Kocaeli

Philips Servis Çayırova

Philips marka elektrik süpürgelerinde arıza onarımı hizmeti veren Philips Servis Çayırova her türlü arızaya karşı garantili çözüm yolları sunuyor. Uzun süre boyunca kullanılan elektrik süpürgelerinde çeşitli arızalar kullanıcıların karşısına çıkabilir. Özellikle cihazın bakımlarının zamanında ve özenli bir şekilde yapılmaması arıza görülme ihtimalinin artmasına neden olmaktadır. Arızaları büyük bir sorun olmaktan çıkaran Philips Servis Çayırova her türlü arızaya kısa yoldan çare sunar. Bunun için tek yapılması gereken şey ise servisin müşteri hizmetlerine ulaşarak servis talebinde bulunmaktır.

Bu adımdan hemen sonra tarafınıza ulaşan servis ekibi arızalı cihazın adresinizden teslim alınmasını sağlarken, onarım sürecinde sona gelindiğinde ise aynı özenle cihazın tarafınıza teslim edilmesini sağlayacaktır. Bu nedenle zorlu süreci ortadan kaldıran servis ekibi sayesinde cihaz arızaları dert etmeye gerek kalmadan kısa bir zaman aralığında konudan olumlu bir sonuç alabilirsiniz. Philips Servis Çayırova aynı zamanda onarımı söz konusu olmayan cihaz parçalarının değişimini sağlar. Değişimi sağlanan parçalar bir yıllık süre boyunca servis garantisi altındadır.

Çayırova Philips Servisi 
Adres:Namık Kemal Cd. 34-36
Cumhuriyet
41420 Çayırova/Kocaeli
Telefon Numarası:0850 259 82 06
Mesai Saatleri:Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00
 • Meral

  Philips süpürgemin pilli olan kumandası kenarından kırıldı. Bir türlü yapışmıyor. Yenisini almam gerekiyor?

 • Ayşegül

  Uzun zamandan beri kullanmakta olduğumuz Philips marka elektrik süpürgesi eskiye nazaran daha gürültülü bir şekilde çalışmaya başlamıştı. Bu durum bizim için sıkıcı bir hale geldiğinden dolayı fazla vakit kaybetmeden konunun usta ismi olan Philips Servis Çayırova adresine danıştık. Servis yaptığı incelemenin sonrasında durumu çözerek cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etti.

 • Melike

  Öğrenci evinde 2 kız arkadaş kalıyoruz ve evimizi dizerken annelerimizin birleşerek bize spottan almamızı istemedikleri için hediye aldıkları philips marka süpürgemizi severek kullanıyor ve gözümüz gibi bakıyorduk. Geçen gün hepimiz sürekli evdeyiz diye temizlik yaparken makinemizden neden olduğunu anlayamadığımız sesler gelmeye başladı çalışır vaziyetteyken. Bir de ısınmaya başlayınca makineyi kapatıp soğumasını bekledik ve daha sonra yine aynı sorun devam edince Philips Servis Çayırova şubesinegötürdük. Motorunun arıza yaptığını ve sorunun hemen halledilemeyeceğini söyleyen servisten 10 gün oldu hala haber yok bu kadar uzun sürmesi mümkün mü bir fikri olan var mı?

 • Özlem

  Temizlik aletleri çocuklu evin ve annelerin yaşam kaynağı gibi bir şey olarak biliniyor. Bunun için herhangi biri bozulduğu zaman anneler çok zorluk yaşıyor. Yeni yemek yemeği öğrenen ve yemeğini kendi yemeye hevesli 2 yaşında bir kızım var bu yüzden günde 3-4 kere yerleri süpürüyorum. Geçen gün gene öğlen saatlerinde çalıştırmaya kalktığımda Philips marka süpürgemden garip bir duman çıkarak makine kapandı. Bende biraz panikle Philips Servis Çayırova yetkililerini arayarak durumdan bahsettim ve gelip teslim aldıkları makinemi 1 hafta sonra bana tamir olmuş bir şekilde teslim ettiler.

SERVİSİ ARA