İstanbul

Philips Servis Avcılar

Philips marka televizyonlar sahip olduğu yüksek Hertz oranları ve çözünürlük kaliteleri sayesinde en çok tercih edilen markalardan bir tanesi olarak biliniyor. Philips marka televizyonun tamir ve onarım işlemlerini profesyonel bir şekilde yaptırmak istiyorsanız Philips Servis Avcılar ekibi uzun zamandan beri bu sektör içerisinde yer aldığı için size bu konuda yardımcı olabilir. İnternet sitemiz üzerinden size en yakın olan ekibi bulabilir ve böylece kısa süre içerisinde geri dönüş alabilirsiniz.

Bölgede bulunan sanayi faaliyetleri dolayısıyla Avcılar ve çevresinde yaşamakta olan insanların sayısı oldukça fazla. Bu kalabalık nüfusa rağmen birinci öncelikli müşteri olarak hizmet almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilir ve sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetlerden yararlanabilirsiniz.


FİRMA ADI:BEKİR ÖZÜLKÜ
ADRES:NAMIK KEMAL CAD. CENGİZ SOK NO:21
TELEFON:212 6957322
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00
 • Serhat

  Kış aylarında özellikle yaşanan elektrik kesintilerinden sonra sürekli olarak uydu cihazımdaki kanallar gidiyor. Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

 • Senem

  Philips marka elektrik süpürgem eşimin hediyesiydi ve ilk hediye ettiği günden beri çok severek temizlik yapıyordum. Geçen hafta aniden bir yanık kokusu aldım ve korkarak makineyi kapattım. Fişini bile korkarak çektiğim elektrik süpürgesi için hemen Philips Servis Avcılar’ı aradım. Evime en hızlı şekilde servis yönlendirdiler.
  Philips servis Avcılar yapmış olduğu yönlendirme ile birlikte hemen arıza tespitine geçti. Arızanın temel nedeninin motor yanması olduğu anlaşıldı. Zorlanan elektrik süpürgemin motorunun yandığını ve hemen parçanın değiştirilmesi gerektiğini ilettiler. Aynı gün motor değişimi sağlandı ve ürünüm teslim edildi. Kendilerine bu kusursuz hizmetten ve vermiş oldukları kaliteli hizmetten dolayı çok teşekkür ederim.

 • Aysel

  İlk dönemlerde memnun kalarak kullandığımız Philips marka elektrik süpürgemizde bariz şekilde performans sorunları bulunuyordu. Özellikle eski performansıyla bir kıyaslama yaptığımızda bu sıkıntı daha kolay fark ediliyordu. Bizde fazla zaman kaybetmeden soluğu hemen Philips Servis Avcılar adresinde almayı tercih ettik. Servis yapmış olduğu incelemenin sonrasında durumu çözerek cihazı bize teslim etti.

 • Fırat

  Philips marka televizyonumuzu 4 yıl önce ilk evlendiğimizde satın almıştık. Herhangi bir sorunu olmayan televizyonumuz son zamanlarda çok ısınmaya başlamıştı. Hemen ardından da kendiliğinden kapandı ve bir daha açılmadı. Philips servis Avcılar’ı aradık ve arızanın nereden kaynaklı olabileceğini danıştık. Onlar ise aynı gün bize bir teknik servis yönlendirdiler. Teknik servis ise arıza tespitini hemen gerçekleştirdi. Televizyonumuzda oluşan kısa devre nedeniyle televizyonumuzda arıza oluşmuş.
  Avcılar Philips Servisi hemen içinde bulunan parçalardan bazılarını onardı ve kısa devre sorunu ortadan kaldırıldı. Artık televizyonumuz ısınma yapmıyor ve kusursuz bir şekilde çalışıyor. Kendilerine bize vermiş oldukları kaliteli hizmetten dolayı teşekkürü bir borç biliyoruz.

 • Nuray

  Ev temizliğinde elektrikli süpürgenin ne kadar önemli olduğu aşikar ancak uzun süreli kullanımda ne yazık ki bazı sorunlar gündeme gelebiliyor. Gürültülü çalışma da bu sorunlardan biri ve Philips marka süpürgem için bu yüzden servis hizmeti almak durumunda kaldım.
  Avcılar’da hizmet verdiğini öğrendiğim Philips servis firmasını aradığımda beni gayet güler yüzlü bir şekilde karşıladılar. Ürünü bizzat kendim teslim ettim ve kısa süre içerisinde sorunlardan kurtulmuş bir şekilde teslim aldım. Şu an için gayet memnunum ve bu konuda garanti verebilecek kadar tecrübeli bir firma. Eğer düşünürseniz sizler de servis hizmeti için taleplerinizi hemen şimdi iletebilir ve güvenilir bir şekilde yardım alabilirsiniz.

