İstanbul

Philips Servis Maltepe

Philips marka eektrik süpürge kullanıcılarının zaman geçtikçe süpürge performansındaki düşüşten şikayet ettiği görülmektedir. Ayrıca kullanımdan kaynaklanan çeşitli problemler de kullanıcıların istenilen kullanım kalitesini yakalayamaması sorun teşkil etmektedir. Maltepe ve çevresinde Philips marka kullanıcıların servis imkanlarından en yakın nereden faydalanacağını bilmesi için platformumuzu ziyaret etmesi yeterli olacaktır.
Philips servis Maltepe için bağlanı adresimizi ziyaret ederek güncel adres ve iletişim bilgilerine ulaşım sağlamanız mümkün. Yüzlerce servisin bölge, il veya semte bağlı olarak adres ve iletişim bilgilerine ulaşım sağlamak işinizi daha da kolaylaştıracak. Kullanımda sorun yaşadığınız elektrik süpürgenizin Philips markasında servisi ile tüm sorunlarınız servis ekibinin profesyonel ellerinde çözüme kavuşacak.

FİRMA ADI: ECO TV SERVİS VE EVALETLERİ TİC.LTD.ŞTİ
ADRES: FEYZULLAH MAH. SİDAR SOKAK NO:5/D
TELEFON: 216 3831075
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Süleyman

  Philips televizyonumun kablosu takılı olmasına rağmen sürekli sinyal yok uyarısı alıyorum sorun nedir acaba?

 • Betül K.

  Daha birkaç sene önce Philips marka bir elektrikli süpürge aldım fakat elektrikli süpürge belirli bir süre çalıştıktan sonra kendi kendine kapanıyor. Tekrar açılması için yarım saat beklemek gerekiyor. Ayrıca süpürge çok fazla ısınıyor. Bunun nedeni ne olabilir? Philips servis Maltepe’de olmadığı için ya da ben bilmediğim için uzak bir noktaya götürmek istemiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

 • Berna B.

  İstanbul’un Maltepe ilçesinde yaşıyorum. Tek başıma yaşadığım için Philips marka 32 inç bir televizyon satın aldım. Ürünü satın aldıktan sonra kullanabildiğim süre ise sadece 1 sene sürdü. 1 senenin sonunda ise ekranda kararmalar oluşmaya başladı. Servis ise bu konuda herhangi bir yardımda dahi bulunmadı. Philips Servis Maltepe bize her konuda destek sundu ve ürünümüzün arızasının giderilmesi konusunda da gerekli desteği verdi. Arızanın giderildiği günden beri ürünümü sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorum. Hatta görüntü kalitesi satın aldığım günkü görüntüden çok daha iyi bir durumda. Parça konusunda da garanti sunan bu firma ile diğer ürünlerim için de çalışabileceğimi belirtmek istiyorum.

 • Ahmet N.

  Çocukların yaramazlıkları sanıyorum ki sadece babalarının ceplerini boşaltmak için. Küçük oğlum oyun oynarken televizyonu bir güzel yere yuvarlamış. Tek sevincim kendisinin altında kalmaması. Ama koca televizyonun ekranının patlaması da muhtemelen bana yeni bir televizyon aldıracak diye düşünmeden edemedim. Garantili olduğu için yetkili Philips servisini aradım fakat bana kullanıcı sorunu ve hatası olduğu için garantiden yapamayacaklarını söylediler. Anlayışla fiyat sorduğumda bana televizyonun yarı parasını söylediler. Konuşmadan kapattım. Philips Servis Maltepe’yi de internette servislere bakarken buldum. Telefonda görüştük sağolsunlar çok nazikler. Gün içinde televizyonu işyerine giderken geçip bıraktım. Çay içip sohbet ettikten sonra televizyonu iki gün sonra gelip alabileceğimi söylediler. Yetkili servisin yarı fiyatına!

 • Philips Servis Maltepe - Dünya Atlası

  […] yaşanan tüm sorunlar en kısa sürede çözüme kavuşturulabiliyor. Philips Servis Maltepe merkezi bünyesinde gerçekleştirilen tüm çalışmalar 1 yıllık garanti […]

 • Demir K.

  Evimde kullanmış olduğum televizyonun görüntüsünde sorun vardı. Elektrikli süpürgemin de bugün arıza vermesinin ardından Philips Servis Maltepe ile iletişime geçtim. Evime servis ekipleri göndererek hem süpürgeyi evimde tamir ettiler. Televizyonu ise servislerine götürerek birkaç gün içinde tamirinin yapılacağını ilettiler. Sözlerinde durarak kısa bir zaman içerisinde televizyonun tamirini gerçekleştirerek adresime teslim ettiler.

 • Ayşe O.

  philips marathon süpürgem pislikleri çekmiyor. Hangi parçası değişmesi gerekiyor? servis ücreti ne kadar tutar acaba bilgi verirseniz sevinirim.

 • Erdal K

  Philips Smart televizyonum internete bağlanmıyor. Kablolu şekilde de denedim fakat sorunu bir türlü çözemedim. Bu konuda yardımcı olabilecek philips tv servis numarası verebilir misiniz?

 • Şenay

  Bebeğim olduğu için oldukça sessiz çalışan bir elektrikli süpürge almak istiyordum. Biraz internette araştırdım, biraz da bilenlere sordum. Bana Philips Marathon’un bir modelini önerdiler. Aldım, gerçekten de oldukça sessiz çalışıyor. Üstelik az enerji tüketmesine rağmen performansı diğer süpürgelerle aynı. Fakat bir süre geçtikten sonra süpürgenin sesi çoğalmaya başladı. Çekim gücü de azalınca da servise götürdüm. Philips servis Maltepe’de evin yakınında var. Filtrelerinin tıkanmış olduğunu söyledi. Filtreler değişti ve düzenli aralıklarla yıkamam gerektiğini söyledi.
  İlk başta sorun düzeldi fakat bir süre sonra yine aynı sorunlar olmaya başladı. Tekrar Maltepe Philips servisine götürdüm. İnsan elektrikli süpürge alınca düzenli olarak servise gitmesi gerektiğini düşünmüyor. Bu nedenle uğraşmak istemiyorsanız, tercih etmemeniz gereken bir model.

 • Güliz

  Uzun zamandan beri severek kullandığımız Philips marka elektrik süpürgesinin son zamanlarda emiş gücü zayıflamıştı. Bu durum temizlik açısından sıkıntı yarattığından dolayı sorunun çözümünü sağlamak için Philips Servis Maltepe adresine başvurduk. Servis hortumdan kaynaklı bir sorun yüzünden bu durumun ortaya çıktığını belirterek sorunu kısa süre içinde çözdü.

 • Engin

  Philips’ten satın almış olduğumuz televizyon uzun yıllardır salonumuzda kullanılıyordu; ancak kısa bir süre önce ilk defa renk sorunu ile karşılaştık. Televizyonumuzun içinde siyah lekelenmeler oluşmaya bağladı. Ne yapacağımızı bilemedik ve Philips servis Maltepe’yi aradık. Teknik servis gönderimi gerçekleştiren servis, kısa vadede evimize kadar geldi ve sorunumuzu çözebilmek için arıza tespiti gerçekleştirdi.
  Philips servis Maltepe hemen arıza tespitini tamamladı ve sorunun renk tüplerinden kaynaklı olduğunu iletti. Servis, renk tüplerinin mutlaka değişmesi gerektiğini ve değiştirilmez ise lekelerin ekranın diğer taraflarına da yayılacağını belirtti. Hemen değişim sağladılar ve televizyonumuzu eskisinden çok daha kaliteli bir hale getirdiler. Kendilerine sonsuz teşekkür ediyoruz.

 • Aytül

  Elektrikli süpürgemden çok memnundum ancak geçen gün evi süpürürken ne olduğunu anlayamadan süpürgemden tozlar fışkırmaya başladı. Ben de bu durumda bir servise başvurmanın doğru olacağını düşünerek Philips servis Maltepe ile görüşerek durumu bildirdim. Çok güvenilir olan bu servis sayesinde süpürgem yeniden çalışmaya hızla başlamış oldu ve memnuniyetimi kazandılar.

 • Pelin

  Philips marka elektrikli süpürgemin bakımını düzenli olarak yaptırmaya özellikle gayret ediyorum ve bu konuda sık sık tercih ettiğim bir firma var. Maltepe’de hizmetlerini sürdüren ve bu konuda profesyonel hamleler yapan Philips Servisi ile tanışmanızı isterim. Ne zaman talep edersem evime kadar geliyor ve beni hiçbir şekilde yormuyorlar.
  Bu işi iyi yapan insanların bu sektörde olması gerçekten güzel bir olay ve sizler de ürün kalitesindeki olumlu değişimi fark ettiğinizde bana hak veriyor olacaksınız. Tereddüt etmeden tercih edebilir ve servis taleplerinizi de çağrı merkezi aracılığı ile oluşturabilirsiniz. Uygun fiyatlar ile kaliteli servis hizmeti almak için kesinlikle en doğru adres olacaktır.

 • Serhat

  2 erkek olarak kaldığımız bekar evimizde erkek olmamızın da verdiği rahatlıktan ötürü pratik ve temizliğe yardımcı ev aletleri almaya çalıştığımızdan ötürü uzun araştırmalar ve tavsiyeler sonucu süpürgemizi alırken Philips markasının süpürgesini tercih ettik. Geçen gün ev arkadaşımla ikimizin de boş olduğu bir günde temizlik yaparken süpürgenin kablosu koptu. Teknik işlerden hiç anlamadığımız için Philips Servis Maltepe ile iletişime geçerek telefonda problemimizi anlatmamız üzerine gün içerisinde gelen ekip makinemizi yerinde tamir ederek bizim mağduriyetimizi giderdiler.

 • Gözde

  Genellikle bir ürün alırken en çok servislerinin çalışmasına bakarım. Ufak sorunlarda ortada kalmak istemem. Almış olduğum fırınım kısa süre önce bozulunca Philips servis Maltepe şubesine evime yakın olduğu için arayıp bilgi verdim. 1 gün sonra gelip sorunu bulup çözdüler. Ücretleri konusunda oldukça uygun olan firma bence emeğinin karşılığını alıyor olmalı.

 • Emel

  2 yıl önce aldığım ve severek kullandığım Philips markasının Ultimate modelli elektrikli süpürgesini severek kullanıyordum fakat süpürge başlığındaki plastik hortumum geçen hafta kırıldı. Hangi servise gitsem ellerinde yedek parça olmadığını söyledi. En son bulduğum Philips Servis Maltepe ekibi garanti kapsamında olmadığından dolayı benim için cüzi bir miktar karşılığında yenileyebileceğini söylediler e 2 gün sonra makinemi tamir edilmiş bir şekilde teslim ettiler.

SERVİSİ ARA