İstanbul

Philips Servis Ümraniye

Philips servis Ümraniye elektrik süpürgesi başta olmak üzere Philips marka tüm ürünlerin tamir ve bakımını itina ile yaparak kullanımlarınız sırasında yaşadığınız tüm sorunları geride bırakmaktadır. Elektrik süpürgesinin zamanla tozlanması veya farklı nedenlerden ötürü kullanımda zorluklar çıkarması yıllar geçtikçe daha da zor kullanım ile sorun yaşanmasına neden olabilmektedir.
Kullanımından memnun olduğunuz süpürgenizi değiştirmek yerine Philips servis Ümraniye ile yalnızca deneyimli servis ekibinin çözüm odaklı birkaç adımıyla elektrik süpürgesi ve diğer ürünleri sorunsuz kullanmaya başlayabilirsiniz. Ümraniye ve çevresinde Philips marka ürünlerin servisini nerede bulacağınızı düşündüğünüzde ise sizler de platformumuzu ziyaret edebilirsiniz. servislerin güncel adres ve iletişim bilgileriyle oluşturdukları hizmet ağında adresinize en yakın yerdeki Philips servis Ümraniye ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, sorunlarınızı geride bırakabilirsiniz.

FİRMA ADI: AKSEL ELEKTRONİK SAN. TİC LTD ŞTİ
ADRES: ATATÜRK MAH. ALEMDAĞ CAD. YILDIZ SOK NO:9/A
TELEFON: 216 3445286
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Ümraniye Philips Hizmet Semtleri
• Aşağıdudullu
• Atakent
• Atatürk
• Çakmak
• Esenşehir
• Ihlamurkuyu
• İnkılap
• Kazımkarabekir
• Merkez Köyler
• Namıkkemal
• Yukarıdudullu

 • Dilara K.

  Çekiş gücü daha iyi olan bir süpürge almak istiyorum. Araştırmaların Philips süpürgenin iyi olduğunu gösteriyor. Bu marka süpürge kullananlar var mı? Çekiş gücü anlatıldığı kadar iyi mi? Bir de Ümraniye Philips Servisi yaşanacak olası arızalar için iyi bir hizmet sağlıyor mu? Daha önceki süpürgemde çok sorun yaşadığım için biraz korkuyorum. Süpürge ve servis hakkında bilgisi olanlar yazabilir mi?

 • Nuriye K.

  Benim gibi elektronik bir ürün alacağı zaman önce servis merkezi araştıranlara önerim özellikle Ümraniye’ de oturanlara Philips’ten yana tercih kullanmalarıdır. Philips Servis Ümraniye merkezi hem akıllı UHD televizyonumu hem de elektrik süpürgemi son derece kaliteli bir hizmetle onardılar. Üstelik başka markalarda karşılaşabileceğiniz gibi fahiş fiyatlarla değil. Bu yüzden gönül rahatlığıyla herkese Philips televizyon ve süpürgesini öneririm.

 • Ahmet

  Philips 55PUS7303 Ambilight televizyonum çalışmıyor. Servis ücretini öğrenebilir miyim?

 • Evrim

  Philips benim çok sevdiğim ve evde elektrikli olarak birçok ürünün kullandığım bir marka. Fakat aynısını elektrikli süpürgeler için söyleyemiyorum. Tamam, tasarımları oldukça şık ama yardımcı aksesuarları oldukça dandik. Philips Marathon elektrikli süpürge aldım ve çok kısa süre içerisinde teleskobik borusu kırıldı. Ümraniye Philips servisine götürdüğümde bu konuda tek olmadığımı, herkesin aynı sorun ile karşılaştığını gördüm. Hadi biri kullanıcı hatası, ikisi kullanıcı hatası, hepsi mi kullanıcı hatası. Kullanıcıların tümü hatalı ise bir durup düşünmekte fayda var.
  Daha önce de aynı cihaz için Philips servis Ümraniye’de başlığın içinde ki hortumu değiştirmiştim. Demek ki bir marka her ürünü aynı kalitede yapamıyor.

 • Sinan

  Philips’ten annem için bir televizyon satın almıştım. 5 yıldır sorunsuz kullandığı televizyon geçtiğimiz haftalarda renk değiştirmeye başladı. Kanallar gezilirken renk kaymaları oluyor, her kanalda pembe ve turuncu arası renkler görünüyordu. Neden olduğunu anlamadık ve bize yardımcı olmaları için Ümraniye Philps Servisini aradık. Zaman kaybetmeden annemin evine kadar gelen servis bizimle çok ilgilendi.
  Arıza tespiti yapılırken ürünün ledlerinde bir sorun olduğu anlaşıldı. Ledlerin değiştirilmez ise televizyonun giderek daha da kötü olacağını ve görüntünün tamamen kaybolabileceğini söylediler. Aynı gün içinde servis led değişimini gerçekleştirdi. Son derece ilgili olan servise desteklerinden ve güler yüzlülüklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

 • Selma

  Elektrik süpürgemiz bozulduğundan dolayı yeni bir elektrik süpürgesi satın almaya karar verdik. Özellikle kaliteli ürünlere sahip olduğundan dolayı tercihimiz Philips markasından yana oldu. Aldığımız cihaz son günlere kadar iyi bir performans sunuyordu. Ancak eskisi gibi iyi temizlememeye başladı. Bu duruma çare bulmak için tercihimizi Philips Servis Ümraniye adresinden yana kullandık. Servis kısa sürede sorunu çözerek cihazı bize teslim etti.

 • Burçak

  Evlenirken aldığım Philips marka ütümü senelerdir kullanıyorum. Geçenlerde su akıttığını fark edince Philips servis Ümraniye şubesine götürdüm durumu izah ettim. Ertesi gün gidip aldım. Şu an çok iyi çalışıyor herhangi bir sorunu yok. Uygun fiyata hızlı hizmet verdikleri için teşekkür ederim. Yeni ütü alma derdinden kurtulmuş oldum.

 • Yeşim

  2 yıl önce aldığım ve severek kullandığım Philips markasına ait Ultimate model elektrikli süpürgesini severek kullanıyordum ve bana hiçbir problem çıkarmadı. Fakat geçen gün süpürge başlığındaki plastik hortumu kırıldı ve hangi servise gitsem ellerinde yedek parça olmadığını söyledi. En son bulduğum servis olan Philips Servis Ümraniye şubesi garanti kapsamında olmadığı için uygun fiyat karşılığında yenileyebileceğini söylediler ve ertesi gün bize tamir olmuş bir şekilde süpürgemi teslim ettiler.

SERVİSİ ARA