İstanbul

Philips Servis Beşiktaş

Beşiktaş ve çevresinde Philips kullanıcılarının arıza işlemlerine karşı yaşadıkları sorunlara servis arayışları platformumuz sayesinde son bulacak. Servis hizmeti veren ekiplerin bölge, il veya semtlere göre vermiş oldukları hizmetlerde adresinize en yakın güncel iletişim ve ulaşım adresleri yer almaktadır.


Philips servis Beşiktaş hizmet alanındaki servis hizmeti veren alanları kolaylıkla bulabileceğiniz platformda artık kullanımlarınız sırasında elektrikli süpürgeniz ve diğer ev aletlerinizle ilgili sorunlarınızı geride bırakacaksınız.

Philips Servis Beşiktaş

Her türlü Philips marka cihazın tamir ve bakımını itina ile konunun uzman personeller tarafından yapılabilmektedir. Hizmet kalitesinden memnun kalacağınız servis faaliyetlerinde Philips markasında tüm ürünlerin yedek parçalarını da kolaylıkla bulabilirsiniz.

FİRMA ADI:HÜSEYİN AKARDERE – AKARDERE ELEKTRONİK
ADRES:IHLAMUR FULYA DERESİ SOK. ÇINAR APT. NO:31
TELEFON:212 2275179
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00
 • Eylem Sönmez

  Verilen hizmetten oldukça memnunum.Gelen servis ekibi gayet profesyonel ve işini biliyor.

 • Eda T.

  Philips gibi bir markanın süpürgesindeki bir arıza için çok fazla uğraşmak zorunda kalacağımı asla düşünmezdim. Yaklaşık 2 aydır çekim gücü çok düşen Philips markalı süpürgemi yaptırmak için servis arıyorum ve doğru düzgün bir hizmet bulamadım. Uzun süre araştırınca Philips Servis Beşiktaş merkezini buldum. Ama gerçekten benim için çok zorlu oldu.

 • İstanbul Philips Servisleri - Ogreniyoruz.Org

  […] Beşiktaş Philips Servis İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde ikamet eden müşterilere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Eğer ürünlerinizin eski performansı ile çalışmasını ve kaliteli bir ömür geçirmesini istiyorsanız firmadan devamlı olarak destek alabilirsiniz. Bir diğer önemli husus ise ürünlerin talep edilen adreslerde onarılmasıdır. Müşteri hizmetlerinden randevu alındıktan sonra yetkililer adrese servis gönderimi gerçekleştirmekte ve sonrasında onarım işlemleri için arıza tespiti yapmaktadır. Durum ile ilgili olarak müşteriler bilgilendirilmeden ise herhangi bir işlem gerçekleştirilmemektedir. […]

 • Cem C.

  Uzun zamandır İstanbul-Beşiktaş’ta oturuyorum. Kullandığım tüm elektronik cihazlarda Philips markasını tercih ediyorum. Ancak kullandığım televizyonda pek çok arızaya rastladım ve durumu Beşiktaş Philips Servis’e izah ettim. Servis adresimi ziyaret etti ve cihazı şubelerine götürdüler. Ancak o tarihten itibaren bir cevap alamadım. Sonrasında cihazı teslim ettiler ve cihazım eski haline göre daha kötü bir haldeydi. Onarım yapmak yerine daha kötü bir hale getirdiler. Bu durumdan şikayetçi olacağım.

