İstanbul

Philips Servis Şişli

Şişli Philips Servisi
Adres:Opr. Raif Bey Sk. No:9
19 Mayıs
34360 Şişli/İstanbul
Telefon Bilgisi:0850 446 01 64
Hizmet Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00
Philips Servis Şişli

 

 

  • Ali

    Severek kullandığımız Philips marka elektrik süpürgesi son zamanlarda eski performansını aratmaya başlamıştı. Süpürge çalışma sırasında dışarıya toz üflüyordu. Cihaz hakkında teknik bilgiye sahip olmadığımızdan dolayı bir uzmana danışmaya karar verdik. Philips Servis Şişli yaptığı incelemenin hemen sonrasında durumun hava filtrelerinden kaynaklı olduğunu fark ederek sorunu çözüme kavuşturdu. Her açıdan çok memnun kaldığımız bir servis süreciydi.

  • Ayşe

    Philips markasına ait xb9125 modelli elektrikli süpürgesini kullanıyordum. Ta ki geçen hafta bana sorun çıkartana kadar çok memnundum. Birdenbire çalışmamaya başlayan makinemi bir türlü çalıştıramayınca Philips Servis Şişli ile iletişime geçerek süpürgeyi kendilerine teslim ettim. Gün içerisinde beni arayan ekip akşam gelip makinemi alabileceğimi söyledi ve akşam makineyi aldığımda sorunsuz şekilde çalışıyordu.

  • Fatma

    Birkaç yıl önce almış olduğum ve haliyle garantisi devam etmeyen olan Philips markasının maraton FC9919 model elektrikli süpürgesini kullanıyordum ve gayet memnundum. O hafta içerisinde süpürge başlığında hortumun boğaz kısmında yırtık ve çatlaklar oluşmaya başladı. Bunun üzerine Philips Servis Şişli ile iletişime geçtim ve gelip gören ekip götürdükleri süpürgemi çok makul bir fiyata 3 gün içerisinde tamir ederek eskisinden daha da sağlam bir şekilde geri getirdiler.

SERVİSİ ARA