İstanbul

Philips Servis Maltepe

Philips marka eektrik süpürge kullanıcılarının zaman geçtikçe süpürge performansındaki düşüşten şikayet ettiği görülmektedir. Ayrıca kullanımdan kaynaklanan çeşitli problemler de kullanıcıların istenilen kullanım kalitesini yakalayamaması sorun teşkil etmektedir. Maltepe ve çevresinde Philips marka kullanıcıların servis imkanlarından en yakın nereden faydalanacağını bilmesi için platformumuzu ziyaret etmesi yeterli olacaktır.
Philips servis Maltepe için bağlanı adresimizi ziyaret ederek güncel adres ve iletişim bilgilerine ulaşım sağlamanız mümkün. Yüzlerce servisin bölge, il veya semte bağlı olarak adres ve iletişim bilgilerine ulaşım sağlamak işinizi daha da kolaylaştıracak. Kullanımda sorun yaşadığınız elektrik süpürgenizin Philips markasında servisi ile tüm sorunlarınız servis ekibinin profesyonel ellerinde çözüme kavuşacak.

FİRMA ADI: ECO TV SERVİS VE EVALETLERİ TİC.LTD.ŞTİ
ADRES: FEYZULLAH MAH. SİDAR SOKAK NO:5/D
TELEFON: 216 3831075
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

2 Yorum

  • Reply
    Süleyman

    Philips televizyonumun kablosu takılı olmasına rağmen sürekli sinyal yok uyarısı alıyorum sorun nedir acaba?

  • Reply
    Betül K.

    Daha birkaç sene önce Philips marka bir elektrikli süpürge aldım fakat elektrikli süpürge belirli bir süre çalıştıktan sonra kendi kendine kapanıyor. Tekrar açılması için yarım saat beklemek gerekiyor. Ayrıca süpürge çok fazla ısınıyor. Bunun nedeni ne olabilir? Philips servis Maltepe’de olmadığı için ya da ben bilmediğim için uzak bir noktaya götürmek istemiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Görüşünüzü Paylaşın

Servis Çağır