İstanbul

Philips Servis Sultanbeyli

Philips marka başta elektrikli süpürge olmak üzere diğer cihaz ve küçük ev aletleri için servis imkanından faydalanmak kullanımlarınız sırasında yaşadığınız sorunları geride bırakmaktadır. Sultanbeyli bölgesinde servis arayışlarınızı sonlandıracağınız ve en yakın servisin nerede olduğunu bulacağınız Philips servis Sultanbeyli platformumuz üzerinde güncel adres ve iletişim bilgileriyle Philips kullanıcılarına erişim kolaylığı sağlamaktadır.
Philips marka elektrik süpürgenizle ilgili her türlü sorunlarınız için hangi servisin nerede olduğunu ve iletişim numaralarını bilmediğinizde bağlantı adresimiz aracılığı ile onlarca servisin iletişim adreslerine ulaşabilirsiniz. Servis hizmetlerinin kalitesi, şikayet ve önerilerinizi de belirtebileceğiniz platformumuz her ihtiyacınızı karşılamaya yetecek.

FİRMA ADI: HALİL İBRAHİM HÜREL – HÜR ELEKTRONİK
ADRES: SULTANBEYLİ FATİH BULVARI NO:219/B
TELEFON: 216 4988183
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Yorum

  • Reply
    Selin Pekmez

    Davlumbazımdan garip sesler gelmeye başlamıştı teknik bir bilgim olmadığımdan direkt servisle iletşime geçtim sağolsunlar şaşırtıcı şekilde hızlı davranıp sorunu halletiler tekrar aynı problemi yaşamadım numaranızı artık kaydettim 🙂

Görüşünüzü Paylaşın

Servis Çağır