İstanbul

Philips Servis Mecidiyeköy

Televizyonlar özellikle son zamanlarda LED veya buna benzer birçok farklı teknolojiler ile beraber piyasaya çıktığı için tamir edilme konusunda mutlaka tecrübeli kişilerden yardım almak gerekiyor. Philips marka sahip olan televizyon veya elektrikli süpürgeler konusunda bakım onarım hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız hemen Philips Servis Mecidiyeköy ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Şişli ilçesinde bulunmakta olan Mecidiyeköy etrafında yaşıyorsanız ekip arkadaşlarımız kısa süre içerisinde yaşamış olduğunuz tüm problemleri çözüme kavuşturmak için size yardımcı olacak. Özellikle televizyonların tamir edilmesi konusunda bilinçsiz bir şekilde yapılacak işlemler ile çok daha büyük masraf açacak problemler meydana gelebilir. Bu yüzden mümkün olduğu kadar daha önceden bu konuda hizmet vermiş kişilerden destek almanızı tavsiye ediyoruz.


FİRMA ADI: TEZEL PROJE ÇÖZÜMLERİ VE ELEKT.SAN.TİC.LTD.ŞTİ
ADRES: MECİDİYEKÖY FULYA MAH. MEHMETÇİK CAD. NO:35-37
TELEFON: 212 2723333
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Melike

  Evde yaramaz bir çocuk olduğundan dolayı oyun esnasında uydu cihazının ön yüzündeki cam yere düşme sonucunda çatladı. Uydu cihazım çalışmaya devam ediyor. Ancak ileride bir sorunla karşılaşır mıyım ?

 • Ayşenur

  Süpürgemin borusu plastik kısmından kırıldı. Acaba fiyatı nedir öğrenebilir miyim? Modeli Marathon ultimate.

 • Nevin

  Philips servis Mecidiyeköy firması bence diğer firmalara oranla işini tam anlamıyla doğru olarak yapanlardan biri. 5 sene önce almış olduğum televizyonum bozulunca kendilerini aradım. Alıp götüreceklerini düşünürken orada açıp içine baktılar ve gerekli olan birkaç malzemeyi değiştirerek tekrar çalışmasını sağladılar. Bu nasıl güzel bir hizmettir. Elinize kolunuza sağlık olsun.

 • Merve

  Yaklaşık 3 yıl önce Philips marka elektrikli süpürge almıştım. Yalnız yaşadığım ve çalıştığım için kullanmaya fazla ihtiyaç duymuyordum. Ancak haftasonu kullanırken yoğun bir yanık kokusu gelmeye başladı. Süpürgeyi götürdüğüm Philips Servis Şişli şubesi sorunun kayıştan kaynaklandığını söyleyerek tamirini yaptı ancak çok sık kullanmadığım süpürgenin böyle bir arıza vermesi, oldukça kaliteli olarak bilinen marka için kafamda soru işaretleri oluşturdu.

 • Figen

  Tahmini olarak 2010 senesinden beridir evimde Philips marka elektrikli süpürge kullanıyorum. Elektrikli süpürgemi satın almış olduğum günden sonra ilk 3-4 sene mükemmel bir performans ve çekim gücüne sahipti. Fakat daha sonra süpürgem gitgide performans anlamında bir düşüş yaşadı. Özellikle son zamanlarda çekim gücünde gözle görülür ölçüde düşüş gözlemledim. Ben de ilk olarak hazneyi temizledim ama hala yerdeki küçük en küçük bir toz zerresini bile çekemeyecek durumda çalışmaya devam ediyordu. Ben de çaresiz bir şekilde Philips Servis Şişli şubesi ile iletişime geçtim. Alanında oldukça tecrübeli olan görevliler filtre temizliği yaparak emiş gücünü olması gereken seviyeye çıkardı. Bu bölgede teknik servis arayışında olan herkese bu firmayı öneririm.

 • Yaren

  Süpürge alırken küçük bir araştırmayla muadillerinden üç beş yukarı fiyatta olan ama kalitesiyle de bir adım önde olan Philips markasını tercih etmiştik. Gerçekten şu zamana kadar fazla olan fiyatının hakkını sonuna kadar veriyordu. Geçtiğimiz günlerde çalışırken elime hava geliyordu. Çağırdığım Philips Servis Şişli borusunda delik olduğunu tespit etti. Kısa süre içerisinde değişimini yaparak süpürgemi eski haline getirerek sorunumu çözdü.

 • Nihal

  Süpürge satın alırken uzun araştırmalar yapıp en son bir tavsiye üzerine Philips markasında karar kılmıştık. Fakat kullandığım elektrikli süpürgesinin aparatın arka kısmında bulunan tekerleğin lastiği parçalandı. Süpürgemin garantisi yakın zamanda bittiği için dışardan bir teknik servis bulmam gerekti. Yine aynı kişinin tavsiyesiyle Philips Servis Şişli şubesine ulaştım. Gerekli ilgiyi fazlasıyla gösteren teknik servis ekibi parça değişimi yaparak sorunumu çözdü.

 • Sevda

  Philips marka elektrikli süpürgemin çalışırken dışarıya toz püskürtmesi beni iyiden iyiye rahatsız etmeye başlamıştı. Düşünsenize süpürge yapıyorsunuz ancak bunu yaparken etraf daha fazla kirleniyor. Şişli’de hizmet veren Philips servis ekiplerini aradığımda ürünü evimde inceleyebileceklerini ifade ettiler ve randevu aldıktan kısa bir süre sonra evimi ziyaret ettiler.
  Parça değişimine gerek kalmadan sorun çözüldü ve eksik olmasınlar beni de yeni bir ürün almaktan kurtardılar. Kendilerine sizlerin huzurunda teşekkür etmek isterim ve bu alanda ne kadar başarılı olduklarını da belirtmek isterim. Henüz tanışmadıysanız eğer sizler de ihtiyaç halinde bu ekibi arayabilir ve randevu taleplerinizi de iletebilirsiniz.

 • Nurcan

  Philips’in süpürgelerdeki kalitesini komşularımdan biliyordum zaten. Bu yüzden ben de aldım ancak kısa bir süre sonra makinenin ışıkları yansa da çalışmamaya başladı. Filtreleri iyice kontrol etsem de işe yaramadı. Makineyi Philips Şişli teknik servisine bıraktım kendim.  İki gün içinde sorununu halledip bana teslim ettiler, bu kadar çabuk çözeceklerini hiç düşünmezdim.

 • Şule

  Şişli ilçesinde bir sanat okulumuz var. Hem konuklarımız hem de öğrencilerimizin hijyeni açısından temizliğe fazlasıyla önem veriyoruz. Bundan dolayı da okulumuz için elektrikli süpürge satın alırken de uzun uzun araştırmalar Philips marka elektrikli süpürge satın almıştık. Genel olarak da süpürgemizin performansından oldukça memnunuz. Şu ana kadar çekim gücü anlamında bize hiçbir sorun yaratmayan süpürgemiz geçtiğimiz hafta üçgen yer aparatı ile süpürge arasındaki bağlantı, halıyı süpürme esnasında kırıldı. İşimizden dolayu sorunumuzun acilen çözülmesi gerekiyordu ve kısa sürede Philips Servis Şişli şubesine ulaştık. Gereğinden fazla hızlı ve programlı bir şekilde çalışan ekip, çok kısa sürede elektrikli süpürgemizin onarımını yapıp, sıkıntımızı gidererek bizi rahatlattılar.

SERVİSİ ARA