İzmir

Philips Servis Bayraklı

Philips marka elektronik eşyalarınızla ilgili bir arıza durumunda servise başvurmanız önemli bir konudur. Bu sayede yaşadığınız arıza sorunlarının kısa bir süre içinde ortadan kalktığını görmüş olursunuz. Bayraklı’da yaşayan kişilerin bu tarz durumları daha kolay atlatması için kurulmuş olan Philips Servis Bayraklı iletişim bilgileri sayesinde sorunun hızla çözülmesini sağlayabilirsiniz. Philips elektrik süpürgesi veya diğer cihazlarda aldığınız sorunlarla ilgili hemen bu adrese başvurarak sorunun çözülmesini sağlamaya başlayabilirsiniz. Böylelikle cihazları eskisi gibi performansa sahip olarak yeniden kullanmanız mümkün olacaktır.


Philips Servis Bayraklı

Alfatel Elektronik Telekomünikasyon Ltd. Şti.
ADRES: Ankara Cad. No:133/A 35035 Bayraklı – İzmir
TELEFON: 232 348 70 06
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • melek

  Eski süpürgemizin bozulmasından kaynaklı olarak memnun olduğumuz için philips’in yeni ürünlerinden torbasız ve kapsamlı olan ürünlerinden birisini aldım. Fakat süpürgenin yapması gereken görevi kesinlikle yapmıyor. Süpürgenin özelliklerine baktığım zaman üzerinde 700w olarak görülen çekim gücü kesinlikle görevini yerine getirmiyor. Bir susam tanesini bile çekmiyor diyebilirim. Bu durumu internetten fazlası ile araştırdığım da hemen hemen herkesin aynı sorunu yaşadığını görebiliyorum. Aslında eskiden berri Philipsin diğer eski markalı süpürgesinden oldukça memnun kaldım ve senelerdir kullanıyordum. Bu durumu Philips Servis Bayraklı’ya bildirdim. Bir çözüm bulunmasını bekliyorum. Bu sorunun yetkililer tarafından acilen düzeltilmesi gerektiğini ve yeni üretimlerin düzgün şekilde yapılmasını rica ediyorum. İnsanların mağduriyetinin giderilmesi gerekiyor.

 • Gökhan İrgelin

  Geçen sene Philips den Televizyon almıştım. Almasaydım keşke. Hiç bir zaman net görüntü elde edemedim. Sanki eski bir televizyon izler gibi karıncalı karıncalı gözüküyordu. Aslında Televizyondan anlarım ama ne yaptıysam olmadı sanki Televizyonun kendi yapısı öyle gibi sanki. Öyle bir kaç ay izledik gözümü alıştırmaya çalıştım resmen ama ne yaparsan yap olmuyor. Bazen kendi kendine kapanıyor ve bazı kanalları yutuyor. Açtığımda tekrar kapanıyor. Bazen de tekrar açtığımda donuyor. Bayraklı’da oturuyorum servis varmış. Araştırdım budum yoksa bu Philips Televizyon sayesinde gözlerim bozulacaktı. Servise gönderdim çok ilgilendiler. Ve Capcanlı olmasını sağladılar. Artık rahatlıkla Televizyon izleyebiliriz keşke daha önceden gönderseydim de uğraşmasaydım.

 • İzmir Philips Televizyon Servis Merkezi « Kimya Eğitim Sitesi Test Soruları Konular Haberler ve Firmalar

  […] danışmak gerektiğini belirtiyor. Bu konuda içinde bulunduğunuz problemleri çözebilmek için Philips Servis Bayraklı şubesine başvurmanız gerektiğini söylüyorlar. Özellikle işi bilmeyen ve televizyon sorunlarını […]

 • İzmir Philips Televizyon Servis Merkezi – Kimya Konu Anlatımı,Sorular,Testler,Haberler,Sınavlar

  […] danışmak gerektiğini belirtiyor. Bu konuda içinde bulunduğunuz problemleri çözebilmek için Philips Servis Bayraklı şubesine başvurmanız gerektiğini söylüyorlar. Özellikle işi bilmeyen ve televizyon sorunlarını […]

 • ece mert

  Arkadaşıma çeyizi için elektrik süpürgesini alacağımı ve almaması gerektiğini söyledim. O da almadı. Samimi bir dostum olduğu için iyi bir marka ve süpürge almak istedim. Herkesin de bildiği bir marka olsun istedim. Philips elektrik süpürgesi aldım. Arkadaşım 5 ay kadar kullandı daha sonra borusu yırtılmış. Zorlanmadığı halde Bende çok şaşırdım. Sonuçta bilindik bir marka ve fiyatı da oldukça yüksek insan senelerce kullanılır gibi düşünüyor fakat tam aksine 1 sene bile olmadan bozulması çok saçma geldi. Arkadaşım Bayraklı da oturuyor orada servisi varmış. Servise gönderdi. Servisten aldıktan sonra ki halinin Philips Süpürgeyi ilk aldığım halinden daha sağlam olduğunu söyledi. İyi ki servise yollamışız.

 • Birol

  Osmangazi’de oturuyorum. Haftaiçi müsait olamıyorum. Acaba süpürgemizin bakımı için haftasonu servis yazdırabilir miyiz?

  • admin

   Servis iletişim bilgilerinden daha sağlıklı bir yanıt alabilirsiniz Birol bey.

 • Cevat

  Philips elektrikli süpürgelerde, en azından Marathon modellerinin en büyük sıkıntısı filtrelerinin çok çabuk tıkanması sanırım. Bunun için belirli aralıklarla filtrelerin değiştirilmesi gerekiyor. Oldukça güçlü bir emiş gücünün olmasından kaynaklanıyor sanırım. O yüzden bu durumu normal karşılıyorum. Normal karşılayamadığım şey orijinal filtre fiyatları. Philips servis Bayraklı civarında birkaç tane var, onlara orijinal filtre fiyatlarını sorduğumda 60 ile 70 lira arası bir fiyat veriyorlar. Fakat internette 45 TL’ye de var.

  İnternette Hepa silindir filtrelere bakıp onlardan almanın daha mantıklı olacağını düşündüm fakat bir yandan da bu kadar fazla fiyat farkının olması bir kuşku yarattı. Durumu Bayraklı Philips servise sordum, “o fiyata orijinal bulduysanız hemen alın tabi, fakat orijinal olmama ihtimali yüksek” dedi. En iyisi sanırım servisinden almak diyip direkt olarak servisten aldım. Benim gibi düşünenler var ise malzemelerinizi servisten almanızı öneririm.

 • Deniz

  Philips’ten yıllar önce satın almış olduğum elektrik süpürgem çok hızlı çalışıyor ve iyi çekiyordu. Ancak son zamanlarda bir çekme problemi olduğunu fark ettim. Sorunu ise ne yaptıysam çözemedim. Çok fazla vakit kaybetmeden Philips servis Bayraklı’yı aradım. Ürünümün arıza nedenini tespit edebilmeleri için profesyonel bir yetkili göndereceklerini söylediler.
  Çok zaman geçmeden Bayraklı Philips’in yönlendirmiş olduğu yetkili evime kadar geldi. Arıza tespitini gerçekleştirdi ve borularda tıkanma olduğuna karar verdiler. Süpürgemin boruları değiştirildi ve süpürgem ilk günkü haline yalnızca saatler içinde kavuştu. Kendilerine bilgilerinden, donanımlarından, titiz çalışmalarından ve profesyonel işçiliklerinden dolayı kutluyor, başarılarının çok daha büyük ölçüde devam etmesini diliyorum.

 • Gül

  Elektrik süpürgemiz bozulduğundan dolayı yeni bir cihaz satın almak için arayışa girdik. Bizim için en uygun cihazın Philips marka bir elektrik süpürgesi olduğuna karar verdik. İlk dönemlerde kusursuz bir temizlik sunan cihaz zamanla bunu aratmaya başladı. Bizde durumu çözmek için soluğu Philips Servis Bayraklı adresinde aldık. Servis çok kısa bir süre içinde sorunu çözerek cihazı bize teslim etti.

 • Rana toprak

  Philip maraton elektrik süpürgesi aldim daha 1 sene olmadan dün süpürge yapayım dedim gıda taktım çalışmıyor.
  Ben çalıştığım için fazla şıkta kullanmadim
  Neden olur acaba
  Servise bizni getirelim siz mi geliyosunuz