İstanbul

Philips Servis Sarıyer

Philips marka elektrik süpürgesi arızalarında yanınızda olacak Philips servis Sarıyer her türlü arızaya karşı garantili olarak çözümler sunmaktadır. Uzun süreli kullanımla birlikte elektronik cihazlarda çeşitli arızalar ortaya çıkabilir. Özellikle kullanıcının cihaz bakımını ihmal etmesi, kullanım hataları gibi konular arızaların görülme ihtimalini arttırmaktadır. Arızalar cihaz kullanımına engel olduğundan dolayı bu dönemde temizlik açısından sıkıntıların ortaya çıkışı kaçınılmaz hale gelir. Bu nedenle elektrik süpürgesi arızaları acil olarak müdahale edilmesi gereken sorunlar arasındadır. Philips Servis Sarıyer cihaz arızalarına basit çözümler sunarken, cihazın ilk günkü veriminde kullanılmasına aracı olur.

Uzman ekibiyle İstanbul’un her noktasına servis hizmeti sağlayan bu adres haftanın her günü servis taleplerine cevap vermeye devam etmektedir. Servisten teknik destek almak için tek yapılması gereken şey ise müşteri hizmetleri üzerinden servis talebi oluşturmaktır. Bu adımdan sonra tarafınıza ulaşan servis ekibi aracılığıyla cihazınız ev adresinizden teslim alınırken, onarım sürecinde sona gelindiğinde ise aynı özenle cihazınız evinize kadar hızlı bir şekilde teslim edilmiş olacaktır.

Sarıyer Philips Servisi
Adres: Bağlar Mevki Perakendeciler Sk. 2-18
Yeniköy
34464 Sarıyer/İstanbul
Telefon Bilgisi: 0850 888 22 33
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

8 Yorum

 • Reply
  Dila

  Uzun zamandan beri kullanmaya devam ettiğimiz Philips marka elektrik süpürgesi son zamanlarda çalışırken toz üflemeye başlamıştı. Bu durum bizim için can sıkıcı hale gelince fazla zaman kaybetmeden soluğu Philips Servis Sarıyer adresinde almayı tercih ettik. Servis karşımıza çıkan bu durumun basit bir ihmalden kaynaklı olduğunu söyleyerek sorunu çok kısa bir süre içinde çözüme kavuşturdu.

 • Reply
  Sultan

  Evimde 2 ay önce tadilat bittikten sonra 3 gündür üstüste ağır temizlik yapıldığı için elektrikli süpürgeyi fazla kullandığım için Philips marka süpürgemin hortumunun tutacağı kısım kullanırken yere düşerek çatladı ve hangi teknik servisi arasam ellerinde yedek parçanın olmadığını söylediler. En son bulduğum Philips Servis Sarıyer yapabileceklerini söyledi ve gün içerisinde götürdüğüm makinemi tamir edilmiş haliyle gün içerisinde teslim alarak beni şaşırttılar.

 • Reply
  Fatma

  Uzun zamandır kullandığım Philips marka süpürgem eskisi gibi çekmemeye başlayınca filtresinden kaynaklandığını düşündüm. Bunun üzerine Philips Servis Sarıyer ile iletişime geçerek kendilerine götürdüm ve bakımının yapılması gerektiğini, bana dönüş yapacaklarını söylediler. Üzerinden yaklaşık 2 hafta gibi sabırla beklediğim bir süre geçtikten sonra süpürgemi bana en azından beklememe değdiğini görerek getirdiler çünkü şu an süpürgem eskisinden daha iyi çalışıyor.

 • Reply
  Suzan

  Evimde kullandığım Philips marka süpürgemin çekim gücünden çok memnundum. Fakat buna rağmen şikayetçi olduğum konu haznesinin sürekli ya tıkanması ya da çok çabuk dolmasıydı. Aynı modeli kullanan diğer arkadaşlarım böyle bir problem olmadığını söyleyince garantisi biten süpürgemi Philips Servis Sarıyer ekibine götürüp problemimden bahsettim. Ertesi gün haznesindeki filtreyi değiştirip beni bu problemden kurtaran servisten çok memnun kaldım, teşekkür ederim.

 • Reply
  Songül

  Pek servisler ile işi olan biri değilim genellikle bozulan bir şeyin yenisini almayı severim. Fakat arkadaşlarımın söylemesi üzerine uzun süredir bozuk olarak bir köşede duran epilasyon aletimi Philips servis Sarıyer şubesine götürdüm. Ertesi gün çalışır durumda bana geri ürünümü iade ettiler. Bu ne hız? Bilseydim bu kadar beklemezdim.

 • Reply
  Şevnur

  Kullanmaktan bir hayli memnun olduğum Philips marka süpürgemden 3 gün önce çalışırken sanki yokuş çıkan araba sesi gibi garip bir ses çıkmaya başladı. Kapatıp 1 saat dinlendirdikten sonra tekrar açtığımda aynı ses gelmeye devam edince bunun üzerine internetten iletişim bilgilerine ulaştığım Philips Servis Sarıyer ile görüşerek durumu anlatmam üzerine süpürgeyi götürüp kendilerine teslim ettim. Kendileri anakartın yandığını söyleyerek oldukça makul ve hızlı bir şekilde makinemi tamir ettiler.

 • Reply
  Burak

  Bir erkek olarak en çok kullandığım ürünlerden biri olan traş makinem birkaç gün önce bozulmuştu. Arayıp Philips servis Sarıyer şubesinden destek istedim. Ürünü onlara getirmemi söylediler. Götürdüm. Bugün teslim aldım. Çalışır durumda ve eksiksiz olarak tertemiz ürünümü geri verdiler. Aldıkları para sonuna kadar helaldir. Harika işçilik.

 • Reply
  Hale

  Philips markası herhalde herkesin parmakla gösterdiği markaların başında geliyor desek yalan olmaz. Bu yüzden biz de elektrikli süpürge alırken bunu göz önünde bulundururak Philips markasını tercih ettik. Yaklaşık 7 yıldır da ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı düşünmekteydik. Fakat son bir aydır süpürgenin çekim gücünde belirgin bir düşüş gözlemledik. Teknik servise götürmeden burdan da sorup, konu hakkında bilgisi olan arkadaşların görüşlerini merak ettim. Acaba daha önce başına böyle bir durum gelen var mı?

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır