İzmir

Philips Servis Menemen

Philips Servis Menemen, bozulan ya da vadesinin dolduğunu düşündüğünüz süpürgelerinizin ya da teknolojik diğer ürünleriniz için en kaliteli çözümü sunmaktadır. Artık Philips marka ürünlerinizi kullanamayacağınızı düşünüyorsanız bu fikri tamamen unutun. İzmir’in Menemen ilçesinde bulunan servisimiz sizin için daima kalıcı çözümler sunmaktadır. Sürekli servis aramaktan usandıysanız ve ürünlerinizi güvenilir ellere emanet etmek istiyorsanız Philips Servis Menemen ile iletişime geçebilir, randevu oluşturabilirsiniz. Beyaz eşyalarınızın onarımı için çok fazla vaktiniz yoksa ve garanti bir hizmet arıyorsanız doğru adrestesiniz. Aşağıda yer alan iletişim numaralarımızı arayabilir, bizi yerimizde ziyaret edebilir ya da telefonla randevu talebi oluşturabilirsiniz. Güvenilir ekibimiz ile daima size en kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.


FİRMA ADI: ATALAY AYTİMUR
ADRES: DR.SELAHATTİN ÖZKURT CAD. NO:13/A – Menemen
TELEFON: 232 832 02 31
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • İzmir'in En Güvenilir Philips Servisi | Türkiye'nin en iyi blog yazıları

  […] Philips Servis Menemen şubemizde çalışan alanında uzman teknisyenlerimiz sayesinde günün her saati profesyonel destek hizmeti vermekteyiz. Tarafımıza ulaşmanız halinde ilk etapta uzman teknisyenlerimizce ürünlerinizin uzaktan kontrolü ve onarımı yapılmaya çalışılacak, sorun çözülmediği takdirde adresine gelerek ürünlerinizin bakımı ve onarımı gerçekleştirilecektir. Servisimizin geliştirmiş olduğu son teknoloji yöntemler sayesinde aynı gün içerisinde ürünlerinizi teslim alarak hiçbir mağduriyet yaşamamanız sağlanmaktadır. Servisimizde müşteri memnuniyeti ön planda tutulduğundan tarafınızdan onay alınmadan ürünlerinize herhangi bir işlem yapılmayacak ve sizden bilgilendirme yapmanız beklenecektir. Son teknoloji donanıma sahip olan servislerimiz aracılığıyla ürünlerinizi gönül rahatlığıyla tamir ettirebilir, her türlü bakım işlemlerini yaptırabilirsiniz. Philips Servis İzmir şubemize ürünlerinizde arıza yaşadığınız her an da ulaşmanız mümkündür. Üst düzey deneyim ve bilgi birikimine sahip olan teknisyenlerimiz size titizlikle yardımcı olacak ve sorununuzu en kısa sürede çözüme kavuşturacaktır. […]

 • Hafize

  Elektrikli süpürgelerin geldiği teknolojik nokta beni cidden şaşırttı. Philips Marathon aldım. Araba gibi farları olan, uzay mekiği gibi duran bir cihaz, kullanırken zevk alıyorum. Sesi benim eski süpürgeye oranla oldukça az ve çekim gücü oldukça sağlam. Toz torbasının olmaması kafamda bir soru işareti bırakmadı değil tabi. Tek kötü tarafı biraz ağır olması sadece, bu yüzden hantal kalıyor. Zaten çekim gücü fazla olduğu için hareket ettirmek zor, bir de kendisi ağır olunca biraz yoruyor. Elektrik kablosunun uzun olmasını da beğendim, tek prizle evi silebiliyorum. Evet, evim küçük ondan da olabilir. Philips servis Menemen’de oldukça yaygın olması da bir avantaj tabi. Ama umarım herhangi bir Menemen Philips servisine gitmem gerekmez.

 • Duygu

  Philips’ten yıllar önce bir elektrik süpürgesi satın almıştım. Severek kullandığım elektrik süpürgem tam da misafirlerimin geleceği gün temizlik yaparken arızalandı. Ne yapacağımı bilemedim ve Philips servis Menemen’i aradım. Servis çok kısa bir zaman içinde evime geleceklerini ve süpürgemin arızası için tespit gerçekleştirebileceğini belirtti.
  Philips servis Menemen söz verdikleri süre içinde evime geldi ve arızanın ana kaynağını tespit etti. Sorunun boru tıkanmasından kaynaklı olduğunu belirttiler. Aynı gün içinde boru ve torba değişimi gerçekleştirerek makinemi eskisinden çok daha sağlıklı bir hale getirdiler. Bana bu zor zamanımda yardımcı olan ve misafirlerimin geleceği gün beni yarı yolda bırakmayan servise sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.