İstanbul

Philips Servis Esenler

Esenler Philips Servisi
Konum Bilgisi:Funda Sk. 2-20
Havaalanı
34230 Esenler/İstanbul
Çağrı Hattı:0850 446 01 48
  • Reyhan

    İlk dönemlerde severek kullandığımız Philips marka elektrik süpürgesi bir süre sonra bu performansı aratmaya başladı. Özellikle eski performansına göre temizlik konusunda pek etkili değildi. Bizde bu can sıkan sorundan bir an önce kurtulmak için Philips Servis Esenler adresini tercih ettik. Servis bakımla ilgili ihmallerden kaynaklı olarak bu sorunun oluştuğunu belirterek sorunu çözüme kavuşturdu.

  • Özlem

    Philips marka elektrik süpürgemi annem 4 sene önce anneler günü hediyesi olarak almıştı. Son model elektrik süpürgelerinden olmasına rağmen en başından beri iyi çekmiyordu. Torba değişimi gerçekleştirdim, borularını kontrol ettim; ancak yine de sorunu çözemedim. Philips servis Esenler’i aradım ve hemen arızamın giderilmesi için bir ekip yönlendirmesi sağladılar.
    Philips servis Esenler evime gelip arıza tespitini gerçekleştirdi. Elektrik süpürgemin sorununun tamamen motor tıkanıklığından kaynaklı olduğunu servis ilettikten sonra motor değişimi için çalışmalara başladılar. Motor değişimi kısa bir süre içinde tamamlandı ve elektrik süpürgemi eskisinden çok daha iyi bir duruma getirdiler. Kendilerine emekleri, güler yüzlü yaklaşımları ve destekleri için teşekkür ederim.

SERVİSİ ARA