İzmir

Philips Servis Bornova

Teknolojik ürünlerde en çok kullanılan markalardan biri de Philips markasıdır. Zamanla kullandığınız cihazın performansında sorunların olduğunu görebilirsiniz. Bu tarz cihaz arızalarında hiç zaman kaybetmeden Philips Servis Bornova adresine ulaşmanız gerekecektir. İzmir ilinde bulunan ve Philips için servis arayanlar bu servisten hızlı şekilde sorunların çözülmesi adına işlem başlatabilirler. Philips televizyon veya diğer cihazlara sahipseniz, o zaman arıza durumunda başka hiçbir yere uğramadan servise danışarak sorunun çözülmesini sağlamalısınız. Sizler için bunu kolaylaştıran adresimiz, pek çok servise ulaşmanızı daha hızlı bir hale getiriyor.


Philips Servis Bornova

BORNOVA PH ELEKTRONİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
ADRES: ANKARA CAD. NO:133/A – Bornova
TELEFON: 232 348 20 00
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

5 Yorum

 • Reply
  Ayşen Görol

  Philips kumandalı süpürge almıştım. Üzerinden pek zaman geçmemesine rağmen reklamlarda öve öve bitiremedikleri kumanda kolu kırıldı. Bornova’daki yetkili servis ile iletişim kurdum. Bu hata garanti kapsamına girmediğini söylediler. Aldığım yeri de aradım onlarda aynı şeyi söyledi. İnternet’te bu arızayı araştırdım hemen hemen herkes aynı dertten muzdarip. Bu maduriyetimi kim giderecek ?

 • Reply
  Murat Bayılan

  İzmir Bornova Çamdibi’nde oturuyorum. Yaklaşık 1-1,5 sene önce Avm’den Philips Tv almıştım. Aradan çok geçmeden televizyon’da sorunlar meydana gelmeye başladı küçük çaplı. Bunları dikkate almıyorduk ama sonraları bu arızalar büyümeye başladı ve bu servise ulaştım. Fabrikasyon hatası olduğunu belirttiler ve cihazımın değişimini sağladılar. Özverili ve Kaliteli çalışmaları için bir teşekkür etmek adına yazmayı borç bildim bende..

 • Reply
  Sezen Cunbar

  Anne ve Babamın evlilik yıl dönümlerinde abimle beraber onlara güzel bir hediye alalım istedik. Philips Smart Televizyon satın aldık. Televizyonun duvara montajı sırasında kasasında ufak bir çizik meydana gelmiş ve bunu çok sonraları farkettik. Kurulumu yapan servisi aradım ve durumu anlattım bizimle ilgili bir problem değil dedi ve kapattı. Böyle bir muamele olabilir mi? En kısa süre içinde bu sorunun bir çözüme kavuşmasını istiyorum. Umarım yardımcı olursunuz.

 • Reply
  Cemre H.

  Buzdolabı, çamaşır makinesi gibi beyaz eşya ürünlerinde servis konusunda şu ana kadar hiç sorun yaşamadım ama süpürge ve televizyon gibi Philips ürünlerinin servisi konusunda bir fikrim yok. Aldığımdan beri sorunsuz kullandığım Ultra HD Philips televizyon halen iyi şekilde çalışıyor ama geç açılıyor. Bornova Philips Servis hizmetleri konusunda tereddütlerim olduğundan, sadece bu sorun için cihazı arıza onarımına vermek istemiyorum. Bu durum bir problem yaşatır mı yoksa cihazı onarıma vermeli miyim?

 • Reply
  Bornova Philips Servis Telefon ve İletişim Bilgileri | Bilgicim.NET Türkiyenin En Geniş Kapsamlı Bilgi Sitesi

  […] olan Philips markalı televizyonların en güncel teknolojilerine uygun olarak dizayn edilen Bornova Philips Servis altyapısı sayesinde en yüksek teknolojiye sahip olan Philips markalı televizyondaki […]

Görüşünüzü Paylaşın

Servis Çağır