İstanbul

Philips Servis Beykoz

Philips marka elektrik süpürgesi kullanıcısıysanız zamanla kullanımdan kaynaklanan problemler yaşamanız da kaçınılmaz olacaktır. Süpürgenin çekmeme sorunu, toz atma, ses çıkarma ve çalışmama gibi gerek elektronik aksamında gerekse bakım gerektiren durumlarda servis hizmeti almak tüm problemlerinizi de geride bırakmanızı sağlayabilecektir.
Beykoz ve çevresinde Philips servis Beykoz servis ağını nerede bulurum en yakın nereden ulaşım sağlarım diye düşünüyorsanız en doğru platforma tıkladınız demektir. Bağlantı adresimizde Philips marka ürünün onlarca servis ağı güncel olup erişim kolaylığı ile Philips servis Beykoz en yakın hizmet noktasını bulabilirsiniz. Bir veya birden fazla servis hizmet noktası için en yakın yerdeki servis ekibi ile ister adres ister iletişim bilgileri yoluyla tüm sorunlarınızı kolaylıkla ortadan kaldırabilirsiniz.

FİRMA ADI: ÖNER ŞENER – ŞENER ELEKTRONİK
ADRES: ÇUBUKLU KİREÇ OCAĞI CAD. NO:72/B
TELEFON: 216 3221644
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

2 Yorum

  • Reply
    Sinan

    Uydu cihazında ne kadar kanal ayarlamaları yapıyor olursam olayım, sürekli silinmeler meydana geliyor. Buradaki sorun için yardım istiyorum.

  • Reply
    Beykoz Philips Televizyon Servisi | Webzura - Web Haberleri, Teknoloji ve İnternet

    […] anlayabiliyoruz. Çünkü daha hızlı gelip, daha kalıcı çözüm üretebiliyorlar. Örneğin Beykoz Philips Servis yapmış olduğu onarımlarda 1 yıllık garanti veriyor. Bu garanti hem işçiliği, hem de […]

Görüşünüzü Paylaşın

Servis Çağır