İstanbul

Philips Servis Beyoğlu

Beyoğlu Philips Servisi
Açık Adresi:Şht. Er Murat Celep Sk. No:42
Fetihtepe
34445 Beyoğlu/İstanbul
İrtibat No:0850 259 40 58
Mesai Bilgisi:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00
 • Batuhan

  Uzun zamandan beri severek kullandığımız Philips marka elektrik süpürgemiz özellikle son zamanlarda gürültülü çalışmaya başladı. Cihaz çalışma sırasında rahatsız edici bir sese sahipti. Bu sorun bizim için can sıkıcı hale gelince soluğu hemen Philips Servis Beyoğlu adresinde aldık. Servis yaptığı kısa incelemenin sonucunda durumu çözerek cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etti.

 • Deniz

  Annem tek yaşıyor ve yaşı da epey olduğu için yardıma gittiğim günlerden birinde evi süpürürken Philips markasına ait süpürgesinin çekim gücünü hiç beğenmediğimi söyledim. Annem de son zamanlarda böyle bir durumu yaşadığını daha önceleri çok iyi olduğunu söyleyince Philips Servis Beyoğlu şubesi ile irtibata geçerek durumumuzdan bahsettim. Ertesi gün hemen gelip süpürgeyi götüren ekip akşam üstü makineyi tamir ederek hemen problemi çözdüler.

 • Nilay

  Senelerdir komşumun kullandığı erişte makinesini bende bu sene aldım. Uzun bir kullanımdan sonra makinenin yavaşladığını gördüm. Evime yakın olan şubeler arasında Philips servis Beyoğlu şubesini seçerek ürünümü oraya götürdüm. Durumu anlattım. Ertesi gün tamir edilmiş şekilde geri teslim ettiler. Ayrıca garanti kapsamı içerisinde olduğu için herhangi bir ücret ödemedim.

 • Candan

  Evde kaldığım ve işe ara verdiğim bu dönemde evimin içinin tadilatına merak saldım. Boyayı eşimle birlikte yaptık ve yeni tadilat bittiği için 3 gündür üstüste ağır temizlik yapılıyor evde. Dün Philips marka süpürgemin hortumunun tutacağı kısmı tam da temizlik yaparken çatladı ve hangi teknik servisi arasam ellerinde yedek parçanın olmadığını söylediler. En son bulduğum Philips Servis Beyoğlu ekibi yapabileceklerini söyledi ve gün içerisinde götürdüğüm makinemi tamir edilmiş haliyle gün içerisinde teslim aldım.

SERVİSİ ARA