İstanbul

Philips Servis Sultanbeyli

Philips marka başta elektrikli süpürge olmak üzere diğer cihaz ve küçük ev aletleri için servis imkanından faydalanmak kullanımlarınız sırasında yaşadığınız sorunları geride bırakmaktadır. Sultanbeyli bölgesinde servis arayışlarınızı sonlandıracağınız ve en yakın servisin nerede olduğunu bulacağınız Philips servis Sultanbeyli platformumuz üzerinde güncel adres ve iletişim bilgileriyle Philips kullanıcılarına erişim kolaylığı sağlamaktadır.

Philips Servis Sultanbeyli


Philips marka elektrik süpürgenizle ilgili her türlü sorunlarınız için hangi servisin nerede olduğunu ve iletişim numaralarını bilmediğinizde bağlantı adresimiz aracılığı ile onlarca servisin iletişim adreslerine ulaşabilirsiniz. Servis hizmetlerinin kalitesi, şikayet ve önerilerinizi de belirtebileceğiniz platformumuz her ihtiyacınızı karşılamaya yetecek.

FİRMA ADI:HALİL İBRAHİM HÜREL – HÜR ELEKTRONİK
ADRES:SULTANBEYLİ FATİH BULVARI NO:219/B
TELEFON:216 4988183
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

13 Yorum

 • Reply
  Selin Pekmez

  Davlumbazımdan garip sesler gelmeye başlamıştı teknik bir bilgim olmadığımdan direkt servisle iletşime geçtim sağolsunlar şaşırtıcı şekilde hızlı davranıp sorunu halletiler tekrar aynı problemi yaşamadım numaranızı artık kaydettim 🙂

 • Reply
  Deniz

  Philips süpürgemin toz haznesinin kilidi kırıldı. Tamiri mümkün mü ya da yenisini mi almam gerekiyor.

 • Reply
  Sultan

  İki yıldan beri severek kullandığımız Philips marka elektrik süpürgemiz son zamanlarda iyi temizlememeye başlamıştı. Özellikle eski performansıyla kıyaslama yaptığımızda bariz bir şekilde sorunlar olduğunu fark ettik. Bu durum daha fazla uzamadan soluğu Philips Servis Sultanbeyli adresinde aldık. Servis yaptığı incelemenin sonrasında sorunu çözerek cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etti.

 • Reply
  Meltem

  Uzunca bir süre yeni bir televizyon satın almak için marka araştırması yaptık. Oldukça kaliteli ürünlere sahip olduğundan dolayı Philips markasından yana karar kıldık. Televizyon tam olarak bizim istediğimiz özelliklere sahip durumdaydı. Birkaç sene televizyonu sorunsuz bir şekilde kullanırken, birden sorun yaşamaya başladık. Televizyon kapandıktan sonra bir daha çalışmıyordu. Bu işlerden pek anlamadığımız için sorunun çözümü için

  Sultanbeyli Philips Servisi adresinden yardım almayı seçtik. Servis elektrik bağlantıları ile ilgili bir sıkıntının olduğunu çok kısa bir süre içinde çözdü. Bu süreç içinde kesinlikle hiçbir sıkıntı yaşamadan arızanın çözümünü sağlamış oldular. Televizyon şu anda hiçbir sorun yaşatmadan çalışmaya devam ediyor.

 • Reply
  Senem

  Philips markasına ait xb9125 modelli elektrikli süpürgesini kullanıyordum. Ta ki geçen hafta bana sorun çıkartana kadar çok memnundum. Birdenbire çalışmamaya başlayan makinemi bir türlü çalıştıramayınca Philips Servis Sultanbeyli ile iletişime geçerek süpürgeyi kendilerine teslim ettim. Gün içerisinde beni arayan ekip kendilerinde makinenin çalıştığını ve problemin hallolduğunu söylemelerine rağmen geri aldığımda makine çalışmıyordu. Gelen elektrikçi, elektrikle de alakalı bir problem olmadığını söyledi. Servisin problemi çözemeyince bu bahaneyi uydurduğunu düşünüyorum ve kimseye de bu servisi önermiyorum.

 • Reply
  Melek

  Geçenlerde uzun zamandır severek kullandığım Philips marka elektrikli süpürgemin emici başlıklı fırçası kırıldığı için neredeyse işlevini kaybetmişti ve hangi teknik servise sorsam ellerinde yedek parça kalmadığını ve bu parçanın zor bulunduğunu söylediler. En son internetten araştırarak bulduğum ve evimin yakınında olan Philips Servis Sultanbeyli ekibi ellerinde bulunduğunu söyleyince süpürgemi alıp kendilerine götürdüm ve birebir uygun başlık bularak beni bu eziyetten kurtardılar.

 • Reply
  Filiz

  Evimde kullandığım Philips markasına ait elektrikli süpürgem son 2 haftadır eski performansını sergilememeye başladı çünkü tozları çekiminde problem yaşıyordum. Torbasını değiştirdiğim halde problem devam edince aramam üzerine Sultanbeyli Philips Servis gelip makinenin filtresinde problem olduğunu tespit ettiler. Götürdükleri makinemi 2 gün içerisinde tamir edilmiş bir şekilde geri getirerek pratik bir şekilde problemimi hallettiler.

 • Reply
  Banu

  Büyük hevesle aldığım lazer epilasyon aletim kısa süre önce ışık vermemeye başladı bende bana yakın olduğu için Philips servis Sultanbeyli şubesine giderek durumu belirttim. Garanti süresinde içerisinde olduğu için incelenmeye alındı. 1 hafta sonra bana yeni ürün gönderdiler. Çok memnun kaldım. Hızlı ve güler yüzlü olmaları cabası.

 • Reply
  Gönül

  Evimde kullandığım Philips marka süpürgemin çekim gücünden çok memnun olmama rağmen haznesinin sürekli ya tıkanması ya da çok çabuk doluyordu. Tek şikayetimin bu olduğu için çevremde aynı modeli kullanan diğer arkadaşlarım kendilerinin süpürgelerinde böyle bir problem olmadığını söyleyince Philips Servis Sultanbeyli yetkililerine götürüp süpürgemin problemimden bahsettim. Ertesi gün haznesindeki filtreyi değiştirip beni bu problemden kurtardılar.

 • Reply
  Melek

  2014 senesinden beridir evimde büyük bir memnuniyetle Philips marka elektrikli süpürge kullanıyorum. Satın alırken uzun uzun araştırmalar yapmıştım. Gerek internette kullanıcı yorumları gerekse de çevremin tavsiyeleri bu markayı almama neden olan şeylerin başında geliyordu. Bu yüzden elektrikli süpürge arayışında olan herkese fazla araştırma yapmalarına gerek olmadığını Philips marka süpürge almalarını önerebilirim. Fakat kullanmış olduğum Philips marka elektrikli süpürgemin önce tutulan sap kısmı ve geçen hafta da başlığın yan kısmı kırıldı. Beş sene kullanmış olsam da bana hayal kırıklığı yaşattı. Yeni bir süpürge almak yerine Philips Servis Sultanbeyli şubesine götürdüm. Oldukça güler yüzlü ve tecrübeli olan ekip kısa süre içerisinde sorunumu çözdü.

 • Reply
  Koray

  Üniversitenin civarında küçük bir cafe işletiyoruz ve 2 aydır kapalı olan ve yeni açılan cafemiz geç saatlere kadar açık. Bu sebeple neredeyse 10 kere süpürülüyor müşterilerin yere döktüklerinden dolayı. Geçen gün kapanışta etrafı süpürürken Philips markasına ait elektrikli süpürgemiz kendiliğinden kapandı ve bir daha açılmadı. Ertesi gün, sabahın erken saatlerinde aradığımız Philips Servis Sultanbeyli ekibi yarım saat içinde gelip süpürgemizi götürdüler ve ertesi gün tamir olmuş bir şekilde sorunsuz olarak makineyi teslim ettiler.

 • Reply
  Emine

  Süpürge yaparken kötü bir yanık kokusu geldiğini fark ettim. Sultanbeyli’de oturuyorum ve bana en yakın Philips servis ekiplerine ulaştım. Philips marka elektrikli süpürgemin kayışında bir sorun olduğunu ifade ettiler ve kayışı değiştirdiler. Kısa sürede sorunu çözdüler ve şimdilerde süpürgeden bu tür bir koku gelmiyor.
  Artık herhangi bir sorun yaşadığımda gözüm kapalı kendileri tercih edeceğimden şüpheleri olmasın. İşini iyi yapan insanlara hasret kalmış durumdayız ve özellikle servis sektöründe bu tür bir kadroya ulaşmak gerçekten zor. Eğer sizler de herhangi bir sorun yaşarsanız bu ekip ile irtibata geçebilir ve dilerseniz ürünlerinizi teslim almaları için randevu talebi oluşturabilirsiniz.

 • Reply
  Gökçen

  Çok memnun kalarak ve iyi de bir araştırmayla aldığım Philips Marathon elektrikli süpürgemi severek kullanıyordum. Fakat son bir aydır ne zaman çalıştırsam çok fazla ısınıyordu.   İlk başta toz torbası kaynaklı sanıp iyice temizledim ama hala ısınmaya devam edince teknik servis arayışına girdim. Philips Sultanbeyli teknik servisi bu konuda bana çok yardımcı oldu ve beklediğimden de kısa sürede geri getirdiler süpürgemi.  Birkaç gün çalıştırdım ve ilk aldığım gibi şu an.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİSİ ARA