İzmir

Philips Servis Bornova

Teknolojik ürünlerde en çok kullanılan markalardan biri de Philips markasıdır. Zamanla kullandığınız cihazın performansında sorunların olduğunu görebilirsiniz. Bu tarz cihaz arızalarında hiç zaman kaybetmeden Philips Servis Bornova adresine ulaşmanız gerekecektir. İzmir ilinde bulunan ve Philips için servis arayanlar bu servisten hızlı şekilde sorunların çözülmesi adına işlem başlatabilirler. Philips televizyon veya diğer cihazlara sahipseniz, o zaman arıza durumunda başka hiçbir yere uğramadan servise danışarak sorunun çözülmesini sağlamalısınız. Sizler için bunu kolaylaştıran adresimiz, pek çok servise ulaşmanızı daha hızlı bir hale getiriyor.


Philips Servis Bornova

Sezel Teknik Servis
ADRES BİLGİSİ: GÜN SAZAK BULVARI NO:28/C
TEL NO: 366 44 44
MESAİ SAATİ: Pazartesi-Cuma : 09:05 – 18:00
Cumartesi : 10:15 – 17:30

 • Ayşen Görol

  Philips kumandalı süpürge almıştım. Üzerinden pek zaman geçmemesine rağmen reklamlarda öve öve bitiremedikleri kumanda kolu kırıldı. Bornova’daki yetkili servis ile iletişim kurdum. Bu hata garanti kapsamına girmediğini söylediler. Aldığım yeri de aradım onlarda aynı şeyi söyledi. İnternet’te bu arızayı araştırdım hemen hemen herkes aynı dertten muzdarip. Bu maduriyetimi kim giderecek ?

 • Murat Bayılan

  İzmir Bornova Çamdibi’nde oturuyorum. Yaklaşık 1-1,5 sene önce Avm’den Philips Tv almıştım. Aradan çok geçmeden televizyon’da sorunlar meydana gelmeye başladı küçük çaplı. Bunları dikkate almıyorduk ama sonraları bu arızalar büyümeye başladı ve bu servise ulaştım. Fabrikasyon hatası olduğunu belirttiler ve cihazımın değişimini sağladılar. Özverili ve Kaliteli çalışmaları için bir teşekkür etmek adına yazmayı borç bildim bende..

 • Sezen Cunbar

  Anne ve Babamın evlilik yıl dönümlerinde abimle beraber onlara güzel bir hediye alalım istedik. Philips Smart Televizyon satın aldık. Televizyonun duvara montajı sırasında kasasında ufak bir çizik meydana gelmiş ve bunu çok sonraları farkettik. Kurulumu yapan servisi aradım ve durumu anlattım bizimle ilgili bir problem değil dedi ve kapattı. Böyle bir muamele olabilir mi? En kısa süre içinde bu sorunun bir çözüme kavuşmasını istiyorum. Umarım yardımcı olursunuz.

 • Cemre H.

  Buzdolabı, çamaşır makinesi gibi beyaz eşya ürünlerinde servis konusunda şu ana kadar hiç sorun yaşamadım ama süpürge ve televizyon gibi Philips ürünlerinin servisi konusunda bir fikrim yok. Aldığımdan beri sorunsuz kullandığım Ultra HD Philips televizyon halen iyi şekilde çalışıyor ama geç açılıyor. Bornova Philips Servis hizmetleri konusunda tereddütlerim olduğundan, sadece bu sorun için cihazı arıza onarımına vermek istemiyorum. Bu durum bir problem yaşatır mı yoksa cihazı onarıma vermeli miyim?

 • Bornova Philips Servis Telefon ve İletişim Bilgileri | Bilgicim.NET Türkiyenin En Geniş Kapsamlı Bilgi Sitesi

  […] olan Philips markalı televizyonların en güncel teknolojilerine uygun olarak dizayn edilen Bornova Philips Servis altyapısı sayesinde en yüksek teknolojiye sahip olan Philips markalı televizyondaki […]

 • Aylin Yörükoğlu

  Philips Marathon süpürgemizin hortumunun giriş kısmındaki tırnağı kırıldı. Yapıştırıcı ile tutturmaya çalıştım olmadı. Ağız kısmından bantladım ama bu seferde çekiş gücü çok düştü. Bunun tamiri mümkün müdür?

  • admin

   Size en yakın Philips Servisine süpürgenizi götürürseniz çok daha sağlıklı bir çözüme kavuşabilirsiniz Aylin hanım.

 • Nurettin

  Philips’in yeni modellerinden biri olan Marathon’u aldım. Herkesin çok övdüğü ve sevdiği süpürge bana sadece sorun getirdi. Bir miktar benim de suçum var tabi, fakat kurumsal bir firmanın daha yapıcı olmasını beklemedim değil. Daha alalı birkaç ay olmuşken makinenin kumandasını kırdım. Doğal olarak kullanıcı hatasından kaynaklı olduğu için garanti karşılamadı. Yetkili servislerin ilgisiz tutum ve yüksek maliyetinden dolayı Philips servis Bornova’da özel bir servisini buldum ve 165 TL’ye yenisini aldım.
  Daha sonra da süpürgenin fırçasından gıcırtı gelmeye başladı. Garanti bunu da bir sorun olarak görmediği için bu da garanti kapsamının dışında kaldı. Yenisini de 80 TL verip almak istemediğimden hala gıcırtılı kullanıyorum

 • Helin

  Philips marka elektrik süpürgemi bir sene önce bir arkadaşım hediye etmişti. Kendisi de 2 sene kadar kendi evinde kullandığını ve çok memnun olduğunu belirtti. Kendi evimde sorunsuz olarak kullandığım elektrik süpürgesi bir anda alev aldı ve dumanlar çıkmaya başladı. Korkudan ne yapacağımı şaşırdım ve hemen Philips Servis Bornova’yı aradım.
  Çok kısa bir zamanda evimize gelen servis hemen elektrik süpürgem için arıza tespitine başladı. Makinemin borusu tıkandığından dolayı fazla zorlanmış ve zorlanmadan dolayı da motoru yanmıştı. Philips servis Bornova hemen elektrik süpürgemin motorunu değiştirdi ve eskisinden çok daha iyi bir duruma getirdi. Şimdi makinem daha sessiz çalışıyor ve eskisinden daha iyi çekiyor.

 • Dilan

  Elektrik süpürgemiz bozulduğundan dolayı yeni bir elektrik süpürgesi satın almaya karar verdik. Satın aldığımız Philips marka cihaz ilk zamanlar memnun edici bir performans sunsa da, ilerleyen zamanlarda bunu aratmaya başladı. Bizde bu can sıkan sorundan bir an önce kurtulmak için soluğu Philips Servis Bornova adresinde aldık. Servis kısa incelemenin sonrasında durumu çözerek cihazı bize sorunsuz teslim etti.