İstanbul

Philips Servis Bayrampaşa

Philips firması uzun zamandan beri televizyon, süpürge gibi birçok farklı alanda cihaz üretmeye devam ediyor. Üretmiş olduğu cihazlara büyük oranda destek veriyor olsa da kimi zaman meydana gelen problemler garanti kapsamı içerisinde yer almıyor. Böyle bir durumda ise bu konuda tecrübeli olan Philips Servis Bayrampaşa gibi ekipler size uygun fiyatlı olarak yardımcı olabilir.

Uzun zamandan beri Bayrampaşa ve çevresinde bulunmakta olan müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. 11 mahalleden oluşmakta olan Bayrampaşa çevresinde bulunuyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer siz de sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bir şekilde bilgi almak ve aklımıza takılan tüm konularda destek almak istiyorsanız internet sitemizin üst bölümünde bulunmakta olan telefon numarasını kullanabilirsiniz.


FİRMA ADI:COŞKUN ŞENER – COŞKUN ELEKTRONİK
ADRES:YILDIRIM MAH. Ş.KAMİL BALKAN CAD. MOR SOK NO:3
TELEFON:212 6147886
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00
 • Ayşen

  Çocuklara ne kadar uyarıda bulunmuş olsam da evin içerisinde top oynamaktan vazgeçiremediğim için ekran çatlama sorunu yaşadım. Yerinde tamir için servisiniz var mı ?

 • Zeki

  Adres ve iletişim bilgileri için teşekkür ederim. Bayrampaşa’daki servisi bir türlü bulamıyordum.

 • Hale

  Philips markasının özellikle elektrik süpürgeleri çok başarılı olduğundan dolayı tercihimizi bu markadan yana kullandık. Almış olduğumuz elektrik süpürgesi ilk başlarda hiçbir sorun yaşatmadan gerekli olan temizliği yapmamızı sağlıyordu. Ancak ilerleyen zamanlarda kötü temizlemeye başladı. Halılarda ve zeminde istediğimiz temizliği yapamıyor ve pisliklerin çoğunu alamıyorduk. Bu durumun neden olduğunu öğrenebilmek için Philips Servis Bayrampaşa adresini tercih ettik. Servis toz torbasında ve filtrelerde bir sorunun olmadığını, ayrıca hortumun da tıkanmadığını söyledi. Sorunun motordan kaynaklandığını ufak bir arızanın tamirinden sonra süpürgenin yeniden kullanılabileceğini söyledi. Çok kısa bir zaman aralığı içinde elektrik süpürgesinin motorunun tamirini gerçekleştirdiler. Umduğumdan daha kısa bir süre içinde çözüm sağladılar.

 • Benan

  Elektrik süpürgesi satın almak için arayışta olduğumuz bir dönemde internette yapmış olduğumuz araştırmalara bağlı olarak Philips elektrik süpürgesinde karar kıldık. Satın aldığımız bu cihaz bir süre sonra çok gürültülü bir şekilde çalışmaya başladı. Cihazla ilgili teknik bilgiye sahip olmadığımızdan dolayı konuyu Philips Servis Bayrampaşa adresine emanet ettik. Servis ilgili ekibi ve hızıyla sorunu kısa sürede çözüme kavuşturdu.

 • Derya

  Yaklaşık 10 sene önce herkes tarafından parmakla gösterilen bir marka elektrikli süpürge kullanıyordum. Fakat sorun üstüne sorun çıkartınca dayanmadım kırdım ve çöpe attım ve Philips marka elektrikli süpürge satın aldım. Elektrikli süpürgemi satın almış olduğum ilk dönemler mükemmel bir performansa sahipti. Ancak ilk günler mükemmel olan emiş gücünde son zamanlarda büyük bir düşüş gözlemledim. İnternet üzerinden yaptığım araştırmalarla birkaç ayar yaptım fakat değişen bir şey olmadı. Ben de en son komşumun tavsiyesi üzerine Bayrampaşa Philips Servisi şubesi ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde adresime gelen teknik servis yetkilileri süpürgemin kontrol etti ve kendi yerlerine götürdü. Aradan geçen 1 haftanın ardından süpürgemi getirdiler. Sonuçtan gayet memnun kaldım.

SERVİSİ ARA