İzmir

Philips Servis Karşıyaka

Philips süpürge sahibiyseniz ve cihazınızla ilgili sorunlar yaşıyorsanız, o zaman cihazın servise götürülmesi şart olmuş demektir. Bu sorunu kayıpsız bir şekilde atlatmak için sizlerde ustalardan yardım almalısınız. Philips Servis Karşıyaka bu konuda bütün sorunların hızlı bir şekilde çözülmesini sağlarken, size de eskisi gibi iyi performansa sahip olan bir cihaz bırakacaktır. Özellikle İzmir bölgesinde servis arayışlarınız devam ediyorsa, bu adresle irtibata geçmeniz iyi olacaktır. Böylelikle sahip olduğunuz Philips cihazlarınızın kolay bir şekilde kurtarılmasına yönelik çalışmaları sizlerde başlatmış olursunuz.


Philips Servis Karşıyaka

SEZEL TEKNİK SERVİS ELEKTRONİK LTD ŞTİ
ADRES: GÜN SAZAK BULVARI NO:28/C – Karşıyaka
TELEFON: 232 366 44 44
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Meltem Gümüş

  Televizyon alacağım zaman internette geniş çaplı bir araştırma yaptım. Onca kötü yoruma rağmen Philips Televizyon bana çok cazip gelmişti. Aslında kalitesine güveniyordum ve satın aldım. Şu an 2 yıl geçti üzerinden ve televizyon tam 3 kere panel arızasından servise gitti. Keşke internette yazılan yorumları daha dikkate alsaydım.

 • Ebru Esra Bilyeci

  Geçtiğimiz yaz evlenen kız arkadaşım için Philips süpürge aldım ev hediyesi olarak. Bir akşam yemeğe gittik ve yemek yerken süpürgeden memnun musun nasıl iyi süpürüyor mu diye soru sordum ve azcık yüzü bozuldu ve evet iyi bir sorun yok dedi ama yüzü hiçte öyle demiyordu. Aradan biraz zaman geçtikten sonra öğle oturmasına davet etti beni. Evi hiç temiz değildi. Ne oldu hasta falan mısın ev çok kirli diye sordum. Yok süpürge servise gitti 1 haftadır onu bekliyoruz dedi. O an yerin dibine girmiştim. Bunu buraya yazıyorum ki daha kaliteli üretirler belki bizleri de arkadaşlarımıza rezil etmezler.

 • Philips Servis Adresine Televizyonlarınızı Güvenle Teslim Edebilirsiniz - Bilgi Rehberi

  […] yaşadığınız sorunlar için mutlaka Philips Servis Karşıyaka çalışanlarına yönelmeniz gerektiğini belirtiyorlar. Televizyon gibi önemli bir konunun mutlaka işin uzmanı […]

 • Sultan T.

  Philips marka elektrikli süpürgemin hava filtresi temizlik esnasında patladı. Karşıyaka rowenta servis’e ulaştım. Eve gelen ekip bu parça’nın Türkiye’de olmadığını yurt dışın’dan benim onayım doğrultusunda getirilebileceğini söyledi. Ben çok geç gelir diye düşünüyordum ama beklediğim gibi olmadı açıkcası tam bir hafta sonra yeni parçayla değişimini yapıp son derece sağlam şekilde çalışır şekilde teslim ettiler.

 • İzmir Karşıyaka'da Güvenilir Philips TV Servisi

  […] şekilde bilgi almak istiyorsanız internet sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Karşıyaka Philips Servis olarak uzun yıllardan beri İstanbul ve çevresinde bulunmakta olan müşterilerimize hizmet […]

 • İzmir Karşıyaka Özel Philips Servisi » Fikiralışverişi

  […] değil, ilçe bazında aratarak size en yakın servisleri de bulmanız mümkün. Yani il yerine Karşıyaka Philips Servisi yazmanız yeterli […]

 • Biray davut doğan

  bizde philips beauty satinelle sensitive var plastik dişlisi sıyırmış. bunu sizdemi başka bir yerde mi tamir ettirebiliriz iyi günler bilgi verirseniz memnun olurum.

 • Hüseyin Kalmış

  Philips 55inch bir televizyonumuz var. Bu sabah açtığımızda sadece ses geliyor ama görüntü yok. Ne yaptıysak görüntü gelmedi. Acaba birden bire gitmesine ne neden olmuş olabilir?

  • admin

   Merhaba, buradan net bir ifade kullanmamız sağlıklı olmaz Hüseyin bey. Cihazınızın servis teknisyenleri tarafından incelenmesi gerekmektedir.

 • Ali

  Evde hem kedi, hem de köpek beslediğimden ve hali hazırda kullandığım elektrikli süpürgenin artık yeterince iyi çekememesinden dolayı yeni bir süpürge almaya karar verdim. Biraz araştırınca Philips Marathon Ultimate’in tavsiye edildiğini, çekim gücünün oldukça yüksek olduğunu öğrendim ve gidip onu aldım. Gerçekten de anlatıldığı kadar iyi bir çekim gücüne sahip. Evi ilk süpürdüğümde o kadar fazla toz topladı ki neredeyse torbayı doldurdu. Meğer pislik içinde yaşıyormuşuz. Üstelik Philips Servis Karşıyaka’da ki evime oldukça yakın.
  Kötü yönlerinden biri boyutu ve ağırlığının biraz fazla olması. Ya da eskisi çok hafifti bilmiyorum. Bir diğeri de borunun üstünde ki kumandanın tuttuğun yere çok yakın olması. Sürekli yanlışlıkla elim çarpıyor. Tabi bunlar için Karşıyaka Philips servisine gidersem beni döverler haklı olarak.

 • Özlem

  Philips’ten çeyizim için hem sulu hem de kuru temizlik yapan bir elektrik süpürgesi satın almıştım. Evlendikten sonra 4 yıl kadar da süpürgemi kullanmaya devam ettim. Bir gün evi süpürürken su haznesinden su sızdığını fark ettim ve daha önce buzdolabım için çağırmış olduğum Philips Servis Karşıyaka’yı aradım. Çok yakın bir zamanda evime kadar geldiler.
  Teknik servis süpürgemdeki arızayı saptayabilmek için hemen arıza tespitine başladı. Sorunun ise su haznesinde oluşan bir çatlaktan kaynaklı olduğunu söylediler. Philips servis Karşıyaka aynı gün içinde süpürgemin su haznesini değiştirdi ve süpürgem yine ilk aldığım günkü gibi sorunsuz bir şekilde çalışmaya başladı. Kendilerine teşekkür ediyorum.

 • Zübeyde

  Uzun zamandan beri kullandığımız elektrik süpürgemiz son zamanlarda çok gürültülü bir şekilde çalışmaya başlamıştı. Rahatsız edici bir ses düzeyine sahip olduğundan dolayı konu bizim için can sıkıcı hale gelmeye başladı. Durumu işin uzman ismi olan Philips Servis Karşıyaka adresine bildirdik. Servis çok kısa bir süre içinde sorunu çözerek süpürgeyi ilk günkü veriminde bize sunmuş oldu.

 • Nilay

  Karşıyaka bölgesinin tamamına ve hatta İzmir ilinin büyük bir kısmına ulaşmayı başaran Philips Servisi, elektrikli süpürgemin bakımı için de tercih ettiğim adreslerden bir tanesidir. Çalışırken abartılı bir ses çıkartmasının normal olmadığını düşündüm ve filtre temizliği için bu firmayı aradım. Söz verilen saatte evime kadar geldiler ve zaman kaybı yaşamadık.
  Daha önce böylesine kaliteli bir hizmet almamıştım ve bu yüzden firmayı favorilerime ekledim. Eğer sizler de elektrikli süpürgelerinizin bakımını yaptırmak isterseniz bu firmayı tercih edebilirsiniz. Ödeyeceğiniz rakamlar da yüksek değil ve tam aksine ekonomik fiyatlar ile birlikte bütçelerinize de herhangi bir şekilde zarar vermiyorlar. Daha fazla bilgi almak isterseniz web sitelerine de göz atabilirsiniz.