İstanbul

Philips Servis Ümraniye

Philips servis Ümraniye elektrik süpürgesi başta olmak üzere Philips marka tüm ürünlerin tamir ve bakımını itina ile yaparak kullanımlarınız sırasında yaşadığınız tüm sorunları geride bırakmaktadır. Elektrik süpürgesinin zamanla tozlanması veya farklı nedenlerden ötürü kullanımda zorluklar çıkarması yıllar geçtikçe daha da zor kullanım ile sorun yaşanmasına neden olabilmektedir.
Kullanımından memnun olduğunuz süpürgenizi değiştirmek yerine Philips servis Ümraniye ile yalnızca deneyimli servis ekibinin çözüm odaklı birkaç adımıyla elektrik süpürgesi ve diğer ürünleri sorunsuz kullanmaya başlayabilirsiniz. Ümraniye ve çevresinde Philips marka ürünlerin servisini nerede bulacağınızı düşündüğünüzde ise sizler de platformumuzu ziyaret edebilirsiniz. servislerin güncel adres ve iletişim bilgileriyle oluşturdukları hizmet ağında adresinize en yakın yerdeki Philips servis Ümraniye ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, sorunlarınızı geride bırakabilirsiniz.

FİRMA ADI: AKSEL ELEKTRONİK SAN. TİC LTD ŞTİ
ADRES: ATATÜRK MAH. ALEMDAĞ CAD. YILDIZ SOK NO:9/A
TELEFON: 216 3445286
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

2 Yorum

  • Reply
    Dilara K.

    Çekiş gücü daha iyi olan bir süpürge almak istiyorum. Araştırmaların Philips süpürgenin iyi olduğunu gösteriyor. Bu marka süpürge kullananlar var mı? Çekiş gücü anlatıldığı kadar iyi mi? Bir de Ümraniye Philips Servisi yaşanacak olası arızalar için iyi bir hizmet sağlıyor mu? Daha önceki süpürgemde çok sorun yaşadığım için biraz korkuyorum. Süpürge ve servis hakkında bilgisi olanlar yazabilir mi?

  • Reply
    Nuriye K.

    Benim gibi elektronik bir ürün alacağı zaman önce servis merkezi araştıranlara önerim özellikle Ümraniye’ de oturanlara Philips’ten yana tercih kullanmalarıdır. Philips Servis Ümraniye merkezi hem akıllı UHD televizyonumu hem de elektrik süpürgemi son derece kaliteli bir hizmetle onardılar. Üstelik başka markalarda karşılaşabileceğiniz gibi fahiş fiyatlarla değil. Bu yüzden gönül rahatlığıyla herkese Philips televizyon ve süpürgesini öneririm.

Görüşünüzü Paylaşın

Servis Çağır