Kocaeli

Philips Servis Gebze

Philips marka elektrik süpürgelerinde arıza onarımı hizmeti veren Philips Servis Gebze her türlü arızaya karşı garantili çözüm yolları getirir. Elektrik süpürgelerinde zamanla çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar ortaya çıkabilmektedir. Evin en fazla kullanılan eşyalarından biri olan cihazlarda ortaya çıkan bu sorun günlük işlerin aksamasına zemin hazırlar. Bu nedenle hane halkı tarafından acil olarak müdahale edilmesi gereken sorunlar arasındadır. Büyük ve küçük türden her türlü elektrik süpürgesi arızasında yanınızda olacak Philips Servis Gebze sorunun problem olarak görülmesinin önüne geçer.

Uzman ekibi ve tecrübesiyle beğenilen sonuçlar ortaya çıkaran bu adres kısa süre içinde arızalı cihazın ilk günkü veriminde teslim edilmesini kolaylaştıracaktır. Bunun için tek yapılması gereken şey ise servisin müşteri hizmetlerine ulaşarak servis talebinde bulunmaktır. Bu adımdan sonra tarafınıza kadar ulaşan servis ekibi sayesinde cihazınız ev adresinizden teslim alınarak, onarım sürecinde sona gelindiğinde aynı özenle cihazınız adresinize kadar teslim edilmektedir. Philips Servis Gebze öte yandan onarımı söz konusu olmayan cihaz parçalarının garantili olarak değişimini sağlar.

Gebze Philips Servisi
Açık Adresi: 904. Sk. No:23
Güzeller
41400 Gebze/Kocaeli
Telefon Numarası: 0850 495 59 48
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

 • Suat

  Uzun zamandan beri kullandığımız elektrik süpürgesi son zamanlarda iyi temizlememeye başladı. Özellikle eski performansıyla karşılaştırdığımızda bariz şekilde sorunların olduğunu fark ettik. Bu duruma karşı zaman kaybetmeden soluğu hemen işin uzmanı olan Philips Servis Gebze adresinde aldık. Servis sorunu çok kısa bir süre içinde çözüme kavuştururken cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etti.

 • Enise

  En küçük tozu bile içine süper çekim gücüyle çekmeyi başaran yıllardır performansından çok memnun kaldığım ve hatta çevremdeki herkese de tavsiye ettiğim Philips marka süpürgemin geçen gün boru kısmındaki plastik olan tutacağı yer kırılarak çatladı ve içeriden hava geldiği için süpürgem artık tozları çekmemeye başladı. Sorunun yaşandığı günün ertesi günü süpürgesiz kalamayacağımı düşünüp süpürgemi Philips Servis Gebze götürdüm ve 2 saat içerisinde sorunlu kısmın parçasını değiştirerek tarafıma süpürgeyi problem hallolmuş şekilde teslim ederek evde kaldığımız şu dönemde beni süpürgesiz bırakmadılar

 • Melike

  Evimde kullandığım Philips markasına ait elektrikli süpürgem bu zamana kadar kullandığım süpürgeler arasında çekim gücünden en memnun kaldığım süpürgelerdendi. Sanırım nazar değmiş olacak ki geçen gün anlamadığım bir şekilde durduk yere en ufak tozu bile cekmemeye başladı. Philips Servis Gebze şubesinin iletişim bilgilerine ulaşarak kendilerini aradım. Şubelerine götürmem gerektiğini söylemeleri üzerine süpürgeyi kendilerine teslim ettikten 2 gün sonra süpürgemi sorunsuz ve tamir olmuş bir şekilde geri ulaştırdılar.

 • Tansu

  Uzun zamandır çekim gücünde ve performansında hiçbir problem yaşamadığım Philips marka süpürgem ile şu dönemde daha fazla evde kaldığım için daha fazla haşır neşiriz. Geçen ay kablosunu otomatik saran düğmesinin çalışmadığını fark ettim. Kablonun öylece ortalıkta dağınık kalmasının kabloyu ve daha sonra da makineyi bozacağını bildiğim Philips Servis Gebze ile iletişime geçerek süpürgeyi kendilerine teslim ettim. Ertesi gün süpürgeyi teslim aldığımda eskisinden daha iyiydi.

 • Ebru

  Uzun senelerdir bu markanın tüm ürünlerini satın alırım. Hiçbir sorun yaşamamıştım. Fakat geçen Cuma günü fön makinem garip sesler çıkardı ve arkasından alev aldı. İnternetten bana en yakın servisi aradım ve Philips servis Gebze şubesine ulaştım. Makinemi verdim durumu anlattım. Arka pervanesi fazla ısınmadan dolayı kopmuş. Hemen yenisini takıp beni evime gönderdiler. Teşekkürler.

 • Ece

  Philips markasının xb9125 modelli elektrikli süpürgesini memnuniyetle kullanıyordum ve bana hiç sorun çıkarmamıştı daha önce. Ta ki geçen haftaya kadar. Birdenbire çalışmamaya başlayan makinem bir türlü çalışmayınca Gebze Philips Servis ile iletişime geçerek süpürgeyi kendilerine teslim ettim. Gün içerisinde beni arayan ekip makineyi yaptıklarını söyleyince oldukça şaşırdım ve makinem geldiğinde eskisinden daha iyi çalışıyordu.

 • İnci

  1 hafta önce kullanmakta olduğum Philips marka süpürgemin daha öncekilere göre emiş gücünün zayıfladığını fark ettim. Makinenin filtre kısmını temizledim ve toz torbasını değiştirdim. Buna rağmen problem aynı şekilde devam edince Philips Servis Gebze ekibini çağırdım. Kendi yapmış olduğum temizliğin yetersiz kaldığını söyleyip teknik bakım yaparak makinemin eski çekim gücüne dönmesini kısa sürede sağlamış oldular.

 • Nalan

  5 yaşında oldukça haylaz, yerinde duramayan bir erkek çocuğuna sahibim. Süpürge ile oynamayı çok seviyor ve geçen gün oynarken süpürgenin orta kısmını kırdı. Birçok servis dolaştım, hepsi de ellerinde öyle bir parça olmadığını söyledi. En son internet üzerinden kendilerine ulaştığım Gebze şubesi parçanın ellerinde olmadığını fakat temin edebileceklerini söyleyerek 2 gün sonra parçayı getirip makinemi çöp olmaktan kurtardılar.

SERVİSİ ARA