İstanbul

Philips Servis Kartal

Philips Servis Kartal, Philips marka elektrik süpürgesi arızalarına garantili olarak çözüm sunmaktadır. Evin sıklıkla kullanılan elektronik cihazlarından biri olan elektrik süpürgelerinde zamanla çeşitli arızalar ortaya çıkabilir. Arızaların zamanında önüne geçilmediği takdirde temizlik rutininin aksaması söz konusu olacaktır. Bu nedenle hane halkının vakit kaybetmeden cihaz arızasına müdahale etmesi yerinde bir karardır. Servise teknik destek ihtiyacını bildirmek için servis talebini iletmek yeterlidir. Bunun için günün her anı dilediğiniz zaman servisin müşteri hizmetlerini arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Philips Servis Kartal ekibi aracılığıyla aynı zamanda elektrik süpürgesi bakım işlemleri de yapılmaktadır.

Philips Servis Kartal

Bakım işlemlerinin zamanında ve doğru bir şekilde yapılması cihaza çok sayıda fayda getirir. Cihazda yaşanan performans sorunlarını bitirmek, cihazın ömrünü uzatmak ve daha fazla fayda için bakım işlemlerinin planlı yapılması gerekmektedir. Bakım ve onarım işlemlerinde yanınızda olacak bu adres her türlü arızanın problem olarak görülmesine engel olarak cihazı ilk günkü verimine taşır. Cihazı uzun süreli olarak en iyi şekilde kullanmaya devam etmek için adresin kapısını çalmak yeterli olacaktır.

Philips Servis KartalÖNAYLAR ELEKTRONİK SAN VE TİC.LTD.
ADRES:S.BURHAN TOPRAK CAD. NO:12/E
TELEFON:216 3544970
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Kartal Philips ServisMEHMET ALACALIOĞLU – ELSU ELEKTRİK
Açık Adres Bilgisi:BAHARİYE NAİLBEY SOK NO:30
İrtibat No:216 3387873
Mesai Bilgisi:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00
 • Ece

  Uzun zamandan beri severek kullandığımız Philips marka elektrik süpürgemiz son zamanlarda çok gürültülü bir şekilde çalışmaya başlamıştı. Bu sorun bizim için can sıkıcı olmaya başlayınca soluğu hemen Philips Servis Kartal adresinde aldık. Servis çok kısa bir inceleme sonrası sorunu çözerek cihazı bize ilk günde teslim etti.

 • Emel

  Uzun zamandır çekim gücünde ve performansında hiçbir problem yaşamadığım Philips marka süpürgem ile şu dönemde daha fazla evde kaldığım için daha fazla haşır neşiriz. Geçen ay kablosunu otomatik saran düğmesinin çalışmadığını fark ettim. Kablonun öylece ortalıkta dağınık kalmasının kabloyu ve daha sonra da makineyi bozacağını bildiğim Philips Servis Kartal ile iletişime geçerek süpürgeyi kendilerine teslim ettim. Ertesi gün aradım ve bir süre beklemem gerektiğini ve ellerinde yedek parça olmadığını söylediler. Üzerinden 1 ay geçti ve 1 ay boyunca süpürgesiz bırakarak beni mağdur edecek servis yedek parça tedariğini bile sağlayamıyorsa bir daha bir ürünümü bırakmayı düşünmüyorum.

 • Deniz

  Televizyon konusunda tercihimizi Philips markasından yana kullandık. Ev aletlerimin bir kısmını da kaliteli bir marka olduğundan dolayı bu markadan almıştım. Philips’ten aldığımız bu televizyon son zamanlarda sinyal yok hatası veriyordu. Anten girişlerini kontrol ettik, kabloları kontrol ettik vs. ancak bu durum bir süre boyunca devam etti. Ne yaptıysak sinyal yok hatasının önüne geçemedik. Bizde bu sorunun çözümü için Philips servis Yukarı Kartal adresinden yardım almaya karar verdik. Servis televizyonun tuner girişinde bir sorunun olduğunu söyledi. Servisle birlikte bu soruna dair çözümü işinin ehli ustalarla birlikte çok kısa bir süre içinde aldık. Şimdi televizyon eskisi gibi yeniden sorunsuz çalışmaya devam ediyor.

 • Songül

  Bir kreşte temizlik görevlisiyim tekrar açılmak üzere olduğu dönemde olduğumuz için her gün çocukların sağlığı ve hijyen için neredeyse bazı zamanlarda 3 kez bazen de çocukların döktüğü şeylere göre çok fazla elektrikli süpürgeyi kullanıyoruz. 2 gün önce okulu hazırlarken kullandığımız Philips marka süpürgemiz arızalandı. Yöneticilere bildirmem üzerine Philips Servis Kartal ekibi hemen gelip süpürgemizi aldılar ve ertesi gün gibi kısa sürede tamir edilmiş bir şekilde geri getirerek bizi zor durumda bırakmamış oldular.

 • Gülten

  Philips marka ürünlere güvenim tam ve bu markanın servis hizmetlerinde gösterdiği hassasiyet de beni inanılmaz bir şekilde mutlu ve tatmin ediyor. Yakın zamanda elektrikli süpürgemin bakımı için Güngören’deki firmadan hizmet aldım. Philips Servisi olarak gerçekten kaliteli işlere imza atıyorlar ve bu başarıya çok daha uygun rakamlar ödeyerek sizler de ulaşabiliyorsunuz.
  Eğer elektrikli süpürgelerinizin herhangi bir sorunu varsa ve bunun için çözüm arıyorsanız yapmanız gereken tek şey bu firmadan hizmet almak olacaktır. Sizin için en uygun tarihe randevu alabilirsiniz ve isterseniz servis ekiplerini evinize de davet edebiliyorsunuz. Ya da dilerseniz ürünü kendiniz de teslim edebilirsiniz ve ofisleri de akşam saatlerine kadar açık oluyor.

 • Figen

  Temizlik yapmayı çok seven bir insanım ve bazen abartabiliyorum bu konuda. Geçtiğimiz günlerde kalın bir toz tabakasını süpürgemle çekmek istedim ve süpürgem birden bir durunca ne kadar büyük bir hata ettiğimi anladım. İyi ki Philips servis Kartal ekibiyle tanıştım. Sorunumu kısa sürede çözerek eşime bu durumu bildirmeme gerek kalmadı.

 • Sezen

  Philips imzası taşıyan ürünlerin bakım ve onarım işlemlerinde söz sahibi olan bir firmadan bahsedeceğim. Eminim ki servis sektörüne çok da sıcak bakmıyorsunuz ancak kaliteli iş yapan profesyoneller de mutlaka var ve onları tercih ederek sizler de doğru bir karar almış olacaksınız. Kartal’da hizmet veren Philips servisi de benim favorilerimden biri ve bu alandaki başarılarını takdir ediyorum.
  Her geçen gün biraz daha büyüme ve gelişme kaydeden firma, kalabalık bir kadroya sahip ve donanımlı isimler sayesinde sonuç elde etmeyi başarıyor. Sizler de hiç tereddüt etmeden aramalarınızı gerçekleştirebilir ve ödediğiniz rakamın karşılığını servis hizmeti olarak en iyi şekilde alabilirsiniz.

 • Duygu

  Öğrenci evinde 2 kız kalıyoruz ve evimizi dizerken annelerimizin bize spottan almamamız için hediye aldıkları Philips marka süpürgemizi severek kullanıyor ve hatta gözümüz gibi bakıyorduk. Geçenlerde sürekli evde olduğumuzdan ötürü sürekli ev işi yapıyorduk. Makineden birdenbire anlamadığımız sesler gelmeye başladı. Isınmaya da başlayınca makineyi kapatıp hemen Philips Servis Kartal ekibine götürdük. Ertesi gün tamir olmuş bir şekilde teslim aldık.

 • Davut

  Öğrenci evinde yaşadığımız için bizdeki sıfır olan nadir eşyalardan biri olan Philips markasına ait elektrikli süpürgemiz de bunlardan. Ailelerimizin yeni eve çıktığımızda hediye olarak aldığı Philips marka elektrikli süpürgemiz son zamanlarda hiç çekmemeye başlamıştı. Biz de evimizin yakınında olan Kartal Philips Servis ile iletişime geçerek süpürgemizi kendilerine teslim ettik ve 2 gün sonra uygun fiyata öğrenci indirimi ile tamir edilmiş süpürgemizi tarafımıza geri teslim ettiler.

 • Zuhal

  Philips servis Kartal şubesinde en fazla vakit geçiren benim sanırım. En ufak sorunlarda bile kapılarına dayanıyorum. Geçen gün çay makinem bozuldu. Alıp hemen servise koştum. Her zaman ki gibi güler yüzleri ile karşıladılar. Kısa süre içerisinde makinenin içini açıp sorunu buldular. Eksiksiz ve çalışır durumda bana ürünü teslim ettiler.

 • Özlem

  1 senedir kullanmakta olduğum Philips marka elektrikli süpürgemin toz torbasının dolması üzerine değiştirirken kapağının kırıldı. Böylece hava aldığı için çekim gücü zayıflayınca bu yüzden makineyi kullanmakta sorun yaşadım. Philips Servis Kartal ile iletişime geçerek durumu anlatmam üzerine gelen ekip hiç makineyi şubeye servislerine götürmeden yerinde makinemi tamir ederek beni mağdur olmaktan kurtardılar.

 • Esra

  Şahsım olarak ben gereğinden fazla bir titiz karaktere sahibim. Çevremden de bu ynde eleştiriler alırım. Bilindiği üzere temizlik denince de akla ilk olarak elektrikli süpürgeler gelir. Ben de bu yüzden kaliteli olmasına dikkat ederek yaklaşık 4 yıl önce Philips marka süpürge almıştım. 4 yıl boyunca beni bir kere bile yanıltmayan süpürgemin geçtiğimiz günlerde kullanım sırasında emici çekiş başlığında bulunan tekeleklerin bir tanesi yerinden çıktı. Hemen telefonla Philips Servis Kartal şubesi ile iletişime geçtim. Aynı gün gelip süpürgemi alıp, ertesi gün tamir edilmiş bir biçimde teslim ettiler.

 • Kamuran

  Evimde birçok kedi ve köpek besleyen hayvan sever bir bireyim. Fakat bunun yanı sıra hayvan sever olduğum kadar titiz birisiyim. Bundan dolayı tüy dökülmeleri vs. karşı temizliğe ekstra önem veriyorum. Bu yüzden temizlik için kullanmış olduğum tüm ürün ve ekipmanlar kaliteli. Elektrikli süpürge tercihimi de çok uzun seneler önce oldukça kaliteli bir marka olarak bilinen Hollanda devi Philips markasından yana kullanmıştım. Uzun süredir hiçbir sorunuyla karşılaşmadığım elektrikli süpürgemin geçen gün filtresinde bir problem yaşadım. Daha önce de belirttiğim gibi titiz birisi olmamdan ötürü vakit kaybetmeden hemen yakınımda bulunan Philips Servis Kartal şubesi ile iletişime geçtim. Kısa bir süre içerisinde adresime gelen teknik servis ekibi aynı gün elektrikli süpürgemi tamir etti. Kendilerine teşekkür ederim.

 • Eda

  Çok basit bir sorun gibi görünse de ben bir türlü çözemedim. Philips marka elektrikli süpürgemi yürütürken bir hayli zorlanıyordum. Yükseklik ayarını düzeltmemi söylediler ancak tek başıma yapamadım. Kartal’da ikamet ediyorum ve burada hizmet veren en yakın Philips servis ekibine ulaştım. Yükseklik ayarını saniyeler içerisinde yaptılar ve ürünü birlikte kontrol ettik.
  Yardım sever tutumları için teşekkür ediyorum ve bunun için bir ödeme de yapmadım. Kendilerine bir de buradan teşekkür etmek istedim ve eğer ihtiyaç duyarsanız sizler de hiç düşünmeden onlara gidebilirsiniz. Gerçekten ilgili bir kadro ve bu alanda ne kadar uzman olduklarını da net bir şekilde gösteriyorlar.

 • Bengi

  Kendim profesyonel olarak ev hanımıyım. Çünkü biraz ukalalık olacak ama ev işlerinden çok iyi anlarım. Temizlik konusunda da fazlasıyla titiz bir insanım. Yaklaşık 10 yıldan beridir Kartal marka elektrli süpürge kullanıyorum. Şu ana kadar performansından çok memnundum. Çekim anlamında mükemmel bir güce sahip. Fakat yakın geçmişte önemli bir misafirim gelecekti ve aynı günün sabahında da evi süpürürken süpürgenin başlığı kırıldı. Akşam misafirim olduğu için acil bir şekilde Philips Servis Kartal şubesine ulaştım. Akşam misafirlerimin geleceğini söyleyerek aciliyetimi belirttim. Gayet güler yüzlü ve bilgili oldukları her hallerinden belli olan ekip 5 dakika gibi kısa bir sürede parça değişimi yapıp sorunumu halleti.

SERVİSİ ARA