. Philips servis Bakırköy’ü bir arkadaşımız tavsiye etti ve hemen kendilerini aradık. Çok vakit kaybetmeden de evimize kadar geldiler ve arıza tespiti için çalışmalara başladılar.
  Philips servis Bakırköy kısa zaman içinde arızanın kökenini belirledi. Kısa devre sorunu nedeniyle açılıp kapanan televizyonumuz için hemen onarımlara başladılar. Bizi en çok memnun eden şey ise her şeyi bize anlatmaları ve sonrasında bizden onay almaları oldu. Harika bir ekip ve gerçekten çok başarılılar.

 • Fatma

  İki yıl önce satın aldığımız Philips marka elektrik süpürgesi çok gürültülü bir şekilde çalışıyordu. Özellikle geçmiş performansıyla kıyasladığımızda cihazın bariz şekilde performansında sorunlar olduğunu fark ettik. Bu durum bizim için rahatsız edici olduğundan dolayı soluğu hemen Philips Servis Bakırköy adresinde aldık. Servis durumun basit bir arızadan kaynaklandığını söylenerek sorunu çözüme kavuşturmuş oldu.

 • Nuri

  Uzun süredir kullandığım elektrikli süpürgemin hortumunda hafif bir yırtılma meydana geldi. Tek başıma çözebileceğim bir sorun olmadığını bildiğim için Bakırköy bölgesinde hizmet veren Philips Servisi ile iletişime geçtim. Yedek parça değişiminde yardımcı olabileceklerini ve bunu da garantili olarak sunduklarını ifade ettiler.
  Firma hakkında yapılan yorumlara baktığımda genel anlamda olumlu olduğunu gördüm ve bir şans vermek istedim. Beni gerçek manada hiç pişman etmediler ve hem fiyat hem de performans bakımından fazlasıyla memnun kaldım. Elektrikli süpürgelerinize dair her türlü sorunda bu ekibi arayabiliyor ve aynı gün servis hizmeti alabiliyorsunuz. Bu konuda gerçekten başarılı ve güvenilir bir ekibe sahip olduklarını da özellikle hatırlatmak isterim.

 • Asena

  Geçen gün yaşı büyük olduğu için tek başına yapamıyor diye yardım için gittiğim annemin evinde, evi süpürürken Philips marka süpürgesinin tozları çekim gücünü beğenmediğimi söylediğimde annem uzun zamandır böyle bir problem olduğunu söyledi. En başta böyle olmadığını bildiğim için haznesini temizledim fakat yine aynı problemin devam etmesi üzerine Philips Servis Bakırköy ile irtibata geçerek durumu anlattım. Ertesi gün gelip süpürgeyi götüren ekip akşam üstü makineyi tamir ederek hemen problemi çözdüler.

 • Suna

  Elektrikli süpürge kullanımında gayet hassas davranıyorum ancak yakın zamanda büyük bir sorun yaşadım ve ürünümün çalışmadığını fark ettim. Aynı zamanda kablo sarma tuşu da yeteri kadar iyi çalışmıyordu. Bakırköy bölgesinde aktif olarak hizmetlerine devam eden Philips servis firması bu konuda yardımcı oldu ve sorunu en kısa süre içerisinde çözümledi. Ödediğim tutar da gayet uygun ve ekonomik bir servis hizmeti almak isteyenlere bu firmayı kesinlikle tavsiye edebilirim.
  Elbette parça değişimi yapıldı ve orijinal ürün desteği ile birlikte garantili servis hizmeti aldım. Şu an için üründen gayet memnunum ve zaten herhangi bir sorun ya da aksaklık yaşadığımda yeniden kendilerini arayabileceğimi ifade ettiler ve bu da beni mutlu etti.

