İstanbul

Philips Servis Esenyurt

Philips Servis Esenyurt BEKİR ÖZÜLKÜ
AÇIK ADRESİ: NAMIK KEMAL CAD. CENGİZ SOK NO:21
TELEFON NUMARASI: 212 695 73 22
MESAİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Sinan

  Philips televizyonumda cızırtı sesi geldi ve kapandı. Ne yapılması gerekiyor. Garantisi biteli uzun zaman oldu tamiri çok tutar mı bilgi verirseniz sevinirim

 • Sezgin

  Philips’in elektrikli süpürgeleri piyasada ki diğer süpürgelere göre neredeyse 4 katı fiyatta. Yine de almışken kaliteli alalım diye Philips marka aldım. Süpürgenin performansı çok iyi olmasına rağmen malzemelerinin bu kadar kötü olduğu başka bir cihaz görmedim. Daha alalı birkaç ay olmadan teleskobik borusu kırıldı. Demirden olan boru nasıl kırılabilir aklım almıyor. Esenyurt Philips servisine gittim, durumu anlattım. Yeni bir boru almam gerektiğini söylediler. Fakat onun da malzemesi bu kadar kötüyse ve yine kırılacaksa almak çok da mantıklı gelmiyor.
  Philips servis Esenyurt’ta aynı problemi yaşayan birçok kişi olduğunu söyledi. Sanki Philips marka elektrikli süpürge almaktansa 4 tane dandik alıp, bozuldukça atıp diğerini kullanmaya devam etmek çok daha mantıklı.

  • Hediye çelik

   Merhabalar Philips
   Philips 19 inç LED Televizyon ekran camı kırık bunun camı bulunur mu

 • Sezgin

  Philips’ten yaklaşık 3 sene önce satın almış olduğumuz televizyonumuz sorunsuz bir şekilde çalışıyordu; ancak bir anda evde bir yanık kokusu almaya başladık. Odaları kontrol ettiğimizde televizyonun kapalı olduğunu ve kokunun televizyondan geldiğini fark ettik. Philips Servis Esenyurt’u aradık ve bize yardımcı olmalarını istedik. Telefonda görüştüğümüz yetkili bayan ise hemen adresimize servis yönlendireceğini belirtti.
  Philips servis Esenyurt tarafından 1 saat içinde ekip yönlendirmesi sağlandı. Ekip arıza tespitini gerçekleştirdiğinde televizyonun içindeki kablolardan birinin yandığını; ancak kısa süre içinde onarıp eski haline getirebileceklerini söyledi. Onarım da geliş süreleri kadar kısa bir zamanda tamamlandı. Harika bir iş çıkardılar ve gerçekleştirdikleri işçilikten çok memnun kaldık.

 • Rüçhan

  Elektrik süpürgemiz bozulduğundan dolayı yeni bir cihaz satın almaya karar verdik. Satın aldığımız Philips marka elektrik süpürgesi ilk dönemlerde kusursuz bir performans sunarken ilerleyen dönemlerde bunu aratmaya başlamıştı. Süpürgeyi eski performansına kavuşturmak için soluğu hemen Philips Servis Esenyurt adresinde aldık. Servis çok kısa bir süre içinde sorunu çözerek cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etti.

SERVİSİ ARA