İstanbul

Philips Servis Kağıthane

Philips marka elektrik süpürgesi arızalarında yanınızda olacak Philips Servis Kağıthane her türlü arızaya karşı garantili çözüm yolları sunuyor. Evin en fazla kullanılan cihazlarından biri olan elektrik süpürgelerinde oluşan arızalar temizlik açısından sıkıntıların oluşumuna zemin hazırlar. Bu sorunun önüne geçmek ve cihazı eski veriminde kullanmaya devam etmek için teknik servise danışmak büyük bir önem taşımaktadır. Cihazın eski verimine geri dönmesini sağlayacak Philips Servis Kağıthane arıza sorununu kısa bir zaman aralığı içinde çözerek cihazı sorunsuzca teslim almanızı sağlar. Bunun için tek yapılması gereken şey ise servisin müşteri hizmetleri üzerinden servis talebinde bulunmaktır.

Bu adımdan sonra tarafınıza ulaşan servis ekibi her aşamayı yöneterek servis sürecini en kolay hale getirecektir. Onarım sürecinde sona gelindiğinde ise aynı ekip cihazınızı ev adresinize kadar teslim ederek zahmetsiz bir şekilde süreci sonlandırır. Philips Servis Kağıthane aynı zamanda onarımı söz konusu olmayan cihaz parçalarının garantili olarak değişimini sağlamaktadır. Değiştirilen cihaz parçalarına servis tarafından bir yıllık süre boyunca garanti verilir.

Kağıthane Philips Servisi
Adres:Ayışığı Sokağı 13-3
Çağlayan
34403 Kâğıthane/İstanbul
Telefon Bilgisi:0850 259 87 62
Hizmet Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00
 • Memnune

  Uzun zamandan beri severek kullandığımız Philips marka elektrik süpürgemiz son günlerde çalışırken çok gürültü yapıyordu. Bu sorun bizim için can sıkıcı hale gelmeye başlayınca soluğu hemen Philips Servis Kağıthane adresinde aldık. Servis yaptığı kısa incelemenin sonrasında durumu çözerek cihazı bize ilk günkü performansında teslim etmiş oldu.

 • Fatma

  Uzun zamandır memnuniyetle kullandığım ve bana hiçbir arız açıkarmayan Philips marka süpürgemden nazar değmiş olacak ki geçen gün evi temizlerken yanık kokusu geldi. Hemen fişten çekip Philips Servis Kağıthane şubesine makinemi teslim ettim. Makinemin motorunun yandığını ve en az 1 ay tamir süresi olduğunu söylemelerine rağmen 1 hafta içinde tamir olmuş bir şekilde makinemi bana teslim ettiler. Her seferinde memnuniyetle kullandığım bu servise gönül elektronik aletlerinizi teslim edebilirsiniz.

 • Kağıthane Philips Süpürge Servisi | Türkiye'nin en iyi blog yazıları

  […] Philips Servis Kağıthane cihazın temizlik ve bakımını a’dan z’ye gerçekleştirirken cihazın ilk günkü verimine geri dönmesini sağlar. […]

 • Deniz

  Philips marka elektrikli süpürgemin bakım ve parça değişiminde Kağıthane’deki Philips Servis firmasını tercih ediyorum. Güler yüzlü ve cana yakın bir kadroları var ve bu konuda donanımlı bir ekip yaratmış olmaları da cabası. Daha az ödeyerek daha kaliteli servis hizmeti almak istiyorsanız eğer sizler de bu firmayı listelerinize dahil edebilirsiniz.
  Aldığınız hizmetten kesinlikle memnun kalacaksınız ve zaten benim gibi bu adresi tercih eden insanların yorumlarına baktığınızda bunu daha iyi anlıyor olacaksınız. Emin olun tek bir an bile pişman olmayacak ve tam aksine verdiğiniz paranın ne kadar kaliteli bir işe dönüştüğünü kendi gözleriniz ile görmüş olacaksınız.

 • Ecem

  İş yerimizde idari kısmın elektrikli süpürgesi ayrı ve iş yerinde genel müdür ben olduğum için en ufak bir şey arızalandığında personel bana geliyor. Geçenlerde temizlik görevlisi Philips marka elektrik süpürgesini yedek parçasının kırıldığını söyleyince Philips Servis Kağıthane ile iletişime geçerek kırılan parçayı ve modelini söylemem üzerine 2 saat içerisinde gelen ekip makineyi tamir ederek mağduriyetimi ve personelin üşüşmesini engellediler.

SERVİSİ ARA