İzmir

Philips Servis Balçova

Philips markalı tüm elektronik eşyalarınız için olduğu gibi Philips televizyon ve süpürgeleriniz için de teknik servis ihtiyaçlarınızı Philips Servis Balçova ile kolayca karşılayabilirsiniz. Kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı ile ürünlerinizde yaşadığınız sorunlardan çok kısa zaman dilimleri içerisinde kurtulabilirsiniz. Üstelik kaliteli hizmet anlayışıyla ürününüzün onarımından sonra her kullanımda en yüksek performans verimliliğinde uzun ömürlü bir kullanım garantisini de alabilirsiniz.

Haftanın her günü Philips markalı ev teknolojileri ürünlerine ilişkin arıza ve bakım ihtiyaçlarınız için başvuru talepleri Balçova Philips servisi iletişim merkezi tarafından alınır. Bu çerçevede de Philips elektrik süpürgesi veya televizyon cihazlarınızda bir sorun gördüğünüz zaman hemen iletişim numaraları üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.


Philips Servis Balçova ÖZ ŞANAL
Konum Bilgisi İNÖNÜ CAD. Numara:279/B
İrtibat Numarası 0 232 339 03 48
Mesai Saatleri Pazartesi-Cuma : 07:30- 18:45
Hafta Sonu : 10:42 – 17:22


Balçova Philips Servis NERİMAN DEMİRTAŞ
Adresi: HASAN TAHSİN CAD. NO:66/A – Hatay
Çağrı Merkezi: 232 227 06 36
Hizmet Gün ve Saati: Pazartesi-Cuma : 08:10 – 19:43
Cumartesi : 09:17 – 17:38

  • Gülce

    Uzun zamandan beri kullanmaya devam ettiğimiz Philips marka elektrik süpürgesi son zamanlarda temizlik konusunda eskisi gibi etkili değildi. Süpürgeyi eski veriminde kullanmaya devam etmek için soluğu hemen Philips Servis Balçova adresinde aldık. Philips Servis Balçova yaptığı incelemenin sonrasında durumu çözerek cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etti.