İstanbul

Philips Servis Çekmeköy

Philips elektrik süpürgelerinde zamanla çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar ortaya çıkabilir. Bu arızaların önüne geçilmediği takdirde günlük temizlik işlerinin aksaması kaçınılmaz hale gelecektir. Bu nedenle hane halkı tarafından elektrik süpürgesi arızalarına acil olarak çözüm aranması gerekir. Her türlü elektrik süpürgesi arızasında danışabileceğiniz Philips Servis Çekmeköy konuya garantili olarak olumlu sonuçlar getirir. Servisten teknik destek almak için tek yapmanız gereken şey servis talebi oluşturmaktır. Bu adımdan sonra tarafınıza kadar gönderilen servis ekibi sayesinde arızalı cihaz adresinizden teslim alınır.

Onarım sürecinde sona gelindiğinde ise cihazınız aynı özenle adresinize kadar teslim edilerek servis sürecinin tüm zorluğu ortadan kaldırılmış olacaktır. Philips Servis Çekmeköy adresi aynı zamanda elektrik süpürgesi bakım işlemlerinde de yanınızdadır. Bakım işlemlerinin düzenli olarak yapılmasının cihaza çok sayıda olumlu getirisi bulunur. Cihazın performansını iyileştirmek, cihaz ömrünü arttırmak ve olası arızaların önüne geçmek için bakımların planlı bir şekilde yapılması yerinde olacaktır. Philips Servis Çekmeköy bakım ve onarım işlemlerinin kısa bir zaman aralığı içinde yapılması için başvurmanız gereken bir adrestir.

Çekmeköy Philips Servisi
Konum Bilgisi: Anadolu Yakası
Taşdelen
34788 Çekmeköy/İstanbul
Çağrı Hattı: 0216 621 97 36

 • Rabia

  Kaliteli ürünlere sahip olduğundan dolayı elektrik süpürgesini Philips markasından seçmeye karar verdik. İlk zamanlar kusursuz performans sunan bu cihaz son zamanlarda bu performansı aratmaya başladı. Etkili bir temizlik sağlayamaması bizim için sıkıntı olmaya başlamıştı. Bizde sorunu Philips Servis Çekmeköy adresine danıştık. Servis yaptığı incelemenin sonucunda sorunu çözerek cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etti.

 • Anıl

  Geçenlerde uzun zamandır severek kullandığım Philips marka elektrikli süpürgemin emici başlıklı fırçası kırıldığı için neredeyse işlevini kaybetmişti ve hangi teknik servise sorsam ellerinde yedek parça kalmadığını ve bu parçanın zor bulunduğunu söylediler. En son internetten araştırarak bulduğum ve evimin yakınındaki Philips Servis Çekmeköy ellerinde bulunduğunu söyleyince süpürgemi alıp kendilerine götürdüm ve birebir uygun başlık bularak beni bu eziyetten kurtardılar.

 • Ayten

  Uzun zamandır kullanmama rağmen çekim gücünde ve performansında hiçbir problem yaşamadığım Philips marka süpürgemin kablosunu otomatik saran düğme yaklaşık 1 hafta önce çalışmamaya başladı. Kablonun öylece ortalıkta dağınık kalmasının kabloyu ardından da makineyi bozacağını düşündüğüm için Philips Servis Çekmeköy ile iletişime geçerek süpürgeyi kendilerine teslim ettim. Bana kablodan kaynaklanan bu problemi gün içerisinde çözerek ertesi gün teslim ettiler.

 • Seher

  Elektrikli bir süpürge hiç şüphesiz bir evin olmazsa olmazı. Bu yüzden süpürgemin kaliteli olması gerektiğini düşünerek 5 yıl önce Philips markasının dönemine göre en son modelli elektrikli süpürgesini satın aldım. Fakat 5 yıl boyunca herhangi bir sorunuyla karşılaşmadığım, hatta beklediğimden daha fazla yüksek bir performans gösteren Philips marka elektrikli süpürgemin geçtiğimiz hafta fiş sarma makarası bozuldu. Kabloyu bir türlü makinenin içine sokamadığımız için ortalıkta duruyordu.Bu da estetiklik adına oldukça kötü görüntü veriyordu. Ben de çok yakınımda bulunan Philips Servis Çekmeköy şubesi ile iletişime geçtim. Gayet güleryüzlü ve profesyonel olan ekip aynı gün sorunumu çözdü. Hızlı ve ilgili olmalarından dolayı kendilerine teşekkür ederim

SERVİSİ ARA