 • Gülseren

  Elektrikli süpürgede Philips markasını tercih ediyorum ve herhangi bir sorun durumunda servis sıkıntısı yaşamıyorum. Ürün, eskisi kadar iyi çekmiyordu ve haliyle zaman kaybı yaşıyordum. Avcılar’da hizmet veren Philips Servisi ile iletişime geçtiğimde ürünü teslim alabileceklerini söylediler. Parça değişimine gerek kalmadan basit bir müdahale ile sorun çözümlendi ve gerçekten çok düşük bir miktar ödedim.
  Eğer düşünürseniz sizler de bu firmayı tercih edebilirsiniz ve elektrikli süpürge konusunda gayet başarılı bir kadroya sahip olduklarını belirtmek isterim. Az önce de söylediğim gibi fiyat konusunda da insanı yormuyorlar ve donanımlı bir kadrodan hizmet alıyorsunuz. Kendilerine sizlerin huzurunda da ayrıca teşekkürlerimi iletmek isterim.

 • Mehtap

  Evde karı koca olarak iki kişi yaşıyoruz. Çok misafirimiz gelmez. Fakat sürekli olarak evimiz kirleniyordu ve kullanmış olduğum elektrikli süpürge çekim gücü olarak epey zayıftı. Piyasadan uzun araştırmalar yaptım ve yaptığım araştırmalar sonucunda herkesten olumlu yorumlar alan Philips markasıyla karşılaştım ve hemen satın aldım. Alerjimin de olması sebebi ile neredeyse kendime uygun hayatımın süpürgesini bulmuştum. 2 senedir memnuniyetle kullandığım Philips marka elektrikli süpürgem geçenlerde hiç çekmemeye başlayınca filtresinde bir problem olduğunu düşünüp Philips Servis Avcılar ekibi ile iletişime geçtim. Aramamın üzerinden iki saat geçmemişti ki gelen ekip yerinde ve yedek filtre ile süpürgemin çekmeme problemini çözdüler ve beni hem yeni süpürge aramaktan hem de beni de büyük bir dertten kurtardılar.

 • Pelin

  İki nüfuslu bir evde karı koca olarak yaşıyoruz. Çok misafirimiz gelmez. Zaten yaşımız da çok genç ve oturduğumuz şehirde peki bir çevremiz yok. Fakat buna rağmen sürekli olarak evimiz kirleniyordu ve kullanmış olduğum elektrikli süpürge çekim gücü olarak epey zayıftı. Piyasadan uzun araştırmalar yaptım ve yaptığım araştırmalar sonucunda herkesten olumlu yorumlar alan Philips markasıyla karşılaştım ve hemen satın aldım. Alerjimin de olması sebebi ile neredeyse kendime uygun hayatımın süpürgesini bulmuştum. 2 senedir memnuniyetle kullandığım Philips marka elektrikli süpürgem geçenlerde hiç çekmemeye başlayınca filtresinde bir problem olduğunu düşünüp Philips Servis Avcılar ekibi ile iletişime geçtim. Aramamın üzerinden iki saat geçmemişti ki gelen ekip yerinde ve yedek filtre ile süpürgemin çekmeme problemini çözdüler ve beni hem yeni süpürge aramaktan hem de beni de büyük bir dertten kurtardılar.

 • Songül

  Yıllardır sorunsuz bir şekilde kullandığım Philips elektrikli süpürgem yakın zamanda kablosunda arıza çıkardı. İnternet vasıtasıyla numarasını aldığım Philips Servis Avcılar şubesi yeni kablonun gelmesi için benden bir miktar süre talep etti. 1 hafta gibi kısa bir sürede kablonun geldiğini ve takılarak süpürgemin hazır hale geldiğini söyleyerek onarımı yaptılar. Hızlı teknik servisten dolayı kendilerine teşekkür ederim.

 • İstanbul PHİLİPS Teknik Servisi

  […] aşınmış olması bir diğer arıza sebebi olarak ortaya çıkmaktadır. Bu noktada, Philips Servis Avcılar tarafından burç ve rulmanlar kontrol […]

SERVİSİ ARA