İstanbul

Philips Servis Ataşehir

Elektrik süpürgelerinde çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar ortaya çıkabilir. Cihaz bakımının planlı olarak yapılmaması, kullanım konusundaki hatalar cihazın sık arızalanmasına yol açmaktadır. Bu tarz dönemlerde cihazı eski veriminde kullanmaya devam etmek için teknik servise danışmak büyük bir önem taşır. Konuya garantili olarak çözüm yolu sunan Philips Servis Ataşehir büyük küçük her türden elektrik süpürgesi arızasına olumlu sonuçlar getirmektedir. Gün içinde sıklıkla kullanılan cihazlardan biri olan elektrik süpürgelerinin bakım ve onarım işlemlerinin ihmal edilmemesi gerekir. Özellikle temizlik rutininin planlandığı gibi devam etmesi için onarım işlemine acil olarak geçilmesi yerinde bir karar olacaktır.

Philips Servis Ataşehir
Philips Servis Ataşehir

Onarım ve bakım işlemlerini kolay hale getiren bu adres cihazın kısa süre içinde ilk günkü verimine geri döndürülmesini sağlar. Servisten teknik destek almak için tek yapılması gereken şey müşteri hizmetlerine servis talebinde bulunmaktır. Bu adımdan sonra servis ekibi bulunduğunuz adrese kadar gelerek arızalı cihazın adresinizden teslim alınmasını sağlar. Servis sürecinde sona gelindiğinde ise cihazınız adresinize kadar Philips Servis Ataşehir ekibi sayesinde teslim edilmiş olacaktır.

Ataşehir Philips Servisi
Açık Adresi:Alemdaroğlu Sk. 8a
Ataşehir Atatürk
34758 Dudullu OSB/Ataşehir/İstanbul
İrtibat No:0216 995 08 64
Mesai Bilgisi:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Süleyman

  Elektrik süpürgesi almak için arayış içinde olduğumuz dönemde Philips marka elektrik süpürgesinde karar kıldık. Özellikle kaliteli ve bütçe dostu bir seçenek olması bizim için cezbedici konulardan biri olmuştu. Cihazı bir süre kullandıktan sonra performansında eskiye oranla düşüşler olduğunu fark ettik. Sorunu çözmek için hemen Philips Servis Ataşehir adresinde karar kıldık. Servis ilgili ekibi sayesinde soruna çok kısa bir süre içinde çare buldu.

 • Nihal

  2 ay önce evimdeki tadilatın ardından, evin eski haline dönmesi için evimde her gün çok detaylı bir temizlik olduğundan ötürü süpürge elim ayağım olmuştu fakat buna rağmen 2 gün üstüste çok fazla çalıştırdıktan sonra olduğunu düündüğüm süpürgemin eski emiş gücünden eser kalmadı neredeyse. Ben de torbasının dolmuş olabileceğinden ötürü olabileceğini düşünerek torbasını değiştirmeme rağmen değişen bir şey olmadı ve sorun devam etti. En yakınımdaki servis olan Philips Servis Ataşehir şubesini arayarak durumu anlattım. Ertesi gün gelen ekip yerinde makinenin bakımını ve tamirini yaparak arızayı giderdiler.

 • Sibel

  Servis firmalarına karşı ön yargılı olsam da onlara zaman zaman ihtiyaç duyuyorum ve bu ön yargıyı ortadan kaldıran bir firma ile tanıştığım için gayet memnunum. Kablo sarma düğmesi çalışmayan elektrikli süpürgem için Philips Servisi ile görüştüm. Ataşehir bölgesinde faaliyet gösteren bu firma, ürünü teslim almaya geldi ve zaman kaybı yaşamadım.
  Kısa süreli bir çalışma neticesinde sorun çözüldü ve şimdilik üründen memnunum. Ödediğim rakam gayet uygun ve servis ekiplerinin tavırları da sıcak kanlı. İşini iyi yapan ve müşteriye nasıl davranması gerektiğini bilen insanları görmek güzel. Eğer ihtiyaç duyarsanız sizler de bu firmaya başvurabilir ve dilediğiniz zaman servis hizmeti alabilirsiniz.

 • Turgut

  Evde kaldığımız bu dönemde işe ara verdiğimden ötürü evimin içinin tadilatına merak saldım. Boyayı eşimle ben yaptık ve yeni tadilat bittiği için 1 haftadır üstüste evde ağır temizlik yapılıyor. Dün Philips marka süpürgemin hortumunun tutulan kısmı çatladı ve hangi teknik servisi arasam ellerinde yedek parçanın olmadığını söyledikleri gibi bulunamayacağını söylediler. En son bulduğum Philips Servis Ataşehir ekibi yapabileceklerini söyledi ve gün içerisinde götürdüğüm makinemi tamir edilmiş haliyle gün içerisinde teslim aldım.

