İstanbul

Philips Servis Beşiktaş

Beşiktaş ve çevresinde Philips kullanıcılarının arıza işlemlerine karşı yaşadıkları sorunlara servis arayışları platformumuz sayesinde son bulacak. Servis hizmeti veren ekiplerin bölge, il veya semtlere göre vermiş oldukları hizmetlerde adresinize en yakın güncel iletişim ve ulaşım adresleri yer almaktadır.
Philips servis Beşiktaş hizmet alanındaki servis hizmeti veren alanları kolaylıkla bulabileceğiniz platformda artık kullanımlarınız sırasında elektrikli süpürgeniz ve diğer ev aletlerinizle ilgili sorunlarınızı geride bırakacaksınız. Her türlü Philips marka cihazın tamir ve bakımını itina ile konunun uzman personeller tarafından yapılabilmektedir. Hizmet kalitesinden memnun kalacağınız servis faaliyetlerinde Philips markasında tüm ürünlerin yedek parçalarını da kolaylıkla bulabilirsiniz.

FİRMA ADI: HÜSEYİN AKARDERE – AKARDERE ELEKTRONİK
ADRES: IHLAMUR FULYA DERESİ SOK. ÇINAR APT. NO:31
TELEFON: 212 2275179
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

2 Yorum

  • Reply
    Eylem Sönmez

    Verilen hizmetten oldukça memnunum.Gelen servis ekibi gayet profesyonel ve işini biliyor.

  • Reply
    Eda T.

    Philips gibi bir markanın süpürgesindeki bir arıza için çok fazla uğraşmak zorunda kalacağımı asla düşünmezdim. Yaklaşık 2 aydır çekim gücü çok düşen Philips markalı süpürgemi yaptırmak için servis arıyorum ve doğru düzgün bir hizmet bulamadım. Uzun süre araştırınca Philips Servis Beşiktaş merkezini buldum. Ama gerçekten benim için çok zorlu oldu.

Görüşünüzü Paylaşın

Servis Çağır