İzmir

Philips Servis Narlıdere

Philips Servis Narlıdere ekibine başvurarak, Philips marka ürünlerde karşılaştığınız sorunların çözümünü sağlayabilirsiniz. İzmir Narlıdere’de yaşıyorsanız uzun zamandan beri servis arayışları içindeyseniz, sitemizde verilen iletişim bilgileri sayesinde servisle hemen iletişim kurabilirsiniz. Philips’in küçük ev aletleri veya başka bir ürünü üzerinden, bu servisten hızlı bir şekilde yardım almayı tercih edebilirsiniz. Konunun çözümü hemen sağlanırken, size de eski performansına sahip olan cihazlar kalmış olacaktır. Bu yüzden vakit kaybetmeden size en yakın olan servisle iletişime geçerek, sorunun çözülmesini sağlamaya başlamalısınız.


Philips Servis Narlıdere

KENAN SEVER – ALFATEL DİJİTAL TEKNOLOJİ HİZMETLERİ
ADRES: MİTHATPAŞA CADDESİ NO:34/B – Narlıdere
TELEFON: 232 259 51 52
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Senem Duman

  arlıdere’de bir Philips mağazasından daha yeni aldığım elektrikli süpürgenin çekim gücü bir hayli düştü. Servise gönderdim süpürgeyi haliyle. 2 gün sonra sapa sağlam çalışır vaziyette geri teslim ettiler. Şimdi inanmayacaksınız belki ama eskisinden çok daha iyi çekiyor. Narlıdere’deki Philips Servisi bu işte bir numara diyebilirim. Bu civarda oturuyorsanız kendileri gayet profesyonel şekilde işlerini hallediyorlar.

 • Fırat Can Ermiş

  Geçenlerde aldığım philips smart tv’de yazılımsal sorunlar meydana geldi. Televizyon kendi kendine açılıp kapanmaya başladı. Ben de kendi kendime diyorum ne kötü televizyon bozuluyor kendi kendiliğinden diye. Hemen servisi aradım gelip bakan ekip televizyonun karıştırıldığını ve yazılımla ilgili alakasız bir güncelleme yapıldığını tespit ettiler. Meğersem benim oğlan geceleri televizyonu gizli gizli kurcalıyormuş. Gelen ekip evde hemen yarım saatte sorunu çözdü ve şu an sağlıklı şekilde çalışıyor.

 • Dündar Ağlamaz

  Televizyonumun arızası için servise gönderdim. Servis’den 1 gün sonra telefon geldi. Arızanın kaynağını tespit etmişler ve değişim yapılacak parçanın siparişini verdiklerini bununla ilgili bilgilendirme yapmak amaçlı aradıklarını söylediler. Bu süre içerisinde sürekli olarak iletişimde kaldık tamirin her aşamasında beni bilgilendirdiler ve 10 gün sonra cihazımın teslimini yaptılar. Çok memnun kaldığımı bu platformdan da belirtmek istedim.

 • Philips TV Tamir Hizmeti Narlıdere’de Hizmetinizde | Süper İncir

  […] servisleri sayesinde ustaca bir çözüm sağlanır. Sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Philips Servis Narlıdere gibi yerler usta ekibiyle birlikte bu konudan zahmetsiz bir şekilde ayrılmamız neden olur. […]

 • Narlıdere Philips Servis 7/24 Hizmet Veriyor | Mehtap Kaya Kadın ve Kadının Hayatına Dair Ne Varsa

  […] Yani İzmir’de oturuyorsanız, Google’da İzmir Philips Servisleri diye aratmak yerine Narlıdere Philips Servis diye aratmak daha mantıklı […]

 • Narlıdere Philips TV Servis Merkezi

  […] bir program yükleyerek, ayarları sıfırlayarak, format atarak birçok sorun çözülebiliyor. Narlıdere Philips Servisi o bölgeden çok tercih edilen servislerden bir tanesi. Alanında uzmanlaşmış ve eğitimli […]

 • Nuray E.

  Merhaba. Philips markalı ürünler her zaman ilgimi çekiyor. Gerek teknolojileriyle olsun gerekse de tasarımlarıyla olsun. Yakın bir zamanda eşyalarımı değiştirmeyi planlıyorum ve özellikle süpürgem benim için çok büyük bir öneme sahip. Philips Servis Narlıdere olarak hangi Philips süpürge modelini kullanmalıyım? Yeni teknolojilerden hangisi daha uzun ömürlü ve aynı zaman kullanım açısından pratik?

 • Ersin

  Bir süredir Philips Marathon kullanıyorum, genel olarak da memnunum. Bu süpürgeyi almadan önce kullandığım süpürge oldukça eskiydi. İlk aldığım gün ev temiz olmasına rağmen deneme amaçlı çalıştırdık. Buna rağmen bir dünya toz topladı, iyi hasta olmamışız şimdiye kadar. Ayrıca fırçanın ucunda ki led ışıkları da çok işlevsel buldum. Özellikle loş bölgelerde ki tozları gayet iyi göstermesi ve ona göre temizlenmesi açısından oldukça avantajlı.
  İnternetten araştırdığım kadarı ile borusu ve borunun üstünde ki kumandası çok çabuk bozuluyormuş. Bu konularda biraz dikkatli davrandığım sürece bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ki olsa da Philips servis Narlıdere’de hemen her yerde var, Narlıdere Philips servise götürmek kolay olur.

 • Nejat

  Uzun bir zamandan beri kullandığımız Philips marka elektrik süpürgemiz gürültülü çalışıyordu. Teknik olarak konu hakkında bilgi sahibi olmadığımızdan dolayı hemen Philips Servis Narlıdere adresinde soluğu aldık. Servis bakımlarını ihmal ettiğimizden dolayı bu durumun oluştuğunu belirtti. Sorunun çok kısa bir süre içinde çözülmesini sağlarken cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etti.