İstanbul

Philips Servis Sancaktepe

Philips marka elektrik süpürgesi arızalarında yanınızda olacak Philips Servis Sancaktepe cihaz arızalarına garantili çözüm yolları sunmaktadır. Evin sıklıkla kullanılan elektronik cihazları arasında bulunan elektrik süpürgelerde zaman içinde çeşitli arızaların görülmesi son derece doğaldır. Özellikle cihazın bakımının ihmal edilmesi, cihazın uzun süreli kullanımı gibi çeşitli durumlar arızaların görülme sıklığının artmasına neden olmaktadır. Bu tarz dönemlerde ulaşabileceğiniz servise teknik destek bildiriminde bulunmak için servis talebinde bulunmanız yeterli olacaktır. Bunun için günün her anı dilediğiniz zaman servisin müşteri hizmetlerini arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

İstanbul’un hangi noktasında yaşadığınızın herhangi bir önemi olmadan servis ekibi bulunduğunuz konuma kadar gelerek arızalı cihazın adresinizden teslim alınmasını sağlar. Onarım işleminde sona gelindiğinde de aynı şekilde servis ekibi aracılığıyla onarımı tamamlanan cihaz adresinize kadar teslim edilmiş olacaktır. Bu süreci en kolay hale getiren Philips Servis Sancaktepe sayesinde çeşitli zahmetlere girmeye gerek kalmadan cihazın onarım işlemini tamamlayabilirsiniz. Bunun için sadece servis talebinde bulunmak yeterli bir adım olacaktır.

Sancaktepe Philips Servisi
Adres: Medet Sk. 11-3
Merve
34791 Sancaktepe/İstanbul
Telefon Bilgisi: 0216 620 95 59
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

  • Müge

    Bir süredir kullanmaya devam ettiğimiz Philips marka elektrik süpürgemiz son zamanlarda eski performansını aratmaya başlamıştı. Emiş gücü zayıflayan cihaz eskisi gibi etkili bir temizlik sunmuyordu. Bu durumu danışmak için konunun uzman ismi olan Philips Servis Sancaktepe adresini tercih ettik. Servis hava filtresi tıkanmış olduğundan dolayı bu sorunun görüldüğünü söyleyerek sorunu çözüme kavuşturdu.

  • Emel

    İnternetten kullanıcı yorumlarına kadar bakıp çevremden de tavsiyeler üzerine uzun araştırmalar sonucu Philips markasına ait süpürgemi aldım. Uzun zaman sonra çekim gücünü beğenmemem üzerine bir problem olabileceğini düşünüp Philips Servis Sancaktepe götürdüm ve problem olup olmadığına bakacaklarını söyleyerek makineyi benden alan servis 10 gündür ne zaman arasam hala bakım aşamasında olduğunu söylüyor. Daha bir makinenin problemi olup olmadığını anlayamayan servis problemi saptadıktan sonra ne zaman halleder çok merak ediyorum. Asla bir daha kullanmayacağım bu servisi.

  • Gülhan

    Kullanmaktan bir hayli memnun olduğum Philips marka süpürgemden 1 hafta önce çalışırken sanki yokuş çıkan araba sesi gibi garip bir ses çıkıyordu. Kapatıp 1 saat dinlendirdikten sonra tekrar açtığımda aynı ses gelmeye devam etti. Bunun üzerine internetten iletişim bilgilerine ulaştığım Philips Servis Sancaktepe ile görüşerek durumu anlatmam üzerine süpürgeyi götürüp kendilerine teslim ettim. Kendileri anakartın yandığını söyleyerek oldukça yüksek bir fiyat söylediler tamir için. Buna rağmen yaptırdığım süpürgemi iyi ki de başkasına emanet etmemişim diyorum çünkü makinem artık eskisinden daha sağlam.

SERVİSİ ARA