İstanbul

Philips Servis Pendik

Philips servis Pendik elektrik süpürgesi ve diğer cihazlar için kullanım sorunlarınızı geride bırakan çözüm olanaklarıyla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Philips marka ürün kullanıcılarının en sık karşılaştıkları sorunları yalnızca birkaç adında sonlandıran servis ekibi Pendik bölgesinde bir veya birden fazla hizmet alanı ile Philips kullanıcılarına hitap etmektedir.

Philips Servis Pendik


Kullandığınız Philips marka elektrik süpürgenizde sorunlar yaşadığınızda Philips servis Pendik servis ekibini en yakın nerede bulabilirim diye düşündüğünüzde platformumuz üzerinden onlarca adres ve iletişim bilgileri arasından güncel olan Pendik ve çevre semtlerin servis ağlarını görebilirsiniz. Servis ağlarına erişim kolaylığı ile artık kullanım sorunları yaşadığınız elektrik süpürgesi ve diğer Philips marka cihazlarınızın tamir ve bakımını kolaylıkla yaptırabilirsiniz.

FİRMA ADI:ÖNAYLAR ELEKTRONİK SAN VE TİC.LTD.
ADRES:S.BURHAN TOPRAK CAD. NO:12/E
TELEFON:216 3544970
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00
 • Cafer

  En sevmiş olduğum dizileri izlerken sık olmamak şeklinde olsa da yayın kesilme sorunu yaşıyorum. Uydu cihazımın kablosunu oynadığımda sorun gideriliyor. Ancak belirli bir süre sonra yine tekrar ediyor. Problem nedir acaba?

 • Fulya M.

  Philips marka elektrikli süpürge satın aldım. Ancak süpürgelerde her parça garanti kapsamında değilmiş. Philips servis Pendik tarafından sorunun filtrede olması halinde garanti kapsamına girmeyeceği söylendi. Bunun nedeni nedir acaba? Garantili bir üründe neden her parça garanti kapsamında yer almıyor. Süpürgeler daha düşük maliyetli ürünler oldukları için mi firmalar böyle bir yola gidiyorlar. Bunu anlayamadım.

 • Reşat L

  Uzun zamandır televizyonumda yaşadığım arızayı çözebilen bir teknik servis bulamadım. Televizyon fiyatları bir hayli yüksek olduğu için yeni bir televizyon alma imkanı da bulamadım. Fakat bir arkadaşımın çok iyi olduklarından ve her türlü sorunu kolaylıkla çözdüklerinden bahsetmesi üzerine Pendik Philips Servis ile iletişime geçtim. Arkadaşlar telefonda dahi çok fazla naziklerdi ve hızlı bir şekilde sorunu çözebileceklerini söylediler. Bunun üzerine bende kendilerini evime davet ettim. Açıkcası uzun süren bir işlem olacağını, televizyonumu daha önceki servisler gibi atölyeye alacaklarını düşündüm. Fakat arkadaşlar şaşırdığım bir şekilde yaklaşık bir saat içinde sorunu çözdüler. Gerçekten herkese tavsiye ederim. İşlerinde uzman ekip !

 • Emine

  Oğlum şehir dışında üniversite okuyor. Her anne baba gibi bizde hergün merak içindeyiz. Bir hafta önce bizi arayarak süpürgesinin arızalandığını nereye götürmesi gerektiğini sordu. Bizde kendisine Philips yetkili servisi aramasını, onların gelip alacağını söyledik. Daha sonra süpürge hakkında pek konuşmadık açıkcası. Biz yetkili servisin sorunu çözdüğünü düşünürken birkaç hafta sonra oğlum bana olayı anlattı. Hiçbir şekilde ilgilenmemişler. Oğlumda Pendik Philips Servis ile iletişime geçmiş. Sağolsunlar öğrenci olduğunu öğrenince fiyatta indirim bile yapmışlar. Yetkili servis kalitesinde hatta on kat daha iyi çalışan insanlarmış. Buraya girip teşekkür etmeyi kendime bir borç bildim. Sizlerinde sorunu varsa bu güzel insanlarla çalışmanızı tavsiye ederim .

 • Sultan

  Philips marka bir elektrikli süpürge aldım. Fakat kısa sürede alüminyum borusu esnemeye başladı ve sonunda kırıldı. Pendik Philips servisine götürdüm. Meğer bu modellerin hepsinin borusunda yapısal bir sorun varmış. Philips elektrikli süpürgelerin neredeyse tamamı bu sorundan dolayı servise getiriliyor. Servis çalışanının söylediğine göre bu sorunu düzeltmek için çalışılıyormuş. Madem böyle bir sorun var, firmanın bu boruları ücretsiz değiştirmesi gerekmiyor mu?
  Merak ettim, Philips servis Pendik’te kaç tane varsa aradım. Neredeyse hepsinde aynı sorun var. Bu kadar büyük bir markanın sorunlu parça üretmesi ve bunun yükümlülüğünü üstlenmemesi oldukça can sıkıcı. Sorunlu boruyu, yine sorunlu olduğunu bildiğim başka bir boru ile para vererek değiştirdim.

 • Nebahat

  Uzun zamandan beri memnun kaldığımız Philips elektrik süpürgesi son zamanlarda eskisi gibi iyi bir şekilde temizlememeye başlamıştı. Bu durum bizim için can sıkıcı hale gelince soluğu hemen konunun uzman ismi Philips Servis Pendik adresinde aldık. Servis yaptığı incelemenin sonrasında fan diskinde sorun olduğunu belirterek sorunu çözüme kavuşturdu.

 • Emel

  Temizlik aletleri çocuklu evin yaşam kaynağı olduğu için herhangi biri bozulduğu zaman anneler çok zor durumda kalabiliyor. Yeni yemek yemeyi öğrenen ve yemeğini kendi yemeye hevesli 2 yaşında küçük bir kızım var ve bu yüzden her yemek öğününden sonra günde 3-4 kere yerleri süpürüyorum. Geçen gün gene öğlen saatlerinde çalıştırmaya kalktığımda Philips marka süpürgemden garip bir duman çıkarak makine kapandı. Bende biraz telaşlanarak Philips Servis Pendik şubesini arayarak durumdan bahsettim ve gelip teslim aldıkları makinemi ertesi gün getirerek durumu çözdüler.

 • Burcu

  Yirmi gündür evimi rahat rahat süpürüyorken bugün birden bire süpürgemden hırıltılı bir ses çıkmaya başladığını fark ettim. Hemen bu durumun çözülmesi için Philips servis Pendik ile irtibata geçmemiz gerektiğini de anladım. Yaka kartına sahip olan profesyonel ekibin çalışmasına hayran kaldık. Hem güler yüzleri için hem de güvenlik için minettarım.

 • Merve

  Bende Philips marka elektrikli süpürge aldim. 1 yil oldu 2 kere borusu kırıldı. Surekli yerinden çıkıyor. Bu nasıl iş. Boyle buyuk bir marka nasil boyle kalitesiz urun yapabiliyor anlamadim. En yakın zamanda iyisinden bir boru yapılıp urun alıcılarına dağıtılmasını istiyorum. Yardımcı olun.

 • Azize Göktürk

  Süpürgemin hortum seti kırıldı almak istiyorum ama internette orjinalini bulamadım yardımcı olabilirmisiniz

SERVİSİ ARA