İstanbul

Philips Servis Üsküdar

Philips marka elektrikli süpürge kullanıcılarının Üsküdar ve çevresinde aradıkları servisi nerede bulcakları artık zor değil. Tüm servisleri tek çatı altına topladığımız bağlantı adresimizde Philips servis Üsküdar güncel adres bilgileriyle sitemiz üzerinden erişim kolaylığı sağlamaktadır.
Philips servis Üsküdar ve çevre bölgesinde en yakın nerede diye düşünmeden tüm ihtiyaçlarınızı karşılaşabilirsiniz. Lektrikli süpürgenin hangi modeli olursa olsun Philips markasında tüm ürünlerin tamir ve bakım hizmeti servis tarafından sağlanmaktadır. Philips servis Üsküdar deneyimli personelleriyle elektrikli süpürgelerinizi sorunsuz bir şekildeilk günkü performansı ile kullanmanıza olanak tanımaktadır. Erişimin kolay ve pratik hale geldiği Üsküdar Philips servis tüm sorunlarınıza çözüm odaklı alternatif hizmetler sunacak.

FİRMA ADI: CAN AY ELKT.BİLG.İLTŞM SAN.TEKNİK HİZ.TİC.LTD.ŞTİ.
ADRES: TABAKLAR MAH. DR. FAHRİ ATABEY CADDESİ 47/A
TELEFON: 216 3919734
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Tayfur

  Televizyon en sevdiğim futbol maçlarını izlerken sıkıntı yaşıyorum. Ayrıca beni sinirlerimi yıpratıyor. Bir çözüm yolu arıyorum, yardım lütfen.

 • Özel Philips Servis Numarası: 444 88 48 - Sekomon - Kişisel Blog

  […] ekibimiz bu konuda beklentiniz olan özel servis hizmetlerini en iyi şekilde sunacaktır. Philips Servis Üsküdar bölgesinde faaliyet gösteren firmamıza ulaşmak ise bir telefon kadar yakınınızda. Philips […]

 • Özel Philips Servis Üsküdar |

  […] durumunda servis hizmeti alma konusunda yaşanan sorunları tamamıyla ortadan kaldıran Philips Servis Üsküdar merkezi bir özel servis firması olarak, tüm ürünler için kaliteli ve ekonomik müdahalelerde […]

 • Ayla Ş.

  Evde kullandığımız her cihaza arızalandığı zaman illaki iyi bir servis bulabiliyorsun. Ancak ne hikmet ise konu elektrik süpürgesi ya da televizyon olduğu zaman servis süreci fazlasıyla sıkıntılı olabiliyor. Daha önce İstanbul’ un pek çok noktasında bu konuda iyi bir servis hizmeti ile karşılaşmamıştım. Üsküdar’a taşındıktan sonra gördüm ki elektrik süpürgesi ve televizyon içinde iyi servis hizmeti alabilmek mümkünmüş. Philips Servis Üsküdar merkezine teşekkür ediyor ve kendilerini herkese öneriyorum.

 • Cem O

  Philips 55PFS8109 12 televizyonu hemen hemen 2 yıl kadar önce aldım. Aldıktan sonra açıkçası net şekilde pişman oldum. 2 yıllık garanti süresinin hemen bitiminde kendi kendine kapandı. Daha sonra bir daha açılmadı. Philips Servis Üsküdar merkezine servise gönderdim ve burada 1 ay kadar onarım için kaldı. Karşıma 800 TL’ lik bir ücret çıkardılar. Televizyonunun ana kart değişimi ve panel onarımını yaptılar. Ancak bu seferde televizyonunun ekranının sol ve üst köşe kısımlarında siyahlık ortaya çıktı. İlerleyen süreçte televizyon aynı sorunları tekrar yaşamaya başladı. Şimdi halen televizyon hiç açılmıyor bile. Kaliteli televizyon olduğunu düşerek, bir ton para bayıldığım televizyondan hiç memnun kalmadım.

 • İstanbul'da Güvenilir Philips Servis Hizmeti | Şafak Çalışkan

  […] markalı televizyon ve elektrikli süpürgelerinde yaşadıkları arızalanmalara ilişkin olarak Philips Servis Üsküdar merkezinin iletişim bilgileri üzerinden kolay bir şekilde başvurular gerçekleştirilebiliyor. […]

 • Erol

  Çok yetenekli biri olduğum için Philips Marathon elektrikli süpürgemin teleskobik borusunu bozdum. O uzayan, kısalan demir boruyu nasıl bozabildim bilmiyorum ama bozuldu. Elektrikli süpürgenin garantisi vardı, garantiye gönderdim, fakat hem kullanıcı hatası dediler, hem de o borunun garantisi sadece 1 yılmış. Bu yüzden bende başka teknik servis baktım. Philips Servis Üsküdar’da var, oradan yeni boru sipariş ettim. Ama bu borunun bu kadar kolay bozulması ve tamir olamaması moralimi bozdu. Elektrik süpürgesinden gayet memnunum ama diğer aksesuarlar sanki daha düşük nitelikli.
  Ayrıca Üsküdar Philips servisin sipariş alıp yeni ürün getirme süresi oldukça uzun. Muhtemelen parçalar o kadar da kolay bulunmuyor.

 • Kemal Bek

  SBC HC 3145 model (modeli silinmek üzere, zor okunuyor) kablosuz kulaklığımı yere düşürdüm. Ses gelmiyor. Tamiri mümkün mü?

 • Numan

  Philips’ten kısa bir süre önce televizyon satın aldık. 2 hafta kullandıktan sonra televizyonumuz aniden kapandı ve bir daha da açılmadı. Televizyonu kontrol ettiğimizde ise dışının sımsıcak olduğunu fark ettik. Üsküdar Philips Servisi aradık ve arızanın tespiti için hemen evimize geldiler. Müşteri hizmetleri yetkilisi son derece ilgiliydi ve kısa sürede servis yönlendirmesini gerçekleştirdi.
  Philips servis Üsküdar arızayı kontrol etmek için faturamıza baktığında ürünün halen garanti kapsamında olduğunu ve müdahale ederlerse ürünün garanti kapsamından çıkacağını belirtti. Bizim için Philips yetkili servisini aradılar ve yetkili servis ürünümüze bakmak üzere evimize kadar geldi. Onarım yapmasalar bile ürünümüz için bizi yetkili servise yönlendirdiler. Teşekkür ederiz.

 • Tuğçe

  Uzun zamandan beri severek kullanmaya devam ettiğimiz Philips marka elektrik süpürgesi son zamanlarda toz üflemeye başlamıştı. Bu konu bizim için giderek can sıkıcı olunca daha fazla zaman kaybetmeden soluğu Philips Servis Üsküdar adresinde aldık. Servis yaptığı kısa incelemenin sonrasında sorunu çözerek cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etti.

SERVİSİ ARA