İstanbul

Philips Servis Üsküdar

Philips marka elektrikli süpürge kullanıcılarının Üsküdar ve çevresinde aradıkları servisi nerede bulcakları artık zor değil. Tüm servisleri tek çatı altına topladığımız bağlantı adresimizde Philips servis Üsküdar güncel adres bilgileriyle sitemiz üzerinden erişim kolaylığı sağlamaktadır.
Philips servis Üsküdar ve çevre bölgesinde en yakın nerede diye düşünmeden tüm ihtiyaçlarınızı karşılaşabilirsiniz. Lektrikli süpürgenin hangi modeli olursa olsun Philips markasında tüm ürünlerin tamir ve bakım hizmeti servis tarafından sağlanmaktadır. Philips servis Üsküdar deneyimli personelleriyle elektrikli süpürgelerinizi sorunsuz bir şekildeilk günkü performansı ile kullanmanıza olanak tanımaktadır. Erişimin kolay ve pratik hale geldiği Üsküdar Philips servis tüm sorunlarınıza çözüm odaklı alternatif hizmetler sunacak.

FİRMA ADI: CAN AY ELKT.BİLG.İLTŞM SAN.TEKNİK HİZ.TİC.LTD.ŞTİ.
ADRES: TABAKLAR MAH. DR. FAHRİ ATABEY CADDESİ 47/A
TELEFON: 216 3919734
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

4 Yorum

 • Reply
  Tayfur

  Televizyon en sevdiğim futbol maçlarını izlerken sıkıntı yaşıyorum. Ayrıca beni sinirlerimi yıpratıyor. Bir çözüm yolu arıyorum, yardım lütfen.

 • Reply
  Özel Philips Servis Numarası: 444 88 48 - Sekomon - Kişisel Blog

  […] ekibimiz bu konuda beklentiniz olan özel servis hizmetlerini en iyi şekilde sunacaktır. Philips Servis Üsküdar bölgesinde faaliyet gösteren firmamıza ulaşmak ise bir telefon kadar yakınınızda. Philips […]

 • Reply
  Özel Philips Servis Üsküdar |

  […] durumunda servis hizmeti alma konusunda yaşanan sorunları tamamıyla ortadan kaldıran Philips Servis Üsküdar merkezi bir özel servis firması olarak, tüm ürünler için kaliteli ve ekonomik müdahalelerde […]

 • Reply
  Ayla Ş.

  Evde kullandığımız her cihaza arızalandığı zaman illaki iyi bir servis bulabiliyorsun. Ancak ne hikmet ise konu elektrik süpürgesi ya da televizyon olduğu zaman servis süreci fazlasıyla sıkıntılı olabiliyor. Daha önce İstanbul’ un pek çok noktasında bu konuda iyi bir servis hizmeti ile karşılaşmamıştım. Üsküdar’a taşındıktan sonra gördüm ki elektrik süpürgesi ve televizyon içinde iyi servis hizmeti alabilmek mümkünmüş. Philips Servis Üsküdar merkezine teşekkür ediyor ve kendilerini herkese öneriyorum.

Görüşünüzü Paylaşın

Servis Çağır