İstanbul

Philips Servis Kadıköy

Philips servis Kadıköy bölgede bir veya birden fazla servis alanı ile Philips kullanıcılarına hizmet vermektedir. Markası Philips olan başta elektrik süpürgesi olmak üzere tüm elektrikli cihazlar için servis hizmetini en yakın nereden alırım diye düşünüyorsanız sizler de vakit kaybetmeden platformumuzu ziyaret edebilirsiniz.
Bölge, ilçe veya semt bazında Philips servis Kadıköy ve daha pek çok servis alanını güncel adres ve iletişim bilgileriyle bir arada bulabilirsiniz. İşinizi kolaylaştıracak ve yaşadığınız kullanım sorunlarını geride bırakmanızı sağlayacak Philips servis Kadıköy bölge sakinlerinin ihtiyaçlarını gidermesine yardımcı olacak. Philips marka elektrik süpürgesinin her modelinde tamir ve bakım hizmeti deneyimli servis ekipleri tarafından itina ile yapılarak tüm kullanım sorunlarınız sonra erecektir.

FİRMA ADI: MEHMET ALACALIOĞLU – ELSU ELEKTRİK
ADRES: BAHARİYE NAİLBEY SOK NO:30
TELEFON: 216 3387873
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


FİRMA ADI: ÖMER ALADAĞ
ADRES: OSMANAĞA MAH. ÇUHADARAĞA SOK. NO:38
TELEFON: 216 3499170
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

5 Yorum

 • Reply
  Suna Bektaş

  Philips marka elektrikli süpürgem çalışmıyordu önce kablosunu kontrol ettim herhangi bir problem yoktu sonra servisi aradım anında ekip gönderdiler ve sıkıntısız çözdüler teşekkür ederim.

 • Reply
  Philips Marka Tüm Cihazlarınız Kadıköy'de Bize Emanet | Teknoso - Güncel Teknoloji Bloğu

  […] alışveriş merkezi bulunur. Televizyon veya süpürgelerinde arıza problemi yaşayan bireyler, Kadıköy Philips Servisi hizmetlerimizden yararlanarak elektronik ürünlerini yeniden kullanmaya devam edebilirler. […]

 • Reply
  Elif E.

  Philips marka bir elektrikli süpürge almıştım. Henüz 1 yıl olmadı fakat süpürgenin sap kısmı kırıldı. Acaba bu garanti kapsamına girer mi? Eğer girerse sapı mı onarırlar, yoksa yenisini mi verirler? Philips servis Kadıköy’de var mı? Onlar mı gelip alacak, yoksa ben mi götüreceğim? Garanti belgesi hala duruyor. Bir yardım olabilirseniz sevinirim.

 • Reply
  Erol M.

  Kısa bir süre arızalanan elektrik süpürgem için gezmediğim, aramadığım servis şubesi kalmadı. Son olarak internette yaptığım araştırmalarla Philips Servis Kadıköy merkezini aradım. Aynı gün içerisinde geldiler ve birkaç dakikada süpürgeyi onardılar. Hizmetlerinden gerçekten memnun kaldım şimdi dün arızalanan Philips akıllı televizyonum içinde kendilerini bugün aradım, yarın geleceklerini söylediler. Kadıköy’ de televizyon ve süpürge servisi konusunda herkese kendilerini öneriyorum.

 • Reply
  Kadıköy Philips Televizyon ve Süpürge Servisi ⋆ EcanBlog

  […] Philips televizyon ve elektrik süpürgesi gibi ev teknolojileri kullanıcılarına hizmet veren Philips Servis Kadıköy merkezi tüm arızalanmalarda ve sorunlarda profesyonel standartlarda hizmetler […]

Görüşünüzü Paylaşın

Servis Çağır