 • Ceyda

  Philips kalitesine her daim güvendim ve elektrikli süpürge için de yine bu markayı tercih ediyorum. Bakırköy’de hizmet veren servis ekibini de unutmamak gerekiyor ve Philips servis çalışanlarına da sizlerin huzurunda teşekkür etmek isterim. Ürüne dair her türlü sorunda en hızlı şekilde imdadıma yetişiyor ve sorunu da çözüme kavuşturuyorlar.
  Markaya verilen değer ortada ve servis kalitesi bakımından bir adım önde olduklarını da unutmamak gerekiyor. Sizler de hemen şimdi incelemelerinizi yapabilir ve servis ihtiyacı duyduğunuz takdirde bu firmayı tercih edebilirsiniz. Hızlı geri dönüşler alacak ve daha da önemlisi verdiğiniz paranın karşılığını da memnuniyet olarak alacaksınız. Bu konuda ön yargılarınız da ortadan kalkacaktır diye düşünüyorum.

 • Pelin

  Diğer markalara göre en geniş servis sağlayıcısı olan Philips markasını sürekli tercih ediyorum. Kulaklığım ve fritözümle alakalı sorunlar yaşamıştım kısa süre içerisinde çözüme ulaştırdılar. Özellikle Philips servis Bakırköy şubesinin çalışanlarının samimiyeti ve güler yüzlü oluşu işleri daha kolay hale getiriyor. Kısa süre içerisinde tamir yapmaları ve mağdur etmemeleri sayesinde tüm servislerin üzerindeki lekeyi kaldırıyorlar resmen.

 • Şule

  Temizlik aletleri çocuklu evin yaşam kaynağı olduğu için herhangi biri bozulduğu zaman anneler çok zor durumda kalabiliyor. Yeni yemek yemeyi öğrenen ve yemeğini kendi yemeye hevesli 2 yaşında küçük bir kızım var ve bu yüzden her yemek öğününden sonra günde 3-4 kere yerleri süpürüyorum. Geçen gün gene öğlen saatlerinde çalıştırmaya kalktığımda Philips marka süpürgemden garip bir duman çıkarak makine kapandı. Ben de biraz telaşlanarak Philips Servis Bakırköy şubesini arayarak durumdan bahsettim ve gelip teslim aldıkları makinemi ertesi gün getirerek durumu çözdüler.

 • Gül

  4 yıl önce aldığım ve epey senedir de kullandığım Philips marka süpürgemin borusu ve ucundaki fırçası kırıldığı için Philips Servis Bakırköy ekibini arayıp makineme bakmaları için çağırdım. Makineyi alıp incelemeye götüren ekip geldiklerinde makinemin başlığını yenilemiş olarak getirdiler. Makineyi götürüp 2 gün bile olmadan getirerek beni çok şaşırtan bu servisin problem çözme odaklı ve pratik olduklarını düşündüğüm için makine ile alakalı yaşayacağım her sorunda bu servisi aramayı düşünüyorum.

 • Suzan

  Bir kreşte çalışıyorum ve bu sebeple elektrikli süpürge bizim elimiz ayağımız. Fakat 3 ay önce gene yere dökülen eşyaları süpürürken çocuklardan birisi oyuncağını süpürgeye atarak kapak kısmını kırdı. Hava kaçırdığından ötürü eski emiş performansını sergileyemediğinden ötürü Bakırköy Philips Servis ekibini aradıktan sonra gelen ekibe süpürgemizi teslim ettik ve ertesi gün tamir edilmiş bir şekilde teslim aldık.

 • Mehtap

  Çok eskiden eveleneceğim zaman düğün hediyesi olarak Philips marka elektrikli süpürge hediye edilmişti. Fakat hiç kullanmadık Çünkü kendi çeyizimde de süpürgem vardı. Ancak kendi süpürgem bozulunca ilk kez kullanmak için raftan indirdim. Birkaç ay sorunsuz çalışan süpürgemin kablo sarma makarası arızalandı. Garantisi de bittiği için de hemen Philips Servis Bakırköy şubesi ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde de süpürgemin sorununu hallettiler.

 • Bakırköy PHİLİPS Servis Numarası : 444 78 56 » Bilgilerce

  […] şekilde ayarlayabildiğiniz bu süpürgelerle temizlik gerçekten çok zahmetsiz.Özel Bakırköy Philips Servis Telefonu : 444 78 56Günümüzdeki en önemli şeyin zaman olduğunu biliyoruz. Philips […]

SERVİSİ ARA