İstanbul

Philips Servis Üsküdar

Philips marka elektrikli süpürge kullanıcılarının Üsküdar ve çevresinde aradıkları servisi nerede bulcakları artık zor değil. Tüm servisleri tek çatı altına topladığımız bağlantı adresimizde Philips servis Üsküdar güncel adres bilgileriyle sitemiz üzerinden erişim kolaylığı sağlamaktadır.
Philips servis Üsküdar ve çevre bölgesinde en yakın nerede diye düşünmeden tüm ihtiyaçlarınızı karşılaşabilirsiniz. Lektrikli süpürgenin hangi modeli olursa olsun Philips markasında tüm ürünlerin tamir ve bakım hizmeti servis tarafından sağlanmaktadır. Philips servis Üsküdar deneyimli personelleriyle elektrikli süpürgelerinizi sorunsuz bir şekildeilk günkü performansı ile kullanmanıza olanak tanımaktadır. Erişimin kolay ve pratik hale geldiği Philips servis Üsküdar tüm sorunlarınıza çözüm odaklı alternatif hizmetler sunacak.

FİRMA ADI: CAN AY ELKT.BİLG.İLTŞM SAN.TEKNİK HİZ.TİC.LTD.ŞTİ.
ADRES: TABAKLAR MAH. DR. FAHRİ ATABEY CADDESİ 47/A
TELEFON: 216 3919734
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

2 Yorum

  • Reply
    Tayfur

    Televizyon en sevdiğim futbol maçlarını izlerken sıkıntı yaşıyorum. Ayrıca beni sinirlerimi yıpratıyor. Bir çözüm yolu arıyorum, yardım lütfen.

  • Reply
    Özel Philips Servis Numarası: 444 88 48 - Sekomon - Kişisel Blog

    […] ekibimiz bu konuda beklentiniz olan özel servis hizmetlerini en iyi şekilde sunacaktır. Philips Servis Üsküdar bölgesinde faaliyet gösteren firmamıza ulaşmak ise bir telefon kadar yakınınızda. Philips […]

Görüşünüzü Paylaşın