İstanbul

Philips Servis Küçükçekmece

İstanbul Küçükçekmece’de Philips marka süpürgeleriniz için garantili ve profesyonel bir servis hizmeti almak için yapmanız gereken sadece bir telefon ile iletişim sağlamak. Süpürgelerinizin tamir, onarım ve bakım işlemlerinin uzman teknisyenler tarafından gerçekleştirilmesinden teslim edilme sürecine kadar her zaman siz değerli tüketicilerin yanındayız.

Philips Servis Küçükçekmece:LÜTFÜ ÖCAL – CÜNEYT ELEKTRONİK
Servis Adres Bilgisi:CEVİZLİK MAH. İSTANBUL CAD. NİYAZİBEY SOK. NO:27
Çağrı Merkezi:212 5708387
Hizmet Gün ve Saati:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

2 Yorum

  • Reply
    Gülden

    Uzun zaman süren arayışlarımızın sonucunda Philips marka elektrik süpürgesi satın almaya karar verdik. Satın aldığımız bu cihaz ilk dönemlerde memnun ediciyken sonraları bu performansı aratmaya başladı. Cihazı eski performansına taşımak için soluğu hemen Philips Servis Küçükçekmece adresinde aldık. Servis yaptığı kısa incelemenin sonrasında durumu çözerek cihazı bize ilk günkü performansında teslim etti.

  • Reply
    Yaren

    Küçükçekmece Sefaköy semtinde bir dikim atölyesi işletiyorum. Çalışan bir kişi olduğum için belirli günlerde eve temizlik için bir yardımcı bayan geliyor. Geçen gün evime gelen yardımcı bayan evi süpürürken Philips marka elektrikli süpürgemin hortumla teleskobik borunun birleştiği konumda çatlak olduğunu tespit etti ve hemen bana haber verdi. Bu şekilde hiçbir şekilde verim alınamayan elektrikli süpürgem için Philips Servis Küçükçekmece şubesi ile iletişime geçtim. Kendilerine durumu en ince ayrıntısına kadar anlattım. Telefon görüşmesinin ardından kısa bir süre sonra adresime yedek parçayla gelen teknik servis ekibi parça değişimini yaparak süpürgemin sorununu ortadan kaldırdı. Almış olduğum hem hızlı hem de kaliteli hizmetten dolayı kendilerine teşekkür ederim.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİSİ ARA