 • Filiz

  Önceki yıl aldığım ve garantisi devam etmekte olan süpürgemden tuhaf bir ses gelmeye başladı. Sesin tam olarak nereden geldiğini anlayamadığım için Philips servis Ataşehir ile irtibata geçmenin daha doğru olacağını düşünerek aradım. Kısa sürede açık adresime gelerek süpürgemi teslim aldılar ve süpürgemin bu kadar hızlı şekilde tamir edileceğini hiç düşünmemiştim.

 • Aysun

  Ataşehir bölgesinde hizmet veren Philips Servisi ile tanışmanız adına bu yazıyı yazıyorum. Ben bu firmadan uzun süredir hizmet alıyorum ve gerçekten güvenilir bir ekip oldukları için sizler ede tavsiye etmek istedim. Malum servis sektörü çok acımasız ve işini kaliteli bir şekilde yapan firmaların sayısı da bir hayli az. Ödediğiniz rakamlar çoğu zaman boşa gidiyor ve paranızı da çöpe atmış oluyorsunuz.
  Bu sorunu yaşamamak adına tavsiye ettiğim adresi listelerinizin başına ekleyebilir ve dilediğiniz zaman tercih edebilirsiniz. Ürünlerin kalitesine olumlu katkıda bulunan bu ekip, aldığı parayı da fazlasıyla hak ediyor ve emin olun taleplerinize en hızlı şekilde yanıt veriyor.

 • Leyla

  Bir kaç kez süpürgemi servise göndermeme rağmen verimli bir çalışma levelini geçemeyen süpürgemi son olarak Philips servis Ataşehir ekibine teslim ettim. Ve hayatımda verdiğim en doğru karar olduğunu da anlamış oldum. Bu kadar profesyonel bir ekip oldukları hiç aklıma gelmezdi ve iyi ki kendilerine güvenerek süpürgemi teslim etmişim.

 • Emine

  1 yıl önce aldığım elektrikli el süpürgem hem ıslak hem de kuru hazneye sahipti. Ancak ıslak hazneden kuru hazneye toz ve su akışı olmaya başladı. Süpürgem yeni olduğu için çok üzülmüştüm bozuldu diye. Ancak Philips servis Ataşehir ekibi bunu hemen haletti. Hem temiz çalıştıkları için hem de tam zamanında süpürgemi teslim ettikleri için tek tercihim kendileri.

 • Burcu

  Senelerden bıkmadan usanmadan kullandığım ürünlerden biri olan philips elektrik süpürgem kısa süre önce bozuldu. Evime yakın olan Philips servis Ataşehir şubesine gidip durumu anlattım. Makinemi alıp 2 gün içerisinde eksiksiz ve çalışır şekilde teslim ettiler. Herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Bu beni çok memnun etti. Çalışanlara teşekkürler.

 • Melike

  Philips markasının xb9125 modelli elektrikli süpürgesini memnuniyetle kullanıyordum ve bana daha önce hiç sorun çıkarmamıştı. Ta ki geçen haftaya kadar. Birdenbire çalışmamaya başlayan makinem bir türlü çalışmayınca Philips Servis Ataşehir ile iletişime geçerek süpürgeyi kendilerine teslim ettim. Gün içerisinde beni arayan ekip makineyi yaptıklarını söyleyince oldukça şaşırdım ve makinem geldiğinde eskisinden daha iyi çalışıyordu.

 • Ezgi

  Yaklaşık olarak 6 seneden beridir Ataşehir ilçesinde bulunan reklam ajansımızda Philips marka elektrikli süpürge kullanıyoruz. Aldığımız ilk seneler süpürgemizin mükemmel bir çekim gücü vardı. Fakat geçtiğimiz hafta birdenbire elektrikli süpürgemizin emiş gücünde düşüklük olduğunu fark ettik. Bu durum karşısında vakit kaybetmeden hemen Philips Servis Ataşehir şubesi ile iletişime geçtik. Yaptığımız telefon görüşmesinin hemen ardından hemen ajansımıza gelen teknik servis ekibi elektrikli süpürgemizin motorunda problem olduğunu söyledi. Bunun üzerine teknik servis ekibi motoru tamir etmeye deneyeceklerini, eğer tamir mümkün olmazsa değişim yapacaklarını söylediler. Aradan geçen 2 haftanın sonunda motor tamirini yapan firma sorunsuz bir şekilde süpürgemi teslim etti. Philips marka elektrikli süpürgesinde herhangi bir arızası olan herkese Philips Servis Ataşehir şubesini tavsiye ederim.

 • Nihal

  Senelerden beridir kullanmış olduğum Rowenta marka elektrikli süpürgem geçen hafta kullandığım esnada birden kapandı. Ben de hemen fişten süpürgemi çekip Rowenta Servis Küçükçekmece şubesine teslim ettim. Süpürgemin motorunda yanma yaşandığını ve en az 10 gün kadar bir tamir süresi olduğunu söylemelerine rağmen 3 gün geçmeden tamir olmuş bir şekilde makinemi bana geri teslim ettiler. Hızlı ve güvenilir bir teknik servis olan Rowenta Servis Küçükçekmece şubesini probleminiz olduğunda gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

 • Duru

  Uzun yıllardır aynı süpürgeyi kullanıyorum ve gayet memnunum. Fakat kısa bir süre önce Philips marka elektrikli süpürgemin motorundan garip sesler geldiğini fark ettim ve zaten bir süre sonra da çalışmamaya başladı. Prize bağlı bir sorun olabileceğini düşündüm ancak kontrol ettiğimde sorun burada değildi.
  Ataşehir’de hizmet veren ve komşularımın da tavsiye ettiği Philips servis ekiplerine ulaştım. Ürünü yerinde incelediler ve küçük bir parça değişimi ile sorunu çözdüler. Eğer ihtiyacınız olursa aklınızda bulunsun diye buraya da yorum düşmek istedim ve sizlerin huzurunda kendilerine de teşekkür etmek isterim. Şu an sorunsuz bir şekilde kullanıyorum ve gayet memnunum.

 • Gülser

  Kullanmış olduğum eski elektrikli süpürgemi çok kaliteli ve bilinen bir marka diyerekten büyük umutlarla satın almıştım. Fakat neredeyse düzenli olarak her ay farklı farklı arızalar çıkarınca en son o süpürgemi hurdacıya satıp Philips marka elektrikli süpürge aldım. İlk senelerde kullanmaktan bir hayli memnun olduğum elektrikli süpürgem, geçtiğimiz gün çalışırken sanki yükünü çekemeyen bir beygir gibi zorlandığını belli eden garip bir ses çıkarıyordu. Kapatıp 1 saat sonra tekrar açtığımda aynı ses gelmeye devam etti. Bunun üzerine internetten iletişim bilgilerine ulaştığım Philips Servis Ataşehir şubesine durumu anlatmam üzerine adresime gelip süpürgemi götürdüler. Kendileri ana kartın yandığını söyleyip kısa bir süre içerisinde tamirini gerçekleştirip beni süpürge derdinden kurtardılar.

 • Leyla

  Çok uzun seneler önce satın almış olduğumuz Philips marka elektrikli süpürgemiz uzun süre evimizin bir numaralı temizleyicisi olarak görevini sorunsuz bir şekilde yerine getiriyordu. Fakat geçtiğimiz hafta evi süpürüdüğüm sırada süpürme başlığının, halı yüzeyinde gidip gelirken zorlandığını fark ettim. Bu durum da dolayısıyla temizleme konusunda aksaklıklar yaşatmaya başladı. Biz de hemen vakit kaybetmeden internette bu konuda profesyonel hizmet veren firmaları araştırdık ve bize yakın bir konumda olan Philips Servis Ataşehir şubesi ile iletişime geçtik. Kısa bir süre içerisinde adresimize gelen teknik servis ekibi süpürme başlığının tekerleklerinde sorun olduğunu tespit edip değişim gerektiğini söyleyerek değişimi yapıp sorunumuz çözdüler. Kendilerine teşekkür ederiz.

 • Çisem

  Çok yakın bir arkadaşımla birlikte Ataşehir ilçesinde bulunan Etiler semtinde işlettiğimiz bir işletmemiz var. Hergün düzenli olarak temizlik için elektrik süpürgesi kullanıyoruz. Bu yüzden elektrikli süpürge satın almadan önce uzun ömürlü her gün kullandığımız halde teklemeyen bir süpürge satın almak istedik. Yaptığımız araştırmalar sonucunda en uygun markanın Philips olduğuna karar verdik ve Philips marka elektrikli süpürge satın aldık. Fakat uzun zamandır temizlikteki en büyük yardımcımız olan Philips marka süpürgemizin son birkaç gündür emiş gücü oldukça düştü. Yaklaşık olarak 10 senedir aynı elektrikli süpürgeyi kullanıyoruz. Bu yüzden makinemizin ömrünü tamamlamış olabileceğini düşünmüş olsak da acaba teknik servise göstermemizin bir yararı olur mu?

SERVİSİ ARA