İstanbul

Philips Servis Mecidiyeköy

Televizyonlar özellikle son zamanlarda LED veya buna benzer birçok farklı teknolojiler ile beraber piyasaya çıktığı için tamir edilme konusunda mutlaka tecrübeli kişilerden yardım almak gerekiyor. Philips marka sahip olan televizyon veya elektrikli süpürgeler konusunda bakım onarım hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız hemen Philips Servis Mecidiyeköy ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Şişli ilçesinde bulunmakta olan Mecidiyeköy etrafında yaşıyorsanız ekip arkadaşlarımız kısa süre içerisinde yaşamış olduğunuz tüm problemleri çözüme kavuşturmak için size yardımcı olacak. Özellikle televizyonların tamir edilmesi konusunda bilinçsiz bir şekilde yapılacak işlemler ile çok daha büyük masraf açacak problemler meydana gelebilir. Bu yüzden mümkün olduğu kadar daha önceden bu konuda hizmet vermiş kişilerden destek almanızı tavsiye ediyoruz.


FİRMA ADI: TEZEL PROJE ÇÖZÜMLERİ VE ELEKT.SAN.TİC.LTD.ŞTİ
ADRES: MECİDİYEKÖY FULYA MAH. MEHMETÇİK CAD. NO:35-37
TELEFON: 212 2723333
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

4 Yorum

 • Reply
  Melike

  Evde yaramaz bir çocuk olduğundan dolayı oyun esnasında uydu cihazının ön yüzündeki cam yere düşme sonucunda çatladı. Uydu cihazım çalışmaya devam ediyor. Ancak ileride bir sorunla karşılaşır mıyım ?

 • Reply
  Ayşenur

  Süpürgemin borusu plastik kısmından kırıldı. Acaba fiyatı nedir öğrenebilir miyim? Modeli Marathon ultimate.

 • Reply
  Nevin

  Philips servis Mecidiyeköy firması bence diğer firmalara oranla işini tam anlamıyla doğru olarak yapanlardan biri. 5 sene önce almış olduğum televizyonum bozulunca kendilerini aradım. Alıp götüreceklerini düşünürken orada açıp içine baktılar ve gerekli olan birkaç malzemeyi değiştirerek tekrar çalışmasını sağladılar. Bu nasıl güzel bir hizmettir. Elinize kolunuza sağlık olsun.

 • Reply
  Merve

  Yaklaşık 3 yıl önce Philips marka elektrikli süpürge almıştım. Yalnız yaşadığım ve çalıştığım için kullanmaya fazla ihtiyaç duymuyordum. Ancak haftasonu kullanırken yoğun bir yanık kokusu gelmeye başladı. Süpürgeyi götürdüğüm Philips Servis Şişli şubesi sorunun kayıştan kaynaklandığını söyleyerek tamirini yaptı ancak çok sık kullanmadığım süpürgenin böyle bir arıza vermesi, oldukça kaliteli olarak bilinen marka için kafamda soru işaretleri oluşturdu.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır