İstanbul

Philips Servis Beykoz

Philips marka elektrik süpürgesi kullanıcısıysanız zamanla kullanımdan kaynaklanan problemler yaşamanız da kaçınılmaz olacaktır. Süpürgenin çekmeme sorunu, toz atma, ses çıkarma ve çalışmama gibi gerek elektronik aksamında gerekse bakım gerektiren durumlarda servis hizmeti almak tüm problemlerinizi de geride bırakmanızı sağlayabilecektir.
Beykoz ve çevresinde Philips servis Beykoz servis ağını nerede bulurum en yakın nereden ulaşım sağlarım diye düşünüyorsanız en doğru platforma tıkladınız demektir. Bağlantı adresimizde Philips marka ürünün onlarca servis ağı güncel olup erişim kolaylığı ile Philips servis Beykoz en yakın hizmet noktasını bulabilirsiniz. Bir veya birden fazla servis hizmet noktası için en yakın yerdeki servis ekibi ile ister adres ister iletişim bilgileri yoluyla tüm sorunlarınızı kolaylıkla ortadan kaldırabilirsiniz.

FİRMA ADI: ÖNER ŞENER – ŞENER ELEKTRONİK
ADRES: ÇUBUKLU KİREÇ OCAĞI CAD. NO:72/B
TELEFON: 216 3221644
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Sinan

  Uydu cihazında ne kadar kanal ayarlamaları yapıyor olursam olayım, sürekli silinmeler meydana geliyor. Buradaki sorun için yardım istiyorum.

 • Beykoz Philips Televizyon Servisi | Webzura - Web Haberleri, Teknoloji ve İnternet

  […] anlayabiliyoruz. Çünkü daha hızlı gelip, daha kalıcı çözüm üretebiliyorlar. Örneğin Beykoz Philips Servis yapmış olduğu onarımlarda 1 yıllık garanti veriyor. Bu garanti hem işçiliği, hem de […]

 • Eyüp Özbey

  Bu ev teknolojileri sınıfına giren tüm cihazlar konusunda çok eskiden beri Philips’e güvenirim. Özellikle ürünleri gerçekten iyi ve kaliteli olduğundan rahat bir kullanım imkanı veriyor. Ayrıca Philips Servis Beykoz merkezinin güler yüzlü personellerinin verdiği son derece kaliteli ve ekonomik servis hizmeti de bu düşüncemin oluşmasında gerçekten önemli bir faktör oluşturuyor. Beykoz’ da Philips kullanıcıları için kendilerini tavsiye ederim.

 • Helen Müge

  Bir markayı kaliteli yapan şey sadece ürünlerinin kalitesi değil. Elektronik cihazlar illa ki zamana yenik düşer ve bozulur. Önemli olan bozulduktan sonra ki süreçtir. Servisinin yaygınlığı ve kalitesi, işleri bitirme hızı, yedek parçalarının kolay bulunabilir olması gibi detaylar markanın kalitesini belirleyen küçük detaylardır. Philips marka elektrikli süpürgemde toz toplama haznesinin kapağının bozulduğunu fark ettim. Philips servis Beykoz’da birkaç farklı yerde var. Elektrikli süpürgemi götürdüm, fakat hazırda parçanın olmadığını ve sipariş edeceğini söyledi. Oldukça yaygın kullanılan bir marka ve modele göre parçanın bulunması sorun oldu. Servis görevlisi her ne kadar pek bozulan bir parça olmadığını söylese de parçaya ulaşmak bu kadar zor olmamalı. Neyse ki Beykoz Philips servisi biraz direnerek parçayı buldu ve taktı.

 • Cemile

  Karşı komşumuz Philips marka televizyon kullanıyordu ve bir sabah hep birlikte televizyon seyrederken televizyonun aniden kapandığını fark ettik. Açıp kapatmayı denedik; ancak televizyonu bir daha açamadık. Philips Servis Beykoz’u aradık ve bu konuda ne yapabileceğimizi sormak istedik. Servis ise sorunumuzu çözmek için hemen birini yönlendirebileceğini iletti.
  Çok geçmeden Philips Servis Beykoz tarafından gönderilen ekip komşumun evine geldi ve arızanın nereden kaynaklı olduğuna bakmaya başladılar. Sorun ise tamamen televizyonda oluşan bir kısa devreden kaynaklı oluşmuş. Bunun için ise içindeki bazı parçaların değişmesi gerekiyormuş. Hemen parça temin ettiler ve televizyonun onarımı aynı gün gerçekleştirildi. Komşum da ben de profesyonelliklerinden son derece memnun kaldık.

 • Tayfun

  Uzun zaman arayışlarımızdan sonra bizim için en doğru kararın Philips marka elektrik süpürgesi olduğuna karar verdik. İlk dönemlerde memnun edici bir performans sunan bu cihaz daha sonraları bunu aratmaya başladı. Bu sorunu çözüme kavuşturmak için konunun uzman ismi olan Philips Servis Beykoz adresine başvurduk. Servis çok kısa bir süre içinde soruna çözüm sağladı.

 • Ahmet

  Philips marka elektrik süpürgem eşim tarafından 4 sene önce bana hediye edilmişti. Anneler günü hediyesi olan elektrik süpürgem senelerce bana sorun yaratmadı; ancak bir anda elektrik süpürgem çalışmamaya başladı. Philips servis Beykoz’u aradım ve bu sorunun çözülebilmesi için destek talebinde bulundum. Çok hızlı davrandılar ve hemen evime bir teknik ekip yönlendirdiler.
  Philips servis Beykoz evde arıza tespiti sağladıktan sonra tozların motora dolması nedeniyle süpürgenin bozulduğunu ilettiler. Hatta eğer makineyi evde tamir ederlerse evin batacağını da ekleyerek makinemi götürdüler. Aynı gün içerisinde elektrik süpürgem tamir edilmiş bir şekilde adresime teslim edildi. Kendilerine verdikleri kaliteli hizmet nedeniyle çok teşekkür ederim.

 • Emine

  Geçtiğimiz aylarda bir süpürge temin ettim. Bu süpürgeyi internet üzerinden temin ettik ancak süpürge oldukça bilinen bir markaydı. Ancak birkaç kullanımdan sonra süpürgenin iyi çekmediğini fark ettim. Philips servis Beykoz ikametimde yer alan bayiyle görüştüm. Süpürgemi çok hızlıca onarabileceklerini, arızanın kısa süre giderileceğini bildirdiler ve dediklerini yaptılar.

 • Müge

  Kısa süre önce almış olduğumuz el süpürgemizin orta yerinden ayrılmaya başladığını gördük. Bu kadar yeni bir süpürgenin nasıl olur da hemen ayrılmaya başladığına şaşırdık. Hemen Philips servis Beykoz bünyesinden hizmet aldık. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Çünkü kendi süpürgeleri olmamasına rağmen bizi mağdur etmediler ve yardımcı oldular.

 • Mine

  Evimin hemen hemen tüm beyaz eşyaları ve küçük ev aletleri Philips marka. Çok memnun olduğum için tavsiye ederim. Servis konusunda da oldukça başarılı olan firma, özellikle Philips servis Beykoz şubesindeki öz verili çalışanları sayesinde daha da başarıyı hak ediyor. Tüm sorunlarımı hızlı şekilde çözüme ulaştırdılar. Teşekkür ederim.

 • Deniz

  2 yıl önce aldığım ve severek kullandığım Philips markasının Ultimate model elektrikli süpürgesini severek kullanıyordum fakat süpürge başlığındaki plastik hortumun kırıldı. Hangi servise gitsem ellerinde yedek parça olmadığını söyledi. En son bulduğum servis olan Beykoz Philips Servis garanti kapsamında olmadığından dolayı benim için cüzi bir miktar karşılığında yenileyebileceğini söylediler ve 2 gün sonra makinemi tamir edilmiş bir şekilde teslim ettiler.

 • Ayyüce

  3 sene önce almış olduğum Philips markasının Powerpro max torbasız modeline ait elektrikli süpürgesinin plastik borusunun bozulması üzerine Philips Servis Beykoz yetkililerine durumu bildirdim ve bana bunun garanti kapsamında olmadığını söylediler. Ben tam çok masraf çıkacak diye düşünürken makul bir ücrete bunun masrafını ve tamirini gideren bu servisi artık herkese öneriyorum.

 • Berrin

  Yaklaşık olarak 8 sene önce satın almış olduğum Philips marka süpürgem ilk seneler oldukça yüksek bir çekim gücü performansı gösteriyordu. Fakat son dönemlerde çekim gücü epeyce düştüğü için Philips Servis Beykoz şubesine ulaşarak arıza kaydı oluşturdum. Aynı gün gelip makinemi tamir ettiler ve beni süpürgeyi taşıyarak yorma zahmetinden kurtarmış oldular gönül rahatlığıyla bu şubeye güvenebilirsiniz

SERVİSİ ARA