 • Sibel

  Philips’e ait kaliteli bir televizyonu 5 yıl önce yüksek rakamlara satın almıştık. Çok severek satın aldığımız ve kullandığımız bu ürün aniden arıza yaptı. Uzun süre çalıştırdığımız bir gün ekranda erimeler oluştuğunu fark ettik. Philips Servis Beşiktaş’ı aradık ve bize destek olmaları için talepte bulunduk. Servis hemen evimize teknik ekip yönlendirdi ve arıza tespiti gerçekleştirdiler.
  Arıza tespiti sonucunda ise televizyonumuzda kısa devre olduğu anlaşıldı. Philips servis Beşiktaş çok kısa bir süre içinde televizyonumuzu onarabileceklerini ve hemen teslim edebileceklerini söylediler. Sadece iki saatliğine alıp götürdükleri televizyonumuzu eskisinden çok daha sağlam bir şekilde geri getirdiler. İlgileri ve hızları için kendilerine şükranlarımızı sunuyoruz

 • Suna

  Philips FC 9221 süpürgem için filtre almak istiyorum. Eve getiriyor musunuz?

  • admin

   Telefon ile iletişime geçerseniz yardımcı olunacaktır. İyi günler.

 • Sibel

  Philips 8475 süpürgem artık eskisi gibi çekmiyor. Beşiktaş’ta eve servis imkanı var mı?

 • Sevil

  Severek kullandığımız Philips marka elektrik süpürgemiz son zamanlarda eski performansını aratmaya başlamıştı. Temizliği iyi bir şekilde sağlayamadığından dolayı bu durum bizim için giderek can sıkıcı hale gelmeye başladı. Sorunun çözümünü sağlamak için konunun uzman ismi Philips Servis Beşiktaş adresinde karar kıldık. Servis sorunu çok kısa bir süre içinde çözerken cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etmiş oldu.

 • Samet

  2 erkek olarak kaldığımız bekar evimizde erkek de olmamızın verdiği rahatlıktan ötürü pratik ve temizliğe yardımcı ev aletleri almaya çalıştığımızdan ötürü uzun araştırmalar ve tavsiyeler sonucu süpürgemizi alırken Philips markasının süpürgesini tercih ettik. Geçen gün ev arkadaşımla ikimizin de boş olduğu bir günde temizlik yaparken süpürgenin kablosu koptu. Teknik işlerden hiç anlamadığımız için Philips Servis Beşiktaş ile iletişime geçerek telefonda problemimizi anlatmamız üzerinegün içerisinde gelen ekip makinemizi yerinde tamir ederek bizim mağduriyetimizi giderdiler.

 • Ayşenur

  Philips marka elektrikli süpürgeme uzun süredir bakım yaptırmıyordum. Filtre bakımının önem taşıdığını da servis hizmeti sonrası fark etmiş oldum. Beşiktaş bölgesinde faaliyetlerine devam eden Philips Servisi, yaptığı bakım ile birlikte ürünü hayata döndürdü diyebilirim.
  Çekiş gücü artık çok daha iyi ve o gürültülü ses de ortadan kalktı. Kendi başıma yapamayacağım müdahalelerde artık bu firmayı tercih etmeyi planlıyorum. Güler yüzlü bir ekip ile tanıştım ve bu ekip beni fazlasıyla memnun etti. Kendini geliştiren ve her daim taleplerinize yanıt verecek olan bu firma sizleri de memnun etmeyi başaracaktır. Üstelik yüksek rakamlar ödemek zorunda da kalmıyor ve bütçe konusunda da sıkıntı yaşamıyorsunuz.

 • İlkin

  Elektrikli süpürgem eskisi kadar güçlü çekmiyor ve bunun yanı sıra kablo sarma düğmesi de ne yazık ki zayıf kalıyor. Yani düğmeye bastığımda elimle de desteklemem gerekiyor ve sarma işlemi yarım yamalak yapılıyor. Beşiktaş bölgesinde hizmet veren Philips servisi ile irtibat kurduğumda bu sorunu yedek parça değişimine ihtiyaç kalmadan çözebileceklerini ifade ettiler.
  Özel servis olmaları sizi düşündürebilir ancak ön yargılı davranmak yerine bir kez hizmet almak yeterli olacaktır ve emin olun düzenli olarak bu firmayı tercih edeceksiniz. Hem güven veriyor hem de uygun fiyatlar ile taleplerinize doğrudan yanıt veriyorlar. İncelemelerinizi yaptığınızda bunu sizler de çok daha net bir şekilde göreceksiniz.

 • Fatma

  Evde 3,5 yaşında bir kız çocuğum olduğu için süpürgem hep her an çalışmaya hazır bir şekilde ortada durur. Çünkü evimi neredeyse günde 3 kere süpürüyorum tozu kırıntısı fazla oluyor ve hemen kirleniyor diye. Gene geçen gün kızımın döktüğü kırıntıları süpürmek için kullandığım Philips marka süpürgemi açtığımda makinem fazla ısınarak birden durdu. Soğuyunca tekrar çalıştırmayı denesem de olmayınca Philips Servis Beşiktaş ekibine teslim ettiği makinem 4 gün içerisinde tamir olmuş bir şekilde tarafıma teslim edildi.

 • Beril

  Arkadaşlarımla kızlar gecesi yaparken Televizyonumun bozulması dışında olumsuz bir şey yazmayacağım. Ertesi gün bana en yakın olan Philips servis Beşiktaş şubesini aradım. Gelip televizyonumu götürdüler. 4 gün sonra çalışır durumda ve eksiksiz olarak geri getirdiler. Ve bunun için çok uygun bir fiyat aldılar. Verdikleri hizmet için çok teşekkür ederim.

 • Ebru

  Birkaç sene önce almış olduğum saç düzleştiricim sanırım çok kullanmamdan dolayı derecelendirmeyi tam yapamıyordu. Yani 220 gösterirken aslında 50 gibi ısı veriyordu. İş yerimin yakınlarında gördüğüm Philips servis Beşiktaş şubesine götürdüm. Durumu anlattım. 2 gün sonra gel al dediler. Ürünümü bugün aldım gayet güzel çalışıyor. Hızlı hizmeti beğendim.

 • Gaye

  İnternetten kullanıcı yorumlarına kadar bakıp çevremden de tavsiyeler üzerine uzun araştırmalar sonucu Philips markasına ait süpürgemi aldım. Uzun zaman sonra çekim gücünü beğenmemem üzerine bir problem olabileceğini düşünüp Philips Servis Beşiktaş ekibine götürdüm ve problem olup olmadığına bakacaklarını söyleyerek makineyi benden aldı. Ertesi gün süpürgemi aldığımda eskisinden daha iyi performans gösteriyordu.

 • Serhat

  Annem kendi evinde tek yaşıyor ve arada haftada 2-3 gün kendisine giderek ev işlerine yardımcı oluyorum. Geçen gün yine anneme temizliğe gittiğimde evi süpürürken Philips marka süpürgesinin tozları çekim gücünün azaldığını fark ettim. Annem uzun zamandır böyle bir problem olduğunu söyleyince haznesini temizledim fakat yine aynı problemi yaşayınca Philips Servis Beşiktaş ile irtibata geçerek durumu anlattım. Ertesi gün gelip süpürgeyi götüren ekip akşam üstü makineyi tamir ederek hemen problemi çözmüşler.

 • Melike

  Evimde kullandığım Philips markasına ait alektrikli süpürgem bu zamana kadar kullandığım süpürgeler arasında çekim gücünden en memnun kaldığım süpürgelerdendi. Fakat geçen gün anlamadığım bir şekilde durduk yere en ufak tozu bile cekmemeye başladı. Philips Servis Beşiktaş iletişim bilgilerine ulaşarak kendilerini aradım. Şubelerine götürmem gerektiğini söylemeleri üzerine süpürgeyi kendilerine teslim ettikten 2 gün sonra süpürgemi sorunsuz ve tamir olmuş bir şekilde geri ulaştırdılar.

 • Birgül

  Çok uzun senelerden beridir evimizin temizlikteki en büyük yardımcısı konumunda olan Philips marka elektrikli süpürgem geçtiğimiz hafta çalıştığı esnada birden kapandı ve uzun denemelerime rağmen çalışmadı. Evimize de yakın olan Philips Servis Beşiktaş şubesine ulaştım. Kısa süre içerisinde de adresime geldiklerinde süpürgemin kontrol kartında devrenin kesildiği tespit edildi. Yoğunluktan dolayı bana yarına gün verdiler ve süpürgemi götürdüler. Ertesi gün tamir edilmiş bir şekilde süpürgemi getirdiler.

 • Suzan

  Beşiktaş Akaretler semtinde sahibi olduğumuz bir sanat atölyemiz var. Sürekli dışarıdan konuklar geldiği için temizliğe fazlasıyla önem veriyoruz. Bu yüzden elektrikli süpürge satın alacağımız zaman uzun araştırmalar sonucunda tam bir fiyat performans canavarı olan Philips marka elektrikli süpürge satın almıştık. Genel olarak da süpürgemizin performansından oldukça memnunuz. Ancak geçtiğimiz hafta atölyemizi süpürdüğümüz sırada süpürgenin üçgen yer aparatı ile süpürge arasındaki bağlantı, halıyı süpürme esnasında kırıldı. İşimizden dolayı sorunumuzun acilen çözülmesi gerekiyordu ve kısa süre içerisinde Philips Servis Beşiktaş şubesi ile iletişime geçtik. Oldukça fazla hızlı ve programlı bir şekilde çalışan ekip, çok kısa sürede elektrikli süpürgemizin onarımını yapıp, sıkıntımızı gidererek bizi rahatlattılar.

 • Aylin

  Philips marka elektrikli süpürgemin aniden durması ile birlikte sorunu tespit etmeye çalıştım. Daha önce uyguladığım yöntemleri de denedim ve filtreyi temizleyerek bir şekilde bakım yaptım ancak sonuç alamadım. Motora bağlı bir arıza olduğunu ise Beşiktaş’ta her zaman hizmet aldığım Philips servis ekipleri sayesinde öğrendim.
  Kendilerine sizlerin huzurunda da teşekkür etmek isterim ve bu konuda gerçekten başarılı bir ekip olduklarını düşünüyorum. An itibarıyla süpürgemi sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam ediyorum. Üstelik bu servis hizmeti için abartılı rakamlar da ödemedim ve bu konuda da ne kadar hassas olduklarını bir kez daha belirtmek isterim.

 • Serap

  Ben de Philips’in Marathon modelini kullanıyordum fakat normalde çok iyi bir şekilde çalışan makinem son günlerde istediğim gibi çekmemeye başladı. İnternetten toz haznesini kontrol ettim ama yine de anlayamadım ve düzelmedi. Philips Beşiktaş Teknik servisini aradım direkt çünkü çok da severek kullandığım bir üründü. Direkt kapımdan teslim alıp aynı şekilde teslim ettiler ve şu an çok memnunum üründen hala.

 • Mehtap

  Aşağı yukarı 10 yıl kadardır kullanmış olduğum Philips marka elektrikli süpürgem zemindeki tozları dahi alamayacak duruma geldi. Halbuki ilk seneler öyle mükemmel bir çekim gücü vardı ki; neredeyse halıyı çekecek durumdaydı. Daha sonra çekim gücündeki bu düşüş sebebiyle Philips Servis Beşiktaş şubesini arayarak derdimi anlattım. Çok kısa bir süre içerisinde adresime gelen teknik servis ekibi süpürgemi inceledi ve arıza tespitini yaptı. Yapılan arıza tespitinin ardından teknik servis ekibi adresimde çözülemeyecek bir sorun olduğuna karar verdi ve elektrikli süpürgemi götürdü. Aradan geçen 3 günün ardından süpürgem onarılmış bir şekilde adresime kadar getirildi. Almış olduğum kaliteli ve hızlı hizmetten dolayı kendilerine teşekkür ederim.

SERVİSİ ARA