İstanbul

Philips Servis Kadıköy

Philips servis Kadıköy bölgede bir veya birden fazla servis alanı ile Philips kullanıcılarına hizmet vermektedir. Markası Philips olan başta elektrik süpürgesi olmak üzere tüm elektrikli cihazlar için servis hizmetini en yakın nereden alırım diye düşünüyorsanız sizler de vakit kaybetmeden platformumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Philips Servis Kadıköy


Bölge, ilçe veya semt bazında Philips servis Kadıköy ve daha pek çok servis alanını güncel adres ve iletişim bilgileriyle bir arada bulabilirsiniz. İşinizi kolaylaştıracak ve yaşadığınız kullanım sorunlarını geride bırakmanızı sağlayacak Philips servis Kadıköy bölge sakinlerinin ihtiyaçlarını gidermesine yardımcı olacak. Philips marka elektrik süpürgesinin her modelinde tamir ve bakım hizmeti deneyimli servis ekipleri tarafından itina ile yapılarak tüm kullanım sorunlarınız sonra erecektir.


FİRMA ADI:MEHMET ALACALIOĞLU – ELSU ELEKTRİK
ADRES:BAHARİYE NAİLBEY SOK NO:30
TELEFON:216 3387873
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 


 

FİRMA ADI:ÖMER ALADAĞ
ADRES:OSMANAĞA MAH. ÇUHADARAĞA SOK. NO:38
TELEFON:216 3499170
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00
 • Suna Bektaş

  Philips marka elektrikli süpürgem çalışmıyordu önce kablosunu kontrol ettim herhangi bir problem yoktu sonra servisi aradım anında ekip gönderdiler ve sıkıntısız çözdüler teşekkür ederim.

 • Philips Marka Tüm Cihazlarınız Kadıköy'de Bize Emanet | Teknoso - Güncel Teknoloji Bloğu

  […] alışveriş merkezi bulunur. Televizyon veya süpürgelerinde arıza problemi yaşayan bireyler, Kadıköy Philips Servisi hizmetlerimizden yararlanarak elektronik ürünlerini yeniden kullanmaya devam edebilirler. […]

 • Elif E.

  Philips marka bir elektrikli süpürge almıştım. Henüz 1 yıl olmadı fakat süpürgenin sap kısmı kırıldı. Acaba bu garanti kapsamına girer mi? Eğer girerse sapı mı onarırlar, yoksa yenisini mi verirler? Philips servis Kadıköy’de var mı? Onlar mı gelip alacak, yoksa ben mi götüreceğim? Garanti belgesi hala duruyor. Bir yardım olabilirseniz sevinirim.

 • Erol M.

  Kısa bir süre arızalanan elektrik süpürgem için gezmediğim, aramadığım servis şubesi kalmadı. Son olarak internette yaptığım araştırmalarla Philips Servis Kadıköy merkezini aradım. Aynı gün içerisinde geldiler ve birkaç dakikada süpürgeyi onardılar. Hizmetlerinden gerçekten memnun kaldım şimdi dün arızalanan Philips akıllı televizyonum içinde kendilerini bugün aradım, yarın geleceklerini söylediler. Kadıköy’ de televizyon ve süpürge servisi konusunda herkese kendilerini öneriyorum.

 • Kadıköy Philips Televizyon ve Süpürge Servisi ⋆ EcanBlog

  […] Philips televizyon ve elektrik süpürgesi gibi ev teknolojileri kullanıcılarına hizmet veren Philips Servis Kadıköy merkezi tüm arızalanmalarda ve sorunlarda profesyonel standartlarda hizmetler […]

 • Uğur Y.

  Garanti süresi 3 ay önce dolmuş yeni sayılabilecek şekilde dikkatlice kullanışmış Philips 6500 serisi LED televizyonum var. Philips Servis Kadıköy ile de artık tanıdık hale gelmemizi de sağlayan bir televizyon. 3 aylık süre içerisinde aynı arızayı tam 3 defa yaşadım. Ses geliyor ancak görüntü alamıyorum. İnternette araştırma yapıyorum kendi bilgim kadarıyla LED Bar gibi bir parçadan bahsediliyor ama servis personelleri bir türlü bu parça için değişiklik gerçekleştirmiyor. En sonunda artık yoğun ısrarlar sonucunda LED Bar parçasının değiştirilmesini sağlar. 1,5 haftadır sorun yaşamadan televizyonu kullanabiliyorum. Üstelik bu süre zarfında özellikle bayramında araya girmesi ile gerçekten çok yoğun kullandım ve sık sık arızalanan televizyon hiç arızalanmadı.

 • Burcu

  Televizyon ve elektrikli süpürgemiz aynı gün, ev hattında meydana gelen aşırı dengesiz enerji ile arıza verdi ve bir daha çalışmamaya başladı. Bunun ardından Philips Servis Kadıköy ile iletişime geçerek servis elemanlarının yardımcı olmasını istedim. Kısa sürede evime uğrayarak ayaküstü, cihazları uygun bir fiyat tamir ettiler. Cihazlar eskisi gibi sorunsuz çalışmaya devam etti.

 • Gökhan

  Televizyonların neden bu kadar çabuk arızalandığına anlam verememekle birlikte bir teşekkür hikayesi olarak bu yorumu yapıyorum. Beş ev arkadaşı olarak üniversite öğrencisiyiz ve kısıtlı imkanlarla yaşamaya çalışıyoruz. Philips’ten birkaç ay önce hep birlikte katkı yaparak aldığımız televizyonumuzun ekranında kararmalar başladı. Sorunu çok önemsemedik çünkü garantisi olduğunu biliyorduk. Ama yetkili servis bize durumun kullanıcı hatası olduğunu söyleyip gitti. Bizde soluğu Philips Servis Kadıköy’de aldık. Durumu anlattığımızda bize sorunu incelemeleri gerektiğini söylediler. Eve geçtik ve incelemelerden sonra televizyon çalıştı. İşlem onayı vermediğimizi söyledik. Neden tamirin inceleme yapılırken gerçekleştiğini sorduk. Bize öğrenci olduğumuz için hediye tamir yaptıklarını söylediler. Gerçekten kral insanlar. Hepsine teşekkür ediyoruz.

 • Taylan

  Philips marathon serisinin borusu elinizde var mıdır acaba?

  • admin

   Servis bilgilerinden ulaşarak stok durumunu sorabilirsiniz Taylan bey.

 • Ümit

  Geçtiğimiz aylarda Philips marka olan televizyonumuzda bir sorun meydana geldi. Kendiliğinden bir kez kapandı ve tekrar açılması mümkün olmadı. Bundan dolayı bize sıkça tavsiye edilen Kadıköy Philips Servis ile iletişime geçtik. Kendileri çok kısa sürede geleceklerini ve kayıt aldıklarını söylediler. En geç iki gün içinde geleceklerini belirttiler. Fakat beş gün oldu hala gelen giden kimse yok. Biz insanlara güvenerek başka kimseyi çağırmıyoruz fakat bu kişiler bizim onlara olan itimatımızı sarsıyorlar. Gelmeyecekler ise kolaylıkla gelemiyoruz diyebilirler. İş kaybetmemek için yapamayacakları miktarda iş alıyorlar sonra mağdur olan bizler oluyoruz. Biz Philips Servis Kadıköy şubesini kesinlikle beğenmedik ve kimseye de tavsiye etmiyoruz.

 • Müşteri Memnuniyeti Odaklı Özel Philips Servis Merkezi

  […] Kadıköy Philips Teknik Servis adresinden alacağınız hizmetler eminim sizleri de mutlu edecek çünkü gerçekten kaliteye değer veren ve bu değeri yaptığı işlerde net bir şekilde ortaya koyan bir ekip karşınıza çıkıyor ve bu ekibi sizler de daha yakından incelemek isterseniz eğer hiç düşünmeden taleplerinizi online olarak iletebilirsiniz. Bugüne kadar çok sayıda servis firmasından hizmet aldım ancak bu adres bana göre biraz daha farklı ve tavsiye ettiğim arkadaşlarım da benimle aynı şeyleri düşünüyor. Sizler de servis hizmetlerinde daha üst düzey kalite ile yardım almak ve daha kaliteli bir ekip ile çalışmak isterseniz tek yapmanız gereken online olarak bu firmaya ulaşmak olacaktır. […]

 • Şenay

  Philips marka bir elektrikli süpürge kullanıyorum. Uzun zamandır kullandığım için filtresinin değişmesi gerekti. Philips 9924 model elektrikli süpürgesi için Hepa filtre baktım fakat kendim değiştirmeyi göze alamadığım için bir teknik servise gideyim dedim. Google’a Philips servis Kadıköy yazdım ve birkaç tane yakınlarda buldum. Hangi servise gittiysem farklı fiyat söyledi; biri 40 lira dedi, biri 55 lira, biri 50 lira. Filtre aynı, işlem aynı fakat fiyatlarda bir standart yok. En ucuz olan Kadıköy Pihilps servisine taktırdım ama bu kadar kurumsal bir markanın servisinde bir fiyat standardı olmaması beni inanılmaz şaşırttı. Karaborsa piyasası gibi herkes farklı bir fiyat söylüyor. Philips’in bu konu ile ilgili mutlaka bir düzenleme yapması gerektiğini düşünüyorum.

 • Dila

  Uzun zamandan beri kullanmaya devam ettiğimiz Philips marka elektrik süpürgemiz son günlerde iyi temizlememeye başlamıştı. Eski performansıyla kıyaslama yaptığımızda bu durum bariz bir şekilde fark ediliyordu. Bizde bu can sıkan sorundan kurtulmak için Philips Servis Kadıköy adresini tercih ettik. Servis çok kısa bir süre içinde durumu çözerek cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etti.

 • Fırat

  Philips’ten uzun zaman önce bir televizyon satın almıştık. Yıllardır kullandığımız bu televizyon herhangi bir soruna neden olmuyordu; ancak kısa bir zaman önce ekranda kararmalar başladı. Philips servis Kadıköy’ü aradık ve bize yardımcı olmalarını talep ettik. Kısa bir süre içinde de evimize servis yönlendirmesi gerçekleştirdiler. Sorunun ise ekran tüpünden kaynaklandığını bize açıkladılar.
  Philips servis Kadıköy televizyonumuzun içinde yer alan tüpün değişimini gerçekleştirdi ve televizyonumuz eskisinden çok daha kaliteli bir görüntüye sahip oldu. Çok kısa zamanda parça değişimi yaptılar ve bizi memnun etmeyi başardılar. Kendilerine ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bundan sonra tüm Philips ürünlerimiz için kendilerini arayacağımızı biliyoruz.

 • Merve

  Evlenirken tavsiyeler üzerine almış olduğum Philips markasının Powerpro max torbasız modelli elektrikli süpürgesinin teleskobik borusunun bozulması üzerine hiç kurcalamadan, Philips Servis Kadıköy şubesini arayarak durumu bildirdim ve bana bunun kullanıcı hatası olduğunu söyleyerek yedek parça da olmadığını söylediler. Halbuki metal boruya kullanıcı hatası olarak nasıl bir zarar vermiş olabilirim bilmiyorum. Kendilerinin de hiçbir açıklaması yok zaten. Sırf kendi başlarından savmak ve uğraşmak istemedikleri için ürettikleri bir çözüm diye düşünüyorum.

 • Tuğçe

  Elektrikli süpürge kullanıcıları için önemli bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Servis firması tercihi yaparken lütfen dikkatli olun. İnternet ortamında gezinen çok sayıda amatör firma var ve zaman zaman bu firmalardan hizmet alan biri olarak mağdur olduğumu belirtmek isterim. Neyseki artık kurtuldum ve Kadıköy’de hizmet veren Philips Servis ile tanıştım. Gerçekten farklı bir yere sahipler ve bu sektörün lideri olmayı hak ediyorlar.
  Uzun süredir devam eden süpürgemin güçlü çekmeme sorunu nihayet çözümlendi. Birçok firmaya para kaptırdım ve bu yüzden sizleri de uyarmak isterim. Tavsiye ettiğim ekip ise işine dört elle sarılan ve müşteri memnuniyeti adına elinden geleni yapan özel bir kadro. Sizler de tercih edebilirsiniz ve eminim memnun kalacaksınız.

 • Deniz

  Elektrikli süpürgemi gayet hassas kullanıyorum ancak elbette uzun süreli kullanımda zaman zaman hata yaşanabiliyor ve bu sorunların çözümünde de Philips Servis ekibine ulaşıyorum. Kadıköy bölgesinde faaliyetlerini sürdüren firma, düzenli bakımda bir adım önde ve profesyonel bir kadro ile hizmet veriyor. Bu konuda eksikleri yok ve tam aksine fazlaları var.
  Ürünler hakkında bilgi sahibi olan bu donanımlı kadro, uygun fiyatlar ile de fark yaratıyor. Zamanı lehinize çevirecek çalışmalar için sizler de hiç tereddüt etmeden servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Emin olun tek bir an bile pişman olmayacak ve aldığınız hizmetten memnun kalacaksınız. Daha fazla detay için çağrı merkezi ekipleri ile görüşme sağlayabilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

 • Demre

  Uzun zamandır memnuniyetle kullandığım Philips markasına ait süpürgemden geçen gün evi temizlediğim sırada yanık kokusu geldi. Fark eder fark etmez fişten çekip Philips Servis Kadıköy görevlilerine makinemi götürdüm. Makinemin motorunun arızalandığını söylemelerine rağmen 1 hafta içinde tamir olmuş bir şekilde makinemi bana eskisinden daha iyi çalışır halde getirdiler.. Memnuniyetle kullandığım bu servise gönül elektronik aletlerinizi teslim edebilirsiniz.

 • Tuğçe

  Elektrikli süpürgemi uzun süredir kullanıyorum fakat son dönemde filtre temizliğini aksattım ve artık süpürge yaparken çok gürültülü ve rahatsız edici bir ses gelmeye başladığını fark ettim. Kadıköy’de hizmet veren ve faaliyetlerini sürdüren Philips servis ekibi ile iletişim kurduğumda sorunu çözebileceklerini dile getirdiler. Ürünü en kısa süre içerisinde teslim ettim ve beklemeye başladım.
  Eksik olmasınlar her aradığımda süreç hakkında bilgi verdiler ve zaten söz verdikleri süre içerisinde de sorunu çözdüler. Artık sessiz çalışan bir süpürgeye sahibim ve servis desteği almak isteyenler için de bu firmayı özellikle tavsiye ediyorum. İşini kaliteli bir şekilde yapan bu ekibi tanıdığınızda tavsiyemin ne kadar geçerli ve yerinde olduğunu sizler de fark edeceksiniz.

 • Fatma

  Süpürgem yeni servisten gelmişti. Yeni gelmiş olmasına rağmen süpürgemin hala eski sorunu devam ediyordu. Philips servis Kadıköy ekibine güvenerek süpürgemi son kez servise yolladım. İyi ki yollamışım dedirttiler. Çok uygun bir fiyata süpürgem yeniden onarıldı ve arızası sonunda giderildi. Hem içim rahatladı hem de cebim rahatladı. Teşekkür ederim.

 • Ayşe

  Yaklaşık olarak 8 senedir kullanmakta olduğumuz Philips marka süpürgemizin yakın zamanda fiş yerinde arıza meydana geldi. Fiş yerinden çıkmadığı çalıştıramadığımız süpürgemizi hiçbir şekilde kullanamıyorduk. Bu yüzden en kısa sürede sorunumuz çözülmeliydi. Vakit kaybetmeden hemen Philips Servis Kadıköy şubesine ulaştık. Gelen ekip parçanın kalmadığını bu yüzden sıfır parça için sipariş vermeleri gerektiğini söyledi. Şanslıydık ki ertesi gün sipariş ellerine ulaştı ve parça değişimini sağladılar.

 • Bilge

  Temizlik aletleri çocuklu evin yaşam kaynağı gibi bir şey olduğu için herhangi biri bozulduğu zaman anneler çok zorluk yaşıyor. Yeni yemek yemeği öğrenen ve yemeğini kendi yemeye hevesli 2 yaşında bir kızım var bu yüzden günde 3-4 kere yerleri süpürüyorum. Geçen gün gene öğlen saatlerinde çalıştırmaya kalktığımda Philips marka süpürgemden garip bir duman çıkarak makine kapandı. Bende biraz telaşlanarak Kadıköy Philips Servis yetkililerini arayarak durumdan bahsettim ve gelip teslim aldıkları makinemi 1 hafta sonra bana tamir olmuş bir şekilde teslim ettiler.

 • Reyhan

  En çok beğendiğim markalardan biri olan Philips yapmış olduğu tüm beyaz eşyalar ile bence hala öncü firma. Kısa süre önce almış olduğum kulaklığım da ses problemleri vardı. Philips servis Kadıköy şubesine giderek durumu anlattım. Ürünü alıp 3 gün içerisinde yenisi ile değiştirdiler. Sorun bizden kaynaklı dediler. Beklemiyordum. Teşekkür ederim.

 • Nevzat

  2 erkek olarak kaldığımız bekar evimizde gelen gidenimiz de çok olduğundan ötürü çok toz ve kırıntı çok fazla oluyor. Bu sebepten ötürü pratik ve temizliğe yardımcı ev aletleri almaya çalıştık ve süpürgemizi alırken olumlu yorumlara dayanarak Philips markasının süpürgesini tercih ettik. Geçen gün ev arkadaşımla ikimizin de boş olduğu bir günde temizlik yaparken süpürgenin kablosu koptu ve bu işlerden hiç anlamadığımız için Philips Servis Kadıköy ile iletişime geçerek telefonda problemimizi anlattık ve gün içerisinde gelen ekip makinemizi yerinde tamir ederek bizim mağduriyetimizi giderdiler.

 • İlkim

  Daha önce kullanmış olduğum eski tip elektrikli süpürgem bana sorun üstüne sorun çıkarttığı için yeni bir elektrikli süpürge almaya karar vermiştim. Alanında kendini ispatlamış olan Philips markasını tercih ettim. Gerek çekim gücü, gerekse de kullanımı açısından olukça kaliteli bir ürün. Fakat geçtiğimiz günlerde borusu arızalandı. Garanti kapsamında olmadığı için internetten Philips Servis Kadıköy şubesini bulup, yerlerine götürdüm. 3-4 gün gibi kısa bir sürede süpürgemi tamir edip teslim ettiler.

 • Sevim

  2010 senesinde dünya evine girdim ve o günden beri çalışmıyorum. Her gün evde ev işlerini yapıyorum. Elektrikli süpürge tercihim de ilk seneden beri hep Philips markası olmuştur. İlk süpürgemin ömrünün doldurmasının ardından yine Philips marka elektrikli süpürge satın almıştım. Son aldığım sessiz model olan elektrikli süpürgemden de oldukça memnunum. Fakat geçtiğimiz günlerde süpürgemin süpürme aparatı yere yapışmamaya başladı. Performansından memnun olduğum için yeni bir makine almak yerine kendilerinden daha önce de yardım talebinde bulunduğum Philips Servis Kadıköy şubesi ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde süpürme aparatını değiştiren teknik servis ekibi elektrikli süpürgemi ilk günkü gibi haliyle teslim etti. Kendilerine almış olduğum hizmetten ötürü çok teşekkür ederim.

 • Buket

  Gün içerisinde çok sık temizlik yapan biriyim ve haliyle Philips marka elektrikli süpürgeye de çok daha fazla ihtiyaç duyuyorum. Son dönemde eskisi kadar iyi temizlemediğini fark edince değiştirmek yerine servis hizmeti almanın daha doğru ve uygun olacağını düşündüm. Kadıköy’de hizmet veren Philips servis firmasını aradım.
  Sağ olsunlar vakit kaybetmeden eve kadar geldiler ve ben de şu sıkıntılı günlerde dışarıya çıkmak zorunda kalmadım. Ürünü atölyeye götürüp incelediler ve an be an bilgi verdiler. Zaten birkaç gün sonra da sorun çözülmüş bir şekilde teslim ettiler. Eğer ihtiyaç duyarsanız sizler de gözünüz kapalı bu ekibi ve firmayı tercih edebilirsiniz.

 • Kaliteli Kadrosu ile Philips Servis 7/24 Yanınızda! | Bilgi Cenneti

  […] Kadıköy Philips Servis firması sektörü en iyi isimlerinden biri ve bu isme biraz daha yakın durmanız sizin için de […]

 • Arife

  Philips’in elektrikli süpürgesi bana da ev hediyesi olarak geldi ve ben de üründen memnun olunca yenisini hiç aramadım. Fakat diğer makinelere göre bir süre sonra çok fazla ısınmaya başlıyormuş gibi geldi bana ve yanmasından korktum.  Philips Kadıköy Teknik servisle iletişime geçince sorunu anladılar hemen ve makinenin normalde böyle olmadığını da gördüm.  Çalışanları bana karşı o kadar kibardılar ki. Her türlü sorunda tek adresim olacak bundan sonra.

SERVİSİ ARA