İstanbul

Philips Servis Fatih

Philips marka elektrik süpürgesi sahibiyseniz yaşadığınız kullanım sorunları için servis hizmeti almak en doğru seçim olacaktır. Konunun uzmanı servis ekibi ellerinde Philips marka süpürgenin her modeli tamir ve bakım sonrası sorunsuz kullanım olanağı sunabilmektedir.

İstanbul’un Fatih ilçesinde Philips servisi nerde bulacağınızı düşünmek yerine tüm servisleri tek çatı altında topladığımız platformumuzu ziyaret edebilirsiniz.


Philips servis Fatih ile Philips marka süpürgenizin tamir ve bakımının yanı sıra yedek parça ürünlerini de bulabilirsiniz. Süpürenizi kullanım sorunlarından ötürü bir kenara atmak yerine ilk günkü performansı ile servis personelleri aracılığı ile kullanabilirsiniz.

Tüm sorunlarınızın Philips servis Fatih ile birkaç adımda çözüme kavuşması elektrikli süpürgenizi kullanım konforu sağlayacak.

FİRMA ADI:Özel Fatih Philips Servisi
TELEFON:0850 446 02 84
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00
 • Cengiz Okçu

  Sayenizde maçımı kaçırmadım:)sıkıcı iş günlerinin tek güzelliği benim için tv de maç izlemek teşekkür ederim…

 • Meral

  Marathon ultimate model süpürgemizin arkada filtrenin olduğu kapak bir türlü kapanmıyor. Ne yapmamız gerekiyor. Sanırım tırnakları kırıldı. Bir de fiyatı nedir acaba?

 • Serhat

  Philips marka televizyonumuz ile yaklaşık 10 yıldır beraberiz. Salonumuzda çok severek kullandığımız televizyonumuz yakın bir zamanda dalgalanmalar nedeniyle net göstermiyordu. Artık televizyonumuzu izleyemez hale gelmiştik. Hemen Philips servis Fatih’i aradık ve yardımcı olmaları için destek talebinde bulunduk. Müşteri hizmetleri yetkili ise adresimizi ve telefonumuzu aldıktan sonra hemen ekip yönlendirmesi gerçekleştirdi.

  Philips Servis Fatih evimize geldiğinde vakit kaybetmeden arıza tespitine başladı. Ekranımız hasar gördüğünden dolayı televizyonumuzda dalgalanmalar oluştuğunu iletti. İç ekran değişimi gerçekleştirdiler ve televizyonumuzu eskisinden çok daha iyi bir hale getirdiler. Kendilerine kaliteli işçilikleri, hızlı olmaları ve güler yüzlü davranmaları nedeniyle çok teşekkür ediyoruz. Yine sorun yaşarsak kendilerini tercih edeceğiz.

 • Asiye

  Uzun zamandan beri kullanmaya devam ettiğimiz Philips marka elektrik süpürgemiz önceki dönemlerde çok gürültülü bir şekilde çalışmaya başlamıştı. Bu durum rahatsız edici düzeye varınca soluğu hemen Philips Servis Fatih adresinde aldık. Servis basit bir arızadan kaynaklı olarak bu durumun oluştuğunu belirterek konunun nasıl çözülebileceğini belirtti. Bu adımları uygulamadığımızda ise cihaz eski verimine dönmüş oldu. Her açıdan memnun kaldığımız bir servis süreciydi.

SERVİSİ ARA