İstanbul

Philips Servis Tuzla

Evin en fazla kullanılan cihazlarından biri olan elektrik süpürgelerinde zamanla çeşitli arızalar ortaya çıkabilmektedir. Arızalara acil olarak müdahale edilmediği takdirde temizlik rutininin aksaması kaçınılmaz hale gelir. Bu nedenle hane halkının zaman kaybetmeden konuya müdahale etmesi yerinde bir karar olacaktır. Her türlü elektrik süpürgesi arızasında yanınızda olacak Philips Servis Tuzla, cihazın ilk günkü verimine geri döndürülmesine aracı olur.

Cihazda yaşanan performans sorunları, cihazın gürültülü çalışması, cihazın eski verimini aratması gibi çeşitli konuların üstesinden gelmek için başvurabileceğiniz bu adres garantili olarak olumlu sonuç sağlamaktadır. Bunun için dilediğiniz her an servisin müşteri hizmetlerini arayarak servis talebinde bulunmanız yeterlidir. Servis tarafından elektrik süpürgesi onarım işlemlerinin yanı sıra bakım işlemleri de gerçekleştirilir. Bakım işlemlerinin zamanında ve doğru olarak yapılması cihaza çok sayıda fayda sağlayacaktır.

Servis aynı zamanda onarımı söz konusu olmayan cihaz parçalarının da değişimini sağlar. Parça değişimi servis tarafından garantili olarak yapılmaktadır. Değişimi sağlanan parçalarda arıza olması halinde bir yıllık süre boyunca Philips Servis Tuzla tarafından onarım işlemi ücretsiz olarak yapılır.

Tuzla Philips Servisi
Adres: Hürriyet Cd. 7 A
Fatih
34903 Pendik/İstanbul
Telefon Numarası: 0850 668 05 67
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:00
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Mehmet

  Philips marahton süpürgemin kumandası yerinden çıkıp kırıldı. Yenisini Tuzla’daki işyerime getirmeniz mümkün mü?

 • Feray

  Philips marka elektrik süpürgemiz son günlerde eski performansını aratmaya başlamıştı. Emiş gücü zayıflayan cihaz eskisi gibi iyi temizlemiyordu. Bu konuyu çözüme kavuşturmak için konunun uzman ismi olan Philips Servis Tuzla adresini tercih ettik. Servis basit bir sorundan kaynaklı olarak bu durumun oluştuğunu belirterek sorunu kısa sürede çözüme kavuşturdu.

 • Selma

  Philips markasına ait kullandığım elektrikli süpürgem geçen hafta ev temizliği esnasında daha başında aşırı ısınmaya başladı. Bu aralar çok fazla kullandığım için olduğunu düşündüm ve kullanmaya devam etmem üzerine kendiliğinden kapandı ve bir daha da açamadım. Bunun üzerine Philips Servis Tuzla ile irtibata geçerek durumdan ve problemden bahsettim. Gün içerisinde gelip makineyi teslim aldılar ve üzerinden 6 gün geçmesine rağmen hala problemin çözülemediğini söylüyorlar. Bir problemi tespit etmek özellikle markanın kendi servisi ise ne kadar zor olabilir merak ediyorum.

 • Melek

  Evimde kullandığım Philips marka süpürgemin çekim gücünden çok memnun olmama rağmen haznesinin sürekli ya tıkanması ya da çok çabuk dolması probleminden şikayetçiydim. Tek şikayetimin bu olduğu süpürgemde çevremde aynı modeli kullanan diğer arkadaşlarım böyle bir problem olmadığını söyleyince Philips Servis Tuzla ekibine götürüp süpürgemin problemimden bahsettim. Ertesi gün haznesindeki filtreyi değiştirerek beni bu problemden kurtardılar.

 • Vildan

  Uzun zaman önce almış olduğum Philips marka uzaktan kumandam bozuldu. Biraz sahiplenen biri olduğumdan yenisini almak yerine bana yakın olan Philips servis Tuzla şubesine götürdüm. Çok kirlendiğini ve temizlediklerini söyleyip 1 saat içerisinde geri verdiler. Herhangi bir sorun yaşamadım. Kısa süre içerisinde müşteri memnuniyeti sağlamaları oldukça başarılı bir durum.

 • Gönül

  En küçük tozu bile içine süper çekim gücüyle çekmeyi başaran yıllardır performansından çok memnun kaldığım ve hatta çevremdeki herkese de tavsiye ettiğim Philips marka süpürgemin geçen gün boru kısmındaki plastik olan tutacağı yer kırılarak çatladı ve içeriden hava geldiği için süpürgem artık tozları çekmemeye başladı. Sorunun yaşandığı günün ertesi günü süpürgesiz kalamayacağımı düşünüp süpürgemi Philips Servis Tuzla ekibine götürdüm ve 2 saat içerisinde sorunlu kısmın parçasını değiştirerek tarafıma süpürgeyi problem hallolmuş şekilde teslim ederek evde kaldığımız şu dönemde beni süpürgesiz bırakmadılar.

 • İlknur

  Oturduğum yer itibari ile servisler konusunda hep sıkıntı yaşayan biri olarak Philips servis Tuzla şubesine teşekkür ederim. Kullanmış olduğum saç düzleştiricimin tamir edilmesi konusunda vermiş oldukları öz veri ve hız ile alakalı tebrik edilesi insanlar. Ayrıca bekleme salonundaki samimiyet ve çalışan arkadaşların güler yüzü birçok şeyin önüne geçiyor.

SERVİSİ ARA