İstanbul

Philips Servis Zeytinburnu

Zeytinburnu Philips Servisi
Adres:25/2. Sk. No:19
Sümer
34025 Zeytinburnu/İstanbul
Telefon Numarası:0850 259 81 54
Hizmet Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00
  • Beyza

    Elektrik süpürgemiz bozulduğundan dolayı yeni bir elektrik süpürgesi satın almak için arayış içine girdik. Satın aldığımız Philips marka elektrik süpürgesi ilk dönemlerde iyi bir performans sunarken zamanla bunu aratmaya başladı. Bizde bu performans sorunlarını bitirmek için soluğu hemen Philips Servis Zeytinburnu adresinde aldık. Servis yaptığı incelemenin sonrasında sorunu çözerek cihazı bize sorunsuz bir şekilde teslim etti.

  • Nagihan

    Philips markasının ürünleri beni fazlasıyla tatmin ediyor. Hem uzun ömürlü hem de yüksek performans sağlayan bu ürünlerden biri de elektrikli süpürgeler. Bir tanesini evimde kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum. Bu arada Zeytinburnu bölgesinde hizmet veren Philips Servisi de anlatmak istediğim adreslerden biri.
    Ben düzenli olarak bakım yaptırıyorum ve bu sayede üründeki sorunlar da ortadan kaldırılıyor. Ekip gerçekten güler yüzlü ve samimi insanlardan oluşuyor. Daha da önemlisi müşterilerine değer veren bir kadro diyebilirim. Tereddüt etmeden tercih edebilir ve herhangi bir sorun durumunda sizler de tekrar tekrar rahatsız edebilirsiniz. Kesinlikle yardımcı oluyor ve memnuniyetini adına ellerinden gelenin daha fazlasını yapıyorlar.

SERVİSİ ARA