İzmir

Philips Servis Torbalı

Philips Servis Torbalı, İzmir’in Torbalı ilçesinde bulunan ve kaliteli hizmet ile fark yaratan bir beyaz eşya servisidir. Kaliteli hizmet ve ekspres çözümler ile kısa vadede ürünlerinizin onarımını sağlar ve çok daha iyi bir durumda tarafınıza teslim eder. Siz de zarar görmüş beyaz eşyalarınızın onarımı için kaliteli bir servis arıyorsanız Philips Servis Torbalı’yı tercih edebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz sizin için ürünlerinizin onarımını dikkatli bir şekilde yapacak ve söz verildiği tarihte teslim edecektir. Servis talebiniz varsa ve onarım yaptırmak için servis arıyorsanız aşağıda belirtmiş olduğumuz iletişim bilgilerimiz aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Servis talebinizi güler yüzlü ekibimiz en kısa sürede karşılayacak, en uygun çözümü üretecektir.


FİRMA ADI: LEVENT SAVAŞ
ADRES: AОALAR CAD. BANKALAR SOK NO:38 – Torbalı
TELEFON: 232 856 29 97
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

  • Sezgin

    55inch televizyonumuz kendi kendi açılıp kapanıyor. Bu arızanın nedeni ne olabilir acaba?

  • Melih

    Şimdiye kadar neden su tankı olan bir elektrikli süpürge almadım diye düşünüyorum. Hem toz torbası derdinden kurtarıyor, hem de çok daha az uğraştırıyor. Sadece bu kadar da değil; etrafa toz saçıp sizi rahatsız etmiyor. Özellikle evde toza alerjisi olan ya da astımı olan birileri varsa çok sağlıklı olduğunu söyleyelim. Ayrıca suya biraz yumuşatıcı falan damlattığınızda ev mis gibi kokuyor.
    İşte bunlara güvenerek Philips Marathon elektrikli süpürge aldım ve camdan olan tankın içine su koyarak çalıştırdım. Fakat bu model su ile çalışan modellerden değilmiş. Üstelik “niye bozuldu şimdi bu” diye Philips servis Torbalı’da var mı diye baktım ve bulduğum Torbalı Philips servise götürdüm. Yaşadığım şoku tahmin edebilirsiniz.