İzmir

Philips Servis Çiğli

Philips marka tüm ev teknolojisi ürünlerinizde yaşadığınız sorunlarınızı tamamen çözüme kavuşturma amacı ile Philips Servis Çiğli hizmetlerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Philips’in ileri teknolojisini barındıran televizyon ve elektrikli süpürgenizde yaşadığınız tüm sorunlarınız için ekonomik ve kaliteli servis hizmetlerinden merkeze iletişim numaraları üzerinden başvuruda bulunarak yararlanabilirsiniz.

Tüketici memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla kaliteden ödün vermeyen ekonomik Çiğli Philips servis çözümlerini evinize kadar getiriyor. İzmir Çiğli’de yaşayan Philips kullanıcılarının ürünlerinin teknolojik standartlarına uygun kalitede bir servis hizmeti arayışını kolayca sonlandırabilmelerine yardımcı olacak bir hizmet kalitesi standardında servis hizmetleri bulunuyor. Böylelikle sorun ne tipte olursa olsun kısa zaman dilimlerinde kurtulabilmek için iletişim numaralarıyla başvuru yapabilirsiniz.


Philips Servis Çiğli ATALAY AYTİMUR
Açık Adresi: DR.SELAHATTİN ÖZKURT CAD. NO:13/A – Menemen
Telefon Numarası: 232 832 02 31
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:35 – 18:47
Cumartesi : 09:15- 17:40


Çiğli Philips Servis SEZEL TEKNİK SERVİS ELEKTRONİK LTD ŞTİ
Konumu: GÜN SAZAK BULVARI NO:28/C – Karşıyaka
İrtibat Hattı: 232 366 44 44
Mesai: Pazartesi-Cuma : 07:30 – 19:45
Cumartesi : 09:42 – 17:15

  • Özge

    Philips marka elektrik süpürgemiz bir süredir iyi temizleyemiyordu. Emiş gücü eskiye oranla bayağı bir zayıflamıştı. Bu durum bizim için can sıkıcı hale gelmeye başlayınca konuyu hemen Philips Servis Çiğli adresine danıştık. Servis aynı gün sorunu çözerek cihazı bize teslim etti. Her açıdan memnun kaldığımız bir servis süreciydi.

  • mehmet

    Merhaba Philips marka DVD playerim arıza yaptı..fişe taktigimda dokunmatik olan power tuşu sürekli yanıp sönüyor yardımcı olursanız çok sevinirim..