İstanbul

Philips Servis Beylikdüzü

Beylikdüzü Philips Servisi
Açık Adresi:124. Sk. 23-1
Yakuplu
34524 Beylikdüzü Osb/Beylikdüzü/İstanbul
Telefon Numarası:0850 259 81 50
Mesai Bilgisi:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00
 • Berrak

  İlk dönemlerde severek kullandığımız Philips marka elektrik süpürgemiz zamanla bu performansını aratmaya başladı. Temizlik konusunda eskisi gibi iyi olmadığından dolayı bu soruna acil bir şekilde çözüm aramaya başladık. Konunun uzman ismi olan Philips Servis Beylikdüzü adresine danıştığımızda elektrik süpürgesinde karşımıza çıkan bu sorun hızlı bir şekilde çözülmüş oldu.

 • Sibel

  Philips marka elektrik süpürgesini annem de ben de severek kullanıyoruz. Geçtiğimiz hafta elektrik süpürgem etrafa toz saçmaya başlamıştı. Annemin tavsiyesi üzerine Philips servis Beylikdüzü’nü aradım ve hemen bir ekip talebinde bulundum. Servis bulunduğumuz noktaya çok hızlı bir şekilde ulaştı ve hemen süpürgemin kontrollerini gerçekleştirdi.
  Philips servis Beylikdüzü yapmış olduğu tespit sonucunda ürünümün motoruna toz kaçtığını saptadı. Toz haznesindeki çatlak nedeniyle tozların motora ulaştığını ve havalandırma kanalından dışarı aktarıldığını ilettiler. Aynı gün içinde süpürgemin tüm onarımları tamamlandı ve ürünümü sorunsuz bir şekilde teslim ettiler. Özverili çalışmaları, güler yüzleri ve teknik becerileri nedeniyle kendilerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyor ve başarılarının devamını diliyorum.

 • Pelin

  Philips markası özellikle elektrik süpürgesi modelleri ile ilgimi çeken bir markaydı. Yeni elektrik süpürgesi almaya karar verdiğimde de kalitesinden emin olduğumuz bu markayı tercih ettik. Elektrik süpürgesini bir süre boyunca kullandıktan sonra, performansında bazı düşüşlerin olduğunu fark ettim. Sorunun acil şekilde çözümü için doğrudan Philips Servis Beylikdüzü adresine müracaat ettim. Sorunun nedeni çoklu priz ile elektrik süpürgesini çalıştırmamdan kaynaklanıyormuş. Akım açısından bir sorun yaratmamak adına elektrik süpürgelerinin doğrudan tekli prizle çalıştırılması gerekiyormuş. Bu sorunu öğrendikten sonra elektrik süpürgesini bundan önceki süreçte yanlış kullandığımızı fark ettim. Servisin bu yönergesine dikkat ederek çalıştırdığımda ise, elektrik süpürgesinden yine aynı şekilde verim almaya başladık.

SERVİSİ ARA