İstanbul

Philips Servis Pendik

Philips servis Pendik elektrik süpürgesi ve diğer cihazlar için kullanım sorunlarınızı geride bırakan çözüm olanaklarıyla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Philips marka ürün kullanıcılarının en sık karşılaştıkları sorunları yalnızca birkaç adında sonlandıran servis ekibi Pendik bölgesinde bir veya birden fazla hizmet alanı ile Philips kullanıcılarına hitap etmektedir.
Kullandığınız Philips marka elektrik süpürgenizde sorunlar yaşadığınızda Philips servis Pendik servis ekibini en yakın nerede bulabilirim diye düşündüğünüzde platformumuz üzerinden onlarca adres ve iletişim bilgileri arasından güncel olan Pendik ve çevre semtlerin servis ağlarını görebilirsiniz. Servis ağlarına erişim kolaylığı ile artık kullanım sorunları yaşadığınız elektrik süpürgesi ve diğer Philips marka cihazlarınızın tamir ve bakımını kolaylıkla yaptırabilirsiniz.

FİRMA ADI: ÖNAYLAR ELEKTRONİK SAN VE TİC.LTD.
ADRES: S.BURHAN TOPRAK CAD. NO:12/E
TELEFON: 216 3544970
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

2 Yorum

  • Reply
    Cafer

    En sevmiş olduğum dizileri izlerken sık olmamak şeklinde olsa da yayın kesilme sorunu yaşıyorum. Uydu cihazımın kablosunu oynadığımda sorun gideriliyor. Ancak belirli bir süre sonra yine tekrar ediyor. Problem nedir acaba?

  • Reply
    Fulya M.

    Philips marka elektrikli süpürge satın aldım. Ancak süpürgelerde her parça garanti kapsamında değilmiş. Philips servis Pendik tarafından sorunun filtrede olması halinde garanti kapsamına girmeyeceği söylendi. Bunun nedeni nedir acaba? Garantili bir üründe neden her parça garanti kapsamında yer almıyor. Süpürgeler daha düşük maliyetli ürünler oldukları için mi firmalar böyle bir yola gidiyorlar. Bunu anlayamadım.

Görüşünüzü Paylaşın

Servis Çağır