İstanbul

Philips Servis Göztepe

Phillips uzun yıllardan beri televizyon üretimine devam eden köklü firmalardan bir tanesidir. Firma tarafından üretilmiş olan televizyonların zaman içerisinde meydana getirdiği problemleri uygun fiyatlı ve profesyonel bir şekilde çözüme kavuşturmak istiyorsanız size bu konuda yardımcı olabiliriz. Sadece televizyon alanında değil aynı zamanda Philips marka sahip olan süpürge tamiri konusunda da bizden hizmet alabilirsiniz. Philips Servis Göztepe ekibi tarafından sunulan hizmetler hakkında detaylı bir şekilde bilgi almak ve yaşamış olduğunuz problemler konusunda destek almak istiyorsanız internet sitemizin üst bölümünde bulunan telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kendinize en yakın servis bölgesine internet sitemiz üzerinden kolayca tespit edebilirsiniz. İstanbul’un en kalabalık bölgelerinden bir tanesi olan Göztepe’de yaşıyorsanız sizleri de bu konuda yardımcı olmaktan dolayı mutluluk duyarız.


FİRMA ADI: HÜLYA ÖZBEK – ÖZBEK TEKNİK
ADRES: GÖZTEPE MUSTAFA KAYA SOKAK KAYA APT. DÜKKAN 1 NO:18
TELEFON: 216 4146600
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

  • Ekin Keser

    Süpürgemi çalıştırdığımda dışarı büyük bir toz verdi evim çok kirlenmişti servisi aradım sağolsunlar hızlı bir şekilde geldiler hemen evimi aynı makine ile temizledim çok teşekkür ederim 🙂

  • Deniz

    Yeni süpürge almak için tercih ettiğimiz marka Philips olmuştu. Özellikle kaliteli ürünler ürettiğinden dolayı elektrik süpürgesi konusunda da daha iyi bir tercih olmasını istedik. Aldığımız süpürge ilk aylarda oldukça iyi performans sergiliyordu. Her açıdan istediğimiz etkiyi göstermesi açısından ideal bir seçim olmuştu. Ancak ilerleyen zamanlarda süpürgenin eskisi gibi çekmediğini gördük. Hangi yolu denersek deneyelim süpürgenin performansını bir türlü düzeltemedik. Bizde bu sorunun çözümünü sağlayabilmek için Philips Servis Göztepe adresinden yardım almaya karar verdik. Filtrelerin değiştirilmesi gerektiğini uzun zamanlı kullanım sonrası filtrelerde tıkanıklık meydana geldiğini söyledi. Filtrelerin tedarik ve değiştirilmesi sürecinden sonra bu sorundan servis sayesinde çok kısa bir süre içinde kurtulmuş olduk.

SERVİSİ ARA