İstanbul

Philips Servis Bahçelievler

Her zaman en yüksek kalitedeki hizmet standartlarını hedefleyen, her zaman maksimum seviyede müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile Philips Servis Bahçelievler merkezi, tüm Philips süpürge arızalarınız için hızlı ve kaliteli onarım işlemlerini adresinize kadar ulaştırıyor. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı çerçevesinde müşterilerine her zaman öncelikle kaliteli ve ekonomik hizmet ulaştırabilme hedefiyle çalışmalarını gerçekleştiriyor.

Philips süpürge teknolojileri ve servis uygulamaları alanında akademik sertifikalı teknik kadrosu ve sürekli yeni teknolojilerle güncellen servis altyapısı ile Philips Servis Bahçelievler merkezi tarafından sektöre yön verecek özel çalışmalar gerçekleştiriliyor. Genç ve dinamik kadrosu ile tüm çalışmalarında güler yüzlü hizmet anlayışı dahilinde çalışmalara özel raporlama sürecinin mevcut olduğu ve siz müşterilerimizin her aşamada tüm işlemlere vakıf olduğu son derece güvenilir bir hizmet anlayışıyla sizlere dünya standartlarındaki servis hizmetlerini ulaştırıyor.

Değerli zamanlarınızı gereksiz şekilde harcamamak amacı ile de ilçe genelinde her zaman tam donanımlı mobil servis ekiplerimizle hizmet ulaştırmak için hazır olarak beklemekteyiz. Tek yapmanız gereken iletişim numaraları üzerinden arıza talebinde bulunmak.


FİRMA ADI:ARSEL ELEKTRONİK LTD.ŞTİ
ADRES:SİYAVUŞPAŞA MAH. ALİ FUAT PAŞA CAD. NO: 4/A 34590
TELEFON:212 4423775
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00
 • Hakan

  Akşamları işten geç çıkmış olduğumdan dolayı çalışma saatlerinizin bana uymadığını fark ettim. Acaba 18:30’dan sonra servis için gelme imkanınız var mı ?

 • İstanbul Philips Servis Merkezi

  […] Philips Servis Bahçelievler 1 Yıl Garantili Hizmet! […]

 • Fadime

  Elektrik süpürgesi özellikle ev için oldukça önemli. Philips marka süpürgem arıza çıkardığında bunu bir kez daha fark ettim. Eskiden performansından oldukça memnun kaldığımız elektrik süpürgesi, şimdilerde ufak nesneleri bile çekmiyordu. Sorunun çözümü adına Philips Servis Bahçelievler adresine müracaat ettim. Elektrik süpürgesinin temizliğini ihmal ettiğimden dolayı bu tarz bir sorunun ortaya çıktığını söylediler. Düzenli olarak torba ve filtre temizliği önerdiler. Ayrıca elektrik süpürgesi ile büyük nesnelerin çekilmemesi gerektiğini de tembihlediler. Önerilerini yaptıktan hemen sonra ise, elektrik süpürgem eskisinden daha verimli bir şekilde çalışmaya başladı. Servis bunun yanında elektrik süpürgemin nasıl daha uzun ömürlü olacağına dair öneriler de verdi.

 • Arife

  İlk dönemlerde severek kullandığımız Philips marka elektrik süpürgesi, önceki aylarda performans bakımından eskiyi aratmaya başladı. Eskisi gibi temizliği iyi bir şekilde noktalayamıyordu. Bizde bu can sıkan sorundan bir an önce kurtulmak için Philips Servis Bahçelievler adresini tercih ettik. Servisin ilgili ekibi sayesinde bu sorun çok kısa bir süre içinde çözülmüş oldu.

 • Yıldız

  2016 senesinde iş değişikliği sebebi ile İstanbul’a taşındım. Taşınırken de eski ve eskimiş olan eşyalarımı getirmek yerine sıfırdan ev dizmiştim. Uzun süreler kullanmış olduğum elektrikli süpürgeyi Philips marka elektrikli süpürge ile değiştirmek istedim. Yaptığım araştırmalar sonucunda Philips markasının sessiz özelliğe sahip olan bir modelini bir kampanya ile satın almıştım. İlk zamanlar oldukça sessiz çalışan elektrikli süpürgem son 1 aydır yoğun bir gürültüyle çalışmaya başladı. İlk başlarda bu durumu umursamasam da sessiz diye aldığım makinemin gürültülü çalışması canımı sıkmaya başladı. Ben de bundan dolayı internette düzgün bir elektrikli süpürge teknik servisi arayışına girdim ve küçük bir araştırmayla Philips Servis Bahçelievler şubesine ulaştım. Makinemin motorunda arıza olduğunu söyleyen ekip 3 gün içerisinde tamirini yapıp makinemi bana teslim etti.

SERVİSİ ARA