İstanbul

Philips Servis Küçükçekmece

İstanbul Küçükçekmece’de Philips marka süpürgeleriniz için garantili ve profesyonel bir servis hizmeti almak için yapmanız gereken sadece bir telefon ile iletişim sağlamak. Süpürgelerinizin tamir, onarım ve bakım işlemlerinin uzman teknisyenler tarafından gerçekleştirilmesinden teslim edilme sürecine kadar her zaman siz değerli tüketicilerin yanındayız.

Philips Servis Küçükçekmece:LÜTFÜ ÖCAL – CÜNEYT ELEKTRONİK
Servis Adres Bilgisi:CEVİZLİK MAH. İSTANBUL CAD. NİYAZİBEY SOK. NO:27
Çağrı Merkezi:212 5708387
Hizmet Gün ve Saati:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00
 • Gülden

  Uzun zaman süren arayışlarımızın sonucunda Philips marka elektrik süpürgesi satın almaya karar verdik. Satın aldığımız bu cihaz ilk dönemlerde memnun ediciyken sonraları bu performansı aratmaya başladı. Cihazı eski performansına taşımak için soluğu hemen Philips Servis Küçükçekmece adresinde aldık. Servis yaptığı kısa incelemenin sonrasında durumu çözerek cihazı bize ilk günkü performansında teslim etti.

 • Yaren

  Küçükçekmece Sefaköy semtinde bir dikim atölyesi işletiyorum. Çalışan bir kişi olduğum için belirli günlerde eve temizlik için bir yardımcı bayan geliyor. Geçen gün evime gelen yardımcı bayan evi süpürürken Philips marka elektrikli süpürgemin hortumla teleskobik borunun birleştiği konumda çatlak olduğunu tespit etti ve hemen bana haber verdi. Bu şekilde hiçbir şekilde verim alınamayan elektrikli süpürgem için Philips Servis Küçükçekmece şubesi ile iletişime geçtim. Kendilerine durumu en ince ayrıntısına kadar anlattım. Telefon görüşmesinin ardından kısa bir süre sonra adresime yedek parçayla gelen teknik servis ekibi parça değişimini yaparak süpürgemin sorununu ortadan kaldırdı. Almış olduğum hem hızlı hem de kaliteli hizmetten dolayı kendilerine teşekkür ederim.

 • Demet

  Philips’in süpürgesini yaklaşık beş yıldır kullanıyorum ve çok özenli de kullandım bu sürede. Ancak fark ettim ki eskisi kadar iyi çekmiyor almak istediğim yerleri. Her yerine anladığım kadarıyla eşimle baktık ama düzeltemedik. Philips Küçükçekmece teknik servisini aradık biz de. Tüm süreçle eşim ilgilendi ve kısa sürede çözüp bize hiçbir zorluk çıkarmadılar. Tavsiye ederim aynı sorunu yaşayan herkese.

 • Ülkü

  Çok uzun senelerdir evimde Philips marka elektrikli süpürge kullanıyorum. Aldığım 2010 senesinden bu zamana kadar geçen süre içerisinde de büyük bir memnuniyetle sorunsuz bir şekilde kullanmakta olduğum Philips markasına ait süpürgem 3-4 gündür çalışırken birdenbire durmaya başlıyordu. Bu durum çok sık tekrarlanınca süpürgemden istediğim verimi alamıyordum. Bu yüzden daha fazla vakit kaybetmeden hemen Philips Servis Küçükçekmece şubesi ile iletişime geçtim. Kısa bir süre içerisinde adresime gelen teknik servis ekibi yoğunluktan dolayı benden onarım için 10 gün süre istedi, fakat üçüncü gün bitmeden tamiri yaptıklarını dilediğim zaman gidip alacağımı söyledi. Ben de ertesi gün gidip onarılmış olan elektrikli süğürgemi teslim aldım.

SERVİSİ ARA