İzmir

Philips Servis Buca

Philips Servis Buca adresi Philips marka eşyalarınızda gördüğünüz sorunları ortadan kaldırmak adına tercih etmeniz gereken bir adrestir. Sizlerde elektronik eşyalarınızla uzun zamandan beri arıza sorunundan dolayı uğraş halindeyseniz, artık sadece adresimizi kullanarak servisle iletişime geçebilirsiniz. İzmir Buca’da yaşayanlar için ideal olacak bu servis sayesinde, elektronik cihazlarda görülen tüm sorunların hızlı bir şekilde sona erdiğini görmüş olursunuz. Philips elektrik süpürgesi tamiri veya başka ürünler için ulaşacağınız bu adres, sorunun çözümü tam olarak sağlayacaktır. Böylelikle zaman ve para kaybı gibi şeylerin de önüne geçmiş olursunuz.


FİRMA ADI: YENER KARAGÖZ ELEKTRO. ELEKT. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
ADRES: ŞİRİNYER ADNAN KAHVECİ CAD. NO:53/A – Buca
TELEFON: 232 448 93 81
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

5 Yorum

 • Reply
  Cenk Gönder

  İzmir Dokuz Eylül’de öğrenciyiz. Malum evde birçok iş için ütüyü kullanıyoruz. Ütü bozulunca Philips Servis Buca’ya internet üzerinden ulaştık ve bi ekip gönderdiler. Küçücük bir ütü için bile ekip geldi şaşırmıştık. Ben adresi öğrenip götürüp bırakmayı düşünüyordum ararken. Gelen abi bizim öğrenci olduğumuzu öğrenince servis ücreti talep etmedi sadece tamir ücretini aldı. Şu an mezun oldum ama hala aklımda olan bir olaydır.

 • Reply
  Nesrin Çamdal

  Geçenlerde hızlı hızlı süpürge yaparken süpürgenin biraz canını okumuşum. Hoyrat kullandığım için süpürgemin hortumu çatladı. Buraya fotoğraf yüklenemediği için hortumun şeklini gösteremiyorum. Bu arızanın çözümünü evimde hemen yapabilir misiniz yoksa servise gitmesi gerekiyor mu süpürgemin?

 • Reply
  gürsel

  Philips televizyonumu aldığım da satın aldığım yer yetkili servis ile iletişim kurmamı bunu onların yapacağını söyledi. Buca’daki servise ulaştım fakat yoğun olduklarını söylediler. Ben de rica ettim ve bir akşam saat 9’da kuruluma geldiler ve benim işimi halletiler. İşlerini hakkıyla yapan ender servislerden biri olduğunu o an görmüştüm.

 • Reply
  İzmir Philips Televizyon Servisi | Neo Piksel

  […] Buca Philips servis olarak İzmir ve çevresinde bulunmakta olan müşterilerimize uzun yıllardan beri profesyonel bir şekilde özel servis olarak hizmet veriyoruz. Eğer siz de cihazınıza yaşamış olduğunuz problemleri kısa süre içerisinde çözüme kavuşturmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın beyaz eşyalara düzenli bir şekilde bakım ve onarım işlemleri yapacak olursanız zaman içerisinde meydana gelen arızalanmalar azalacak ve böylece daha az masraf yaparak cihazınızı uzun süre boyunca kullanma hakkına sahip olacaksınız. Sunmuş olduğumuz tüm hizmetler hakkında çok daha detaylı bir şekilde bilgi almak ve bizimle iletişime geçmek için internet sitemizde üzerinde bulunmakta olan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Sizleri de mutlu müşterilerimizin arasında görmek istiyoruz. […]

 • Reply
  İzmir Buca Özel Philips Tamir Servisi | MaksatBilgi

  […] bir önemi yok. Çünkü şuan iki servis türü de aynı kalitede hizmet veriyor. Örneğin Philips Servis Buca ekibini çağırmış olduğunuzda bu servisin yetkili mi yoksa özel mi olduğunu anlayacağınız […]

Görüşünüzü Paylaşın

Servis